• Přístroj si můžete nejdřív vyzkoušet formou týdenní zápůjčky a pokud si ho chcete koupit, cenu za zápůjčku neplatíte.
    • Odeslání objednávky až třetí den po objednání a zaplacení, i když byl přístroj skladem.

Solidní obchod se zbožím skladem, byť s lehce chaotickým odbavováním objednávky.
    V pořádku ale dodají přesně to, co slíbí.

Měl jsem objednávku v hodnotě 6200 Kč, ale dovezli mě cizí balík v hodnotě, zhruba, za 25000 Kč. Hned jsem zavolal na obchod a nahlásil jim tuto chybu. Oni požádali aby poslal jim to zpět. A teď představte si že ja posilám ten balík, a ne mám u sebe žádný, a utracene peníze. Je to rizika? Pro mě - ano. Musel jet do PPL, utrácet na benzin, zaplatit poštovné, a čekat ještě nijakou dobu svůj balík. Od nich dostal svůj balík a jako dárek plastový kryt na detektor za 500. A teď otázka: " ne bylo by pro mě jednodušší nechať ten balík za 25000 u sebe?

Reakce obchodu GARRETT

Dobrý den, máte pravdu došlo k chybě při expedici. Je ale asi potřeba dodat, že jsme se vám omluvili a dali vám jako kompenzaci problémů se zásilkou po naší vzájemné domluvě zboží za 400,- Kč navíc. Balík, který jste poslal zpátky nebyl zabalený a tak došlo k poškození celého balení!! To jen na vysvětlení vaší reakce.
    Nicméně vám velmi děkujeme za zaslání zboží zpět.

• RYCHLE VYRIZENI

• Naprosto uzasna komunikace a ochota zjistit zda-li se da dohledat sd karta zarizenim jineho typu nez jsem zakoupil
    • Behem chvile mi dali vedet vysledek cim by se to dalo dohledat
    • Doruceni behem jednoho pracovniho dne a to zbozi jelo z prahy az na vychod republiky
    • Opravdovy odbornici tam pracuji a radi vam poradi a popripade jsou schopni to odzkouset pokud je to v jejich silach
    • Moznost si zapujcit zarizeni ale z duvodu vzdalenosti jsem si radeji zakoupil zarizeni nez bych jel 370km tam a zpet podobnou vzdalenost.
    • Zarizeni je skvele vse detekuje a je prehledne udelane.skvele se ovlada a da se lehce nastavit.ikdyz je to zakladni hobby model na povechove hledani tak nasel plno veci

Pokud shanite detektor kovu nebo vam staci si ho vypujcit v okoli Prahy tak stoji se na tyto odborniky (firmu) obratit.jsou ochotni a je videt ze radi poradi.Hlavne tomu rozumi a termin dodani bleskurychly.

Přehlednost, rychlost, komunikace

vše na 1,rychlé,výborná domluva

• Nenapsali jste mi kolik měří hloubku předmětu. Není to podvod?

Reakce obchodu GARRETT

děkujeme za vaši recenzi a doufáme, že kromě zmíněné hloubky detektor slouží tak jak má. :) Omlouváme se za vzniklé potíže a v případě nejasností se nás rozhodně obraťte a zkusíme vám s celou záležitostí pomoct. Přejeme krásný zbytek dne.

• Rychlý obchod, po objednání vyřízen do dvou dnů.

• mam jiz dele nez 20l zlutaka 250tku

Super přístup k zákazníkovy

Objednal jsem si přes web dodání na jinou adresu, ale bylo me dodáno na adresu bydliště. Po peripetiích s ppl bylo dodáno až obden na správnou adresu. To bych nečekal, když si objednam na správnou adresu.

rychlost -objednané zboží jsem měl do tří dnů.

• Rychlost dodání.

Vše bez problémů a zboží dorazilo rychle.

balík m měl být doručen, ale na PPL mi řekli, že jsem si ho měl vyzvednout sám. Bohužel služba PPL v Plzni funguje jinak než jinde :-( Ale bylík byl nepoškozen a vše bylo v pořádku.

Reakce obchodu GARRETT

Bohužel jste asi doručování nerozuměl. Nepoužíváme službu Parcel shop, ale pouze doručení službou PPL. Proto můžete zboží na vaší adresu dostat druhý den po objednání nebo si ho vyzvednout na depu PPL!

Při koupi setu jsem předpokládal, že součástí budou položky zobrazené na obrázku. Bohužel kryt cívky se v dodávce nenachází.

Reakce obchodu GARRETT

Pokud jste si koupil ATMAX (objednávka 2910) tak kryt na cívku je součástí dodávky!

• Super

Rychlý a pohodový nákup

• Skvělá rychlost dodání.

Vše OK