• Tovar som si objednal a zaplatil v pondelok 25.9., do dnešného dňa 2.10. mi objednaný tovar nedorazil.

• chybí návod v češtině.

Garret 250i pro začátečníky a bez návodu v češtině? Jinak zboží dorazilo včas a v pořádku.

Měl jsem objednávku v hodnotě 6200 Kč, ale dovezli mě cizí balík v hodnotě, zhruba, za 25000 Kč. Hned jsem zavolal na obchod a nahlásil jim tuto chybu. Oni požádali aby poslal jim to zpět. A teď představte si že ja posilám ten balík, a ne mám u sebe žádný, a utracene peníze. Je to rizika? Pro mě - ano. Musel jet do PPL, utrácet na benzin, zaplatit poštovné, a čekat ještě nijakou dobu svůj balík. Od nich dostal svůj balík a jako dárek plastový kryt na detektor za 500. A teď otázka: " ne bylo by pro mě jednodušší nechať ten balík za 25000 u sebe?

Reakce obchodu GARRETT

Dobrý den, máte pravdu došlo k chybě při expedici. Je ale asi potřeba dodat, že jsme se vám omluvili a dali vám jako kompenzaci problémů se zásilkou po naší vzájemné domluvě zboží za 400,- Kč navíc. Balík, který jste poslal zpátky nebyl zabalený a tak došlo k poškození celého balení!! To jen na vysvětlení vaší reakce.
    Nicméně vám velmi děkujeme za zaslání zboží zpět.

• Nenapsali jste mi kolik měří hloubku předmětu. Není to podvod?

Reakce obchodu GARRETT

děkujeme za vaši recenzi a doufáme, že kromě zmíněné hloubky detektor slouží tak jak má. :) Omlouváme se za vzniklé potíže a v případě nejasností se nás rozhodně obraťte a zkusíme vám s celou záležitostí pomoct. Přejeme krásný zbytek dne.