Objednavku jsem vytvoril a zaplatil 5.5. a po 7 dnech stale nebylo zbozi odeslano. Psal jsem email do obchodu a zadna odpoved.

Reakce obchodu Gargroup.cz

Dobrý den, dne 10.5 vám bylo emailem sděleno že expedice proběhne začátkem týdne, žádný jiný dotaz od vás neevidujeme.

S pozdravem, tým Gargroup.cz

• delší doručení
    • výrobek nefunkční

Objednala jsem si zahradní kolečka, rozložená. Bohužel nešly smontovat, pravděpodobně výrobní vada.

• Objednávka byla pravděpodobně ze strany obchodu zrušena.

Reakce obchodu Gargroup.cz

Dobrý den, děkujeme za recenci.

Dle administrace jste si zvolil způsob platby převodem. Do dnešního dne nám od vás platba nedorazila a stále se čeká na zaplacení, tudíž nemůžeme stále vaši objednávku odeslat.

Objednávka je stále aktivní, pokud si přejete platit na dobírku, stačí se nám ozvat a vše vám můžeme změnit. Nemyslíme si že je zde negativní recenze na místě, k žádnému pochybení z naší strany nedošlo.

S pozdravem, tým Gargroup.cz

Už týden čekám na nějaké informace a i přes kontaktování prodejce se mi nikdo nevyjádřil. Nedoporučuji, naprostá ztráta času, potřebuji produkt a místo toho čekám na milostivý e-mail od prodejce.

velka prodleva pri informovani o stavu objednavky a nakonec zaslani zebriku Ceskou postou.. Nejspis zbozi dostanu asi za 14 dni, az si dojedu na postu osobne. To jsem nemusel objednavat na internetu s dovozem domu.

Po 8 dnech od nákupu nemám zboží a ani peníze.

Nebylo ddodano vse potrebna

Reakce obchodu Gargroup.cz

Dobrý den, neevidujeme od Vás žádnou reklamaci. Prosím napište nám na email [email protected] a vyřešíme vše k Vaší spokojenosti.

S pozdravem tým Gargroup.cz