• Super rychlé dodání

• Rychlost, kvalita balení

Rychlost vyřízení objednávky

• V Metropole Zličín - dlouhá otevírací doba

po první objednávce vše v pořádku, hodnotím super

• přehlednost, rychlost, jednoduchá komunikace

Skvělá kvalita, především trička, zakoupili jsme ho již mnohonásobně. Pyžamové kalhoty jsou prima retro oživení.

• Rychlé vyřízení a dodání

• Zasilkovna není úplně ideální doručovatel.

Značka GANT je moje oblíbená. Děkuji za Vaši kvalitu.
    Hezký den, Eva Horáková

• Super ceny
    • Vždy luxusně zabaleno, což potěší :-)

• rychlost vyřízení a dodání zboží

• Sortiment
    • Kvalita
    • Ceny

• Nejlepší obchod

všecko super...rychlost dodání, znovu využiju váš obchod.

• Rychle vyrizeni objednavky

• neoddělané pípací zařízení - viz popis níže v textu.

Dobrý den, ráda bych se podělila o včerejší nemilou zkušeností. Vyzvedla jsem si balíček, vesta mi pěkně seděla, podotýkám, že je v bílé barvě, ale zjistila jsem , že u vnitřní kapsy je tzv.pípátko proti ukradení. Protože nemám žádnou zkušenost s tím, že bych v obchodě někdy chtěla něco odnést bez zaplacení, pustila jsem se ač s drobnými nadávkami, do odstranění pípátka. K mému velkému údivu mi mezi prsty praskla " kapsle " v něm umístěná, ruky jsem měla celé červené, taktéž i vestu kterou jsem se snažila potřísnit co nejméně, co nejrychleji se dostat k vodě a barvu na látce ředit. Dopadlo to tak, že na vnitřní straně vesty je růžový flek, který nevím jestli úplně někdy pustí. To stejné je na lemu u zapínání. Mohu se optat jak v těchto případech postupovat, aby se to neopakovalo. Radost ze skvělého nákupu to samozřejmě zkazí. Děkuji Lišková Dagmar

Reakce obchodu GANT.cz

Dobrý deň Vážený zákazník,

veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť a touto cestou sa Vám ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať naše call centrum, ktoré s Vami dohodne ďalší postup k Vašej spokojnosti.

Ďakujeme za pochopenie
    Prajeme pekný deň, tím VERMONT

• RYCHLOST

• Rychlé dodání,kvalitní kousky
    • pokud zboží nepasuje,vrátím bez jakýchkoliv nákladů např. za přepravu
    • vyšší cena

• Velká spokojenost
    • Děkujeme a doporučujeme

• S obchodem jsem byla moc spokojená objedala jsem dvoje boty jedny mi nesedeli i když byli parádní v krabici byl obal na vrácení poslala jsem zpět penízky jsem měla za pár dní na účtě. Neodolala jsem a hned objednala další a mám dvoje krasne boty .Rychle dodání kvalitní.... prostě spokojenost Petra