• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží přišlo rozbité
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Vulgárna recenzia bola vymazaná.

Obednal jsem si Xbox one S
    Zbozi mi bylo doruceno poskozene a neuplne.
    Neda se zreklamovat a cena byla vuci zbozi v jakem prislo stavu predrazena, takze jsem byl okraden.

Reakce obchodu Gamershouse.cz

Přišlo Vám vše co mělo a vše funkční a otestované, na disku měl xbox 3 hry volně hratelné, také je divné že jste se ozval až po delší době...

V balení nebyl datový kabel k ovladači jak jste psal že se dává k ps4, xbox ovladač se ale páruje přes bluetooth a nedává se k ovladači protože má tužkové baterie, nabíjecí kabel se dá pořídit s nabíjecí baterií zvlášť.

Reklamovat se dá i vrátit do 14ti dnů bez udání důvodů, osobně si si pro něj ale nepojedeme jak jste psal že chcete pouze osobně a předat si zboží někde na parkovišti, všechny možnosti jak zboží vrátit sem Vám uvedl.

Bylo Vám nabídnuto bezplatné vrácení konzole s nulovým poštovným ale chtěl jste pouze osobně.

Ve všem se Vám vyšlo vstříc, ale bohužel jste se už neozval od poslední komunikace, raději dáte recenzi kvůli kabelu, který ani nebyl v popisu zboží.

Gamershouse.cz

• Zboží doručeno hned druhy den po objednání
    • Zboží přišlo opotrebovane. 1000% již používané.

Reakce obchodu Gamershouse.cz

děkujeme za recenzi Vaší objednávky, která nebyla nikdy odeslaná, objednala jste sluchátka na ps4, které ale nebyly nikdy odeslány, protože jste objednávku neuhradila, nechápu toto poškozování obchodu nesmylsnými recenzemi, vše předáme správcům heuréky, asi jste si spletla obchod.

Gamershouse.cz

• Bohužel hra nefunkční velmi poškozený disk

Reakce obchodu Gamershouse.cz

nechápu recenzi, však jsme spolu vykomunikovali nový kus, nakoupila jste u nás desítky her na ps1, ps2 , to od Vás opravdu neni milé.

Gamershouse.cz

Objednal jsem 2 hry první v pořádku ale druhé CD vadné.

Reakce obchodu Gamershouse.cz

pokud máte problém s diskem, tak nás stačí kontaktovat, u starších bazarových her je to občas problém, vrací se zpět hry jako nefunkční, ale přitom jsou plně funkční a často bývá problém na straně kupujícího, že nemá konzoli plně v pořádku.
    Pokud jste ochoten problém řešit, tak nás stačí kontaktovat a celý problém vyřešíme vrácením peněz, nebo zasláním nového kusu.

Gamershouse.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Přišla jiná, než objednaná hra. Protože jsem ji ale rozbalil a jednou spustil (moje nepozornost), obchod mi po vrácení zboží odmítl vrátit peníze (přišel mi dost naštvaný email) . Chápu, že to má Gamerhouse teď složité a tak jsem se vzdal svého práva na vrácení peněz, ale jsem z jiných obchodů zvyklý na poněkud odlišný přístup.

Reakce obchodu Gamershouse.cz

ano, dorazila Vám jiná hra, to nás mrzí a může se to stát, měl jste nás kontaktovat, obratem by byla zaslaná nová hra, hru jste si ale ponechal, rozbalil, zahrál či dohrál, disk u hry je tak upatlaný že jste určitě jen nerozbalil, vrátil jste s formulářem že odstupujete od smlouvy, tohle od Vás určitě není férový přístup....zamyslete se nad sebou a nad Vaší recenzí, hra Vám bude zaslána nazpět.

A naštvaný email, řekl bych že jste poslal Vy a uvedl jste že podle zákona máte nárok na vrácení i když si hru rozbalíte a zahrajete, to aby se herní obchody předělali na půjčovny videoher...

Gamershouse.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Prodejce nekomunikuje. Naštěstí jsem neposlal platbu předem.

Reakce obchodu Gamershouse.cz

3.12 a 4.12 jste udělal 2. rozdílné objednávky, vybral jste platbu předem u obou objednávek, bohužel ani do teď nebyly uhrazeny, zboží nebylo tak odesláno, čekalo se na platbu, žádný telefonát a ani email jsem bohužel od Vás neobdržel, nevím v čem se v tomto případě nekomunikuje, nezaplatil jste, neposlalo se zboží.

Gamershouse shop