• Nelze platba on-line kartou
    • Pouze jeden dopravce a zrovna ten nejhorší. Když mě na poprvé nezastihl doma, ihned zásilku dál do zásilkovny. Která u nás má nejbližší parkoviště cca 600m

Obal poškozen zavírání krabičky je ulomené asi s tím někdo hodně hazel

Děkujeme za vaši recenzi.
    Omlouváme se za chybu i jménem Zásílkovny. Mrzí nás, že se zboží při přepravě poškodilo.
    Objednávky se vždy snažíme zabalit tak, aby nedošlo k jejich poškození při přepravě. Bohužel jsou případy, kterým nedokážeme zabránit ani my.
    Kontaktujte prosím náš zákaznický servis, samozřejmě vám pošleme náhradu. Reklamaci s přepravní společností budeme řešit my.
    Děkujeme.
    Team game-center.cz

Vypada to hezky, ale ventilator slaby, dirky ucpane a male a puk z nevhodneho plastu, to vsechno vede k tomu, ze puk spatne jezdi a povrch je po par tydnech dost poskraban. Uprimne rozhodne nedoporucuji, produkt dost nedotazeny, skoda .

Děkujeme za vaši recenzi.
    Velice nás mrzí, že máte reklamaci kvality zakoupeného produktu. Vámi objednaný air hokejový stůl máme v nabídce již více než 4 roky a prozatím jsme na něj nezaznamenali žádnou reklamaci.
    Kontaktujte prosím náš zákaznický servis, určitě najdeme řešení uvedené chyby.

Děkuji.
    Team game-center.cz

Komunikace v pohodě ale balík stále nemám.

Jednalo se o použité nebo vrácené zboží.Nebylo nikde deklarované, že se jedná o použité zboží....
    Proto nemůžu být s obchodem spokojen.

Nedorazilo

• Zboží není na skladě a kdoví kdy bude.

Nabizí zboží co není na skladě a ani neví kdy bude.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi.
    Dovolte nám odpovědět několika větami.
    Vámi objednané pouzdro na tágo momentálně není dostupné nejen u nás, ale ani u výrobce, proto jej nelze zajistit. Myslíme si, že není třeba podrobněji vysvětlovat obtíže s zakázkami, které se vyvinuly za poslední 2 roky ve světě téměř v každé obchodní oblasti.
    Ale samozřejmě hned při zpracování objednávky jsme vám nabídli produkt podobný designem, cenou a kvalitou. Bohužel odpověď jsme od vás vůbec nedostali, pouze na stránce heureka.cz jsme obdrželi podle nás nespravedlivé negativní hodnocení.
    Pokud je vaše objednávka stále platná nebo vám vyhovuje alternativa, kontaktujte nás a určitě najdeme řešení, které bude pro vás výhodné.
    Kolektiv game-center.cz

• Stále píšou, že je neúplná adresa, měla jsem vše v pořádku,tak nevím kde se stala chyba

Vážená zákaznice,
    děkujeme za Vaši recenzi.
    Dovolte nám odpovědět několika větami.
    Vámi objednaný produkt jsme v den zadání objednávky předali kurýrovi, který Vám chtěl doručit zásilku do 2 pracovních dnů.
    Jelikož jste v objednávce uvedli ulici jako Neni a neuvedli jste ani číslo domu, pouze číslo popisné, kurýr vám proto balík nemohl doručit. Kontaktovali jsme řidiče, řekl, že se vás snažil zastihnout telefonicky, ale nepodařilo se mu to.
    Samozřejmě, abyste byla s námi spokojena, okamžitě jsme vás kontaktovali a poslali jsme vám další balíček na nedaleké výdejní místo, přičemž jsme převzali náklady na druhé doručení.
    Podle našeho systému jste balík obdrželi, takže jsme vaši objednávku splnili.
    Omlouváme se za chybu, která se vyskytla při původním doručení, ale chtěli bychom vás poprosit, pokud očekáváte balíček z jakéhokoli internetového obchodu, abyste byla telefonicky dostupná.

• Skvělé ceny
    • Skladová dostupnost

Objednal jsem si elektronický terč na šipky. Web hlásil, že mají jeden kus skladem. Dokonce mi další den přišel odkaz ke sledování, ale odpoledne byla objednávka stornována, neboť terč skladem není a bude trvat několik týdnů, než bude naskladněn. No a přitom i po 10 dnech je na webu, že mají skladem jeden kus :-(

děkujeme za vaši recenzi.
    Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti. V důsledku systémové chyby byla na naší stránce uvedena 1 ks elektrického terče, který však fyzicky neexistoval. Našemu informatikovi se podařilo chybu odstranit. Bohužel produkt zatím není skladem, jelikož nebyl dostupný ani u výrobce. Terče však naštěstí dnes dorazily k výrobci a už jsou na cestě do našeho skladu. Očekává se, že budou dostupné do 3 pracovních dnů.
    Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Kolektiv game-center.cz

K reklamaci se obchod staví tak, že slibuje a nic nedělá. Budu to muset řešit soudně.

děkujeme za vaši recenzi.
    Dovolte mi, abych na ni reagoval několika větami.
    Po doručení balíku jste nás informovali emailem, že vám po rozbalení spadla šipka na zem, která se rozbila, proto nám ji vracíte, protože výrobek byl určitě vadný. S dlouholetými zkušenostmi za námi jsme uhodli, že se nejedná o zlomenou šipku, ale zlomila se jen plastová násadka. Kontaktovali jsme Vás telefonicky a naštěstí jsme měli pravdu, zlomila se jen plastová násadka. V případě šipek se hrot, násadka a letka považují za spotřební zboží a žádný výrobce na tyto doplňky nenabízí záruku. Přesto jsme se dohodli, že vám bezplatně pošleme set násadky na šipky, a hradíme i příslušné náklady. Přepravu tohoto balíku jsme objednali u Packety 15. srpna a ještě ten den jsme balík předali kurýrní službě. Mysleli jsme si, že tímto jsme reklamaci vyřídili, udělali jsme vše pro to, abyste byli po nákupu spokojeni. O tom, že jste tento balíček nedostali, jsme se dozvěděli až po vašem negativním hodnocení na Heurece. Omlouváme se i jménem kurýrní služby za nedoručený balík. Jak jsme dnes telefonicky diskutovali, násadky Vám dnes samozřejmě opět zašleme kurýrem zdarma a do balíčku vložíme i malý dárek.
    Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Kolektiv game-center.cz

Prý odeslali už víc než před týdnem, ale stále nedorazilo...

Vážený zákazníku!
    Je nám líto, že jste nebyli spokojeni s dodací lhůtou, ale bohužel po předání balíku kurýrovi nemáme na dodací lhůtu žádný vliv. Naše průměrná dodací lhůta je 2-3 pracovní dny.
    Víkendová objednávka, kterou jste zadali, byla v pondělí předána kurýrovi Packeta. Podle systému Packety trvala dodací lhůta 1 týden včetně velikonočních svátků.
    Bohužel, začátkem dubna došlo v Packete k reorganizaci, která se dotkla i pracovní doby kurýrů a jejich systému, což mělo za následek delší dodací lhůty.
    Problémy s dopravou se podle našich informací po velikonočních svátcích naštěstí vyřešily.
    Kolektiv Game-center.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

SMS o doručení mi byla doručena až včera , doručení bylo naplánováno až po 17 hodině, kurýr stejně nedorazil. Letos nejhorší zkušenost s online obchodem.

děkujeme za vaši rezecenzi.
    Naše průměrná dodací lhůta je 2-3 pracovní dny. Podle systému Packeta byla vaša zásilkak doručen do 5 pracovních dnů, což bylo nakonec umístěno na vámi zvolené místo balíku. Bohužel jsou případy, kdy se doba doručení u kurýrní služby mírně prodlouží z důvodu zvýšeného počtu balíků, ale tyto případy se zřídka vyskytují.
    Kolektiv Game-center.cz

Obchod se nenachází v ČR, takže zboží které je skladem není ani po 6 pracovních dnech doručeno...

děkujeme za vaši rezecenzi.
    Naše průměrná dodací lhůta je 2-3 pracovní dny. Bohužel jsou případy, kdy se doba doručení u kurýrní služby mírně prodlouží z důvodu zvýšeného počtu balíků, ale tyto případy se zřídka vyskytují.
    Kolektiv Game-center.cz

• Jelikoz zbozi nedorazilo a nikdo me nekontaktoval, tak nejsem ani trochu spokojeny!

děkujeme za vaši recenzi.
    Vaši objednávku jsme obdrželi 12. dubna do našeho systému. Balíček byl odovzdan kurýrovi DPD 13. dubna. Podle systému DPD se kurýr pokusil doručit balíček 14. dubna (za 1 den), ale na uvedené adrese nikoho nenašel, pak pokusili vás kontaktovat telefonicky, ale bohužel neúspěšně.
    Omlouváme se za nepříjemnosti, ale bohužel nemáme žádný vliv na doručení balíků. Pokud balíček neobdržíte do 2 dnů, kontaktujte nás prosím emailem nebo telefonicky.

Kolektiv Game-center.cz

• stojan je stabilní a splnila moje šipkařská očekávání
    • zboří nebylo zrovna v top stavu (po vybalení nešlo vytáhnout teleskopickou tyč uprostřed, která byla zaražená až v dolní plastové kritce. po kompletním rozložení a ráně kladivem tyč povolila a vyjela ven. nicméně po vytažení ven jsem zjistil, že je na několika místech po obvodu podřená jako by už byla používaná. to naštěstí nemá vliv na funkčnost ale rozhodně tato tyč nevypadá jako nový díl)
    • dodání trvalo bez mála dva týdny, ale za to mohla dopravní společnost

děkujeme za recenzi.
    je nám líto, že jste obdrželi poškozené zboží.
    Prodáváme pouze nové zboží, použité zboží nenabízíme. Můžeme jen hádat, že tyč mohla být otřesena při přepravě.
    Pokud si všimnete jakýchkoliv závad na produktu, vždy nás prosím kontaktujte. Tyto typy chyb se vždy snažíme opravit, i když byly způsobeny chybami mimo nás.
    S pozdravom

• Vše dorazilo v pořádku
    • Skladem = v Maďarsku = doručení za týden
    • Při dnešní konkurenci neskutečně dlouhá dodací doba

• zboží měli skladem
    • zboží nebylo doručené

objednávku su udělal ale zboží nedošlo do obchoda kam jsem chtěl. vánoce budú bez terča

děkujeme za recenzi.
    Vaše objednávka byla odevzdaná kurýrní společnosti do 1 dne. Mrzí nás, že balík nedorazil před Vánoci, ale bohužel z důvodu zvýšeného počtu balíků dojde v předvánočním období k chybám u kurýrních společností.

• Nízká cena
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Bez upozornění zboží odesílají odněkud z Nitry - ještě, že si toho při přebírání recepční všimla. Měli by jsme problém s uznáním DPH a případnými reklamacemi
    • Zboží jsme nepřevzali z důvodu dodání ze zahraničí bez předešlého upozornění

- Dlouhá dodací lhůta
    - Bez upozornění zboží odesílají odněkud z Nitry - ještě, že si toho při přebírání recepční všimla. Měli by jsme problém s uznáním DPH a případnými reklamacemi
    -Zboží jsme nepřevzali z důvodu dodání ze zahraničí bez předešlého upozornění

Vážený zákazníku,

děkujeme za vaši rezenci.
    Vaše zásilka byla do 3 pracovních dnů na adrese doručení.
    Jsme firma, která má eshop v Čechách, na Slovensku a dalších 5 zemích v evropě. Stolní fotbal jsme Vám zaslali z našeho slovenského skladu.
    Faktura byla vystavena v českých korunách, proto žádný problém byste neměli mít s uznáním DPH. Denně obdržíme objednávky z Čech, ještě žádná firma neměla takové problémy.

Firmu, na kterou byla objednávka vytvořena, jsme našli na internetu. Kontaktovali jsme vedoucího firmy, kdo tvrdil, že objednávku nezadali oni. Uvedená emailová adresa není jich. Firma TBS od roku 2018 neexistuje.

Kolektiv Game-center.cz

• Zboží na e-shopu deklarované skladem skladem vůbec není. Objednávku jsme neobdrželi.
    • Jedná se o Slovenský e-shop. Řešíte náseledně doání apod. se Slovenským obchodem.

Děkujeme za vaši recenzi.
    Kontaktovali jsme vaši firmu emiálem i telefonicky na čísle, které jste měli v objendávce. Na čísle paní nám tvrdila, že žádný fotbalový stůl neobjednali, ani ona, ani vedoucí firmy pan Jaroslav Stanko. Na odeslané emialy jsme odpověď nedostali. Paní řekla, že emailovou adresu [email protected] firma DEAI sro nemá!
    Fotbalový stůl máme skladem. Naše dodací lhůta jsou do Čech 2-3 pracovní dny. Prosíme vás, je-li vaše objednávka stále aktuální kontaktujte nás emailem nebo telefonicky na čísle 605362272.
    Děkujeme.