• objednano 18.4 a 2.5. zboží stále nemám

• bez mého dotazu firma nekomunikuje
  • Dostal jinou přichut než jsem si objednal

• Nulová komunikace
    • Chybí předměty z objednávky
    • Nefunkční služba reklamace
    • Žádná reakce ze strany obchodu

Zboží přišlo rychle, nicméně chybí zboží z objednávky. Napsány dva reklamační emaily na ani jeden žádná odpověď. Tváří se jako suverénní obchod, realita je ale jiná. Tento obchod rozhodně ne.

• Překupník Ghallagher.cz,popsal ARAMAX-náplň do e-cigaret.Pochybuji o pravdivosti jeho tvrzení,že LIQUA vyrábí své náplně ve stejné firmě.Odůvodňuji to osobním vyzkoušením obou výše zmiňovaných značek i ochutnáním.

• Elektronka přišla ale přišla ve stavu že nefunguje

Záměna jednoho kusu, bez odezvy,komunikace a nápravy.

• Zboží mi bylo zasláno až po mé urgenci. Platba proběhla předem, tu ovšem někdo přehlédl, takže bylo expedováno až po tom, co jsem se ozval.

• pozdeji, nez slibuje
    • drazsi nez jinde

• -málo poboček po ČR
    • -případná reklamace, jako v mém případe, je příliš složitá z důvodu poštovní dopravy

• Cena - zboží bylo předražené, oproti jiným obchodům.

E-gigareta funguje dobře, ale jeden atomizer mi přišel s prasklinou chromové obroučky a liquidy měly uplně jiný obsah nikotinu než v objednávce :D jinak vše OK

Schaněl jsem seriozní obchod pro nákup elektronické dýmky. Vše proběhlo normálně,ale po 13.dnech jsem zboží ještě neměl. Odpověď jsem dostal akurád na obědnávku a poděkování za nákup.Pak nic,až na dotaz,jak jsem spokojen.

Reakce obchodu Gallagher.cz

u tohoto zboží jsme v e-shopu upozorňovali, že není dostupné ihned, ale do 21 dnů. Z toho důvodu vám nebylo doručeno ani třináctý den od objednávky. Doufáme, že tímto je nedorozumění vysvětleno.
    Gallagher.cz

poslali ste mi něco jiného.

Reakce obchodu Gallagher.cz

Zákazníkovi jsme poslali přesně to, co si objednal. Jednalo se o Maraxus mechanický mód. Došlo pouze k tomu, že výrobce uvedl na trh inovovaný model, který se lehce lišil svým designem. První verze byla stříbrno-zlatá, druhá verze je celá stříbrná s drobnou změnou na povrchu Maraxusu. K objednávce pravděpodobně došlo v době, kdy byla v e-shopu vystavena pouze první, původní varianta, a až v dalších dnech se objevila druhá, novější varianta. Jedná se však o stejné zboží, pouze s drobnými designovými rozdíly.
    Gallagher.cz

• Nebyla mi doručena jedna položka z objednávky. Po telefonátu slíbili, že dodatečně zašlou a zatím mne nikdo nekontaktoval!!!

Reakce obchodu Gallagher.cz

Po zmíněném telefonickém rozhovoru jsme poštou zaslali chybějící část objednávky, a jelikož se k nám zásilka nevrátila zpět, brali jsme věc za vyřízenou. Nikdo se nám již neozval.
    Gallagher.cz

• nekvalitní zboží po dvou dnech přestala fungovat baterie nejde dobít

Reakce obchodu Gallagher.cz

Dobrý den, u elektronických přístrojů obecně se samozřejmě něco takového může stát. Vhodným řešením by bylo zaslat baterii k reklamaci, kterou bychom standardním způsobem vyřešili. Každý elektronický výrobek se může pokazit, to se bohužel nedá příliš ovlivnit.
    Gallagher.cz

Objednali jsme nahradni naplne do elektronicke cigarety a prisli v baleni 3 kusy prazdne.
    Dale, prvni zbozi a to cigareta bylo omylem zaslano na ceskou adresu misto slovevenske adresy tak jak bylo uvedeno v objednavce.

Reakce obchodu Gallagher.cz

Mrzí nás, že došlo k tomuto nedorozumění. Paní Hašková si objednala e-cigaretu za 390 Kč s poštovným 50 Kč, což je sazba pro Českou republiku, poštovné na Slovensko však činí 250 Kč. Proto došlo k odeslání na českou adresu.
    Potíž vznikla proto, že si paní Hašková objednala cigaretu, ale bez e-liquidu. Chtěli jsme jí vyjít vstříc tím, že jí pošleme zdarma již přednaplněné náplně. Udělali jsme to proto, že zákazník, který problematice nerozumí, neví, že si musí dokoupit liquid. Musel by tedy čekat na další objednávku, nebo ho hned shánět. Paní Hašková si poté objednala ještě náplně pro cigaretu 510, které jsme samozřejmě poslali již prázdné, jak je to běžné, ale paní nám je po čase vrátila a požadovala vrácení 160 Kč. Ty jsme jí vrátili a tím celou záležitost uzavřeli.

• Brno, nedostupnost komunikace

Vše se dá najít jinde a levněji a přitom stejně kvalitně, nebo víc

Reakce obchodu Gallagher.cz

Upřímně nás velmi mrzí, že jste nebyli s našimi službami dostatečně spokojeni. Zároveň však děkujeme za zpětnou vazbu, která nám pomůže naše služby a přístup k Vám – zákazníkům ještě více vylepšit a zefektivnit. Věříme, že příště již Vaši důvěru nezklameme.

• přehledné stránky
    • široký výběr
    • výborná komunikace přez web(pouze web)
    • dárky navíc
    • nejsem si jistá originalitou e-liquidů dekang

Při objednávce jsem do poznámky napsala spoustu dotazů a jeden požadavek.reagovali až přes web,když jsem začala pokládat otázky ohledně objednávky.Odpověď okamžitá-tedy spokojenost.Po obdržení a kontrole zboží jsem zjistila že 6 z 9 e-liquidů je prošlých,jeden chyběl a 5ml lahvičky nebyly vůbec nijak označené.Provedla jsem tedy reklamaci-opět blesková reakce přes web,vyřízeno ihned.Bohužel byly doručeny opět dvě lahvičky s exp do konce července 2 úplně jiné eliquidy než jsem původně objednala a 2 byly vyměněny správně.Když jsem vyhazovala prošlé produkty které nechtěli při reklamaci vracet,všimla jsem si že jedna byla s nižším obsahem nik.než jsem objednala....Mám tedy z původních 9 lahviček 3 které jsem chtěla a využiji je.Celkově tedy hodnotím negativně po této zkušenosti.Nakoupila jsem jinde,vše v pořádku i e-liquidy dekang jsou v originálním balení ;)Jen škoda peněz....

Reakce obchodu Gallagher.cz

Tady si na nás paní s největší pravděpodobností vylila zlost. Zákaznice skutečně e-mail odeslala, nicméně veškeré e-maily zaslané z její adresy skončily, nikoli naší chybou nebo přičiněním, ve složce „spam“. Oceňujeme proto, že nás paní následně kontaktovala prostřednictvím webového rozhraní, na což jsme obratem reagovali.
    Co se týče e-liquidů, tak si u nás zákaznice objednala liquidy značky LIQUA a pár liquidů, které jsme nedávno stahovali právě z důvodu špatného označení a neoriginálního obalu. Pro vysvětlení – jednalo se o originální testery e-liquidů rozlité do menších, neoznačených lahviček. Liquidy značky LIQUA zákaznice obdržela přesně dle objednávky, ke které jsme jí také přidali e-liquidy po termínu exspirace, jenž však byly zcela zdarma.