• Zbozi ktere jsem objednala pred deseti dny zatim nedorazilo,presto ze bylo uvedeno ze dorazi do tri dnu. Velmi me to mrzi,protoze jsem mela v umyslu ucinit jeste jednu objednavku ale po techto zkusenostech to pravdepodobne neucinim. S posdravem Iveta Soumarova

Nákup byl pro mě otřesný zážitek, ze 4 produktů jsem byla nespokojena se dvěma. Jeden neodpovídal popisu a vyobrazení produktu a druhý přišel poškozený. Obchod označil poškození za mnou zaviněné, za tohle mi peníze nevrátil. Za zaměněný produkt mi peníze vrátili až po urgenci. U poškozeného zboží mi sdělili, že balík kontrolují, ale pozdní úhradou mi dokázali, že s tou kontrolou to zas až tak horké nebude. Už tam nikdy neobjednám ...

• našla jsem zde zboží, které je už jinde vyprodané
    • špatný přístup ke zákazníkovi

Objednala jsem si zboží a předem zaplatila, protože cena zboží byla velmi nízká. Zboží mi kvůli neschopnosti pošty nedorazilo a obchod mi nabídl, že zboží pošle znovu,ale musím zaplatit znovu poštovné. Takže dvakrát bych zaplatila poštovné za zboží v hodnotě 60 Kč. Kdybych objednávku neplatila předem, tak by mi obchod zboží asi odmítl zboží poslat znovu, aby nemusel platit 2x poštovné, ale já jako zákazník .... pro tento obchod zákazník není důležitý.

Reakce obchodu Galaxie přání

Vážená paní Vršanová, zboží jsme Vám odeslali ihned na adresu, kterou jste uvedla v objednávce. Česká pošta Vám balíček doručovala ihned následující den. Pokud nemáte označenou schránku, ani zvonek, není to bohužel neschopnost naše ani České pošty. Zákazníků si vážíme velmi, především těch, kteří vědí, že pokud si chtějí poslat zásilku, je nutné uvést informace tak, aby je byl schopen dopravce najít. Bohužel ani my ani Česká pošta nemůžeme tušit, že na uvedené adrese nebydlíte, nemáte tam schránku, ani zvonek, pouze se tam občas vyskytujete. Občas není od věci chytnout se za nos, přiznat si, kde je chyba a přestat špinit všechny kolem.

• Zboží - kosmetika, bylo staré a vyschlé. Velké zklamání.

Kosmetika je zdánlivě levná, ale je zjevně stará. Nedoporučuju nakupovat.

Dobry den,

radi bychom upozornili ze starou kosmetiku rozhodne neprodavame. Muze se samozrejme stat ze nejaky produkt je jiz z vyroby poskozen, napr. spatne doleha uzaver apod. V tom pripade lze samozjme zbozi reklamovat. Reklamaci resime neprodlene vymenou zbozi nebo vracenim platby. Nechapeme, proc jste tohoto prava nevyuzila? Neni nutne ihned psat nepravdive komentare, situace se vzdy da vyresit.

GalaxiePrani.cz

• rychlost dodání, i jinak nedostupné značky
    • odstíny neodpovídají těm na fotkách

Reakce obchodu Galaxie přání

děkujeme za Váš názor. U produktů jsou uvedeny oficiální obrázky produktů, které dostáváme od výrobců. S jinými nemůžeme pracovat. Zboží si lze prohlédnout přímo u nás na výdejním místě.

www.galaxieprani.cz