• Objednala jsem v sobotu a až za čtyři dny napsali že zboží není skladem.

Skvělá komunikace, ochota i kvalita zboží. První nákup, ale velmi doporučuji!

• Rychle jednání, doprava zdarma.

S obchodem jsem velice spokojena. Velmi mily pristup, vse bylo naprosto v poradku, objednavka rychle vyrizena. Doporucuji!

OK

• Kvalitní a hezké zboží za rozumnou cenu.

• Naprostá spokojenost.

Obchod doporučuji. Rychlé dodání, výborná komunikace. Kvalitní zboží.

18.3.20 gril objednan, prodejce potvrdil objednavku ihned, 18.3.20. O pet dnu pozdeji, 23.3.20 email od prodejce ze zbozi bohuzel uz nemaji skladem, ale ze veri ze si vybereme jiny typ grilu. Jediny jiny typ grilu byl o uroven nizzi, za vyssi cenu nez jsme objednali. Na email co jsme poslali take z 18.3.20 dotazujici se na nahradni dily pro gril ktery jsme od prodejce koupili pred 2 roky jsme k dnesnimu dnu, 30.3.20 nedostali odpoved. Tohle jsou pouze fakta. Pro nas Gufu uz neexistuje.

• Velice podivné jednání

Na moji objednávku 18.1. jsem obdržela automatickou odpověď s číslem objednávky. Od té doby nikdo nereagoval na telefon,který je pravděpodobně vypnutý,ani na zasílané maily. Proto žádost o hodnocení obchodu mi přišla zavádějící.

• Výborná komunikace,
    • poskytnuté slevy.
    • Málo kusů od určitého výrobku.

• přehlednost

výborná komunikace, rychlé dodání, doporučuji

• zboží nebylo doručeno

Vyborna, rychla, prijemna a vstricna komunikace pres email ohledne dotazu ktere jsme meli a naseho prani doruceni v urcity den. Zbozi bylo perfektne zabaleno na male palete (krome grilu jsme kupovali jeste nekolik dalsich veci). A grill jsme dnes poprve pouzili, funguje skvele. Byla to radost s Gafu kupovat.

Obtizna komunikace, stale nemam penize ani zbozi.

• nic pro
    • vsecko proti

od objednani na zbozi jsem cekal cca 3 tydny,opakovane me slibovali ze jsou vytizene poptavkama ,nereagovali na maily

• Rychlé a profesionální jednání.

• Nadstandardní ochotná dodávka doplňku ke zboží mimo nabídku katalogu.

Personál se slušným a vstřícným chováním.

• výběr
    • komunikace
    • přehlednost

• Nakupovana zahradni sestava se nam libila, byla cenove vyhodna a u jinych prodejcu nebyla.

• Kvalitní produkty