• Slíbili,že zboží dodají a ani se neozvali!!!

• Zboží mělo být skladem, ale přišlo až po 14-ti dnech.

• Podle serveru, který porovnává ceny byl obchod nejlevnější.
    • V koncovém formuláři byla nejdražší možná nabídka dopravy 420 kč, kterou jsem zvolil, poté mi ale byla telefonicky sdělena cena 670 kč za dopravu, což dohromady převýšilo cenu v obchodě za rohem.

Zboží přišlo poškozené, jedná se o odřený lak na boileru, dopravce se od toho distancoval. Proto ale, že jsem boiler nutně potřeboval nechal jsem to tak a nainstaloval jsem ho. Sám si to přetřu bílou barvou.

Myslím, že má negativní zkušenost může být osamělá, není důvod ztrácet důvěru v tento obchod.

• JAKO INVALIDA VOZÍČKÁŘ NEMUSÍM BLOUDIT PO OBCHODĚ
    • ZAPLATIT 200KČ POŠTOVNÉ ZA DŘEZ JE VÍC NEŽ PŘEHNANÉ!!!

SPOČÍTAL JSEM ŽE OPROTI NÁKUPU V NORMÁLNÍM OBCHODĚ UŠETŘÍM 50KČ A ZATÍM JSEM 70KČ ZTRATIL!
    K VYPOČÍTANÉ ČÁSTCE K ZAPLACENÍ, PO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY NAJEDNOU PŘIBYLO 120KČ!PRO TAKOVÝ SRANDIČKY NEMÁM POCHOPENÍ!
    MŮJ PRVNÍ A POSLEDNÍ NÁKUP V TOMTO OBCHODĚ!!!

táto objednávka mně stála cca 5000kč.

• neserióznost

snaží se za každou cenu podbízet zákazníků cenou, ale dodávají zboží jenž není určeno pro ČR

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Dobrý den, opravdu by nás zajímalo, kde jste na takovýto výrobek narazili??? Jsme velkoobchod s ročním obratem přes 100 mil kč. Opravdu si nemůžeme dovolit prodávat něco na co není záruka. Je to nesmysl. Na 100% našeho zboží poskytujeme 100% záruky. Nic takového se stát nemůže.

• Dodací doba.

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Moc se omlouváme, ale bohužel se stává, že si někdo zadá platbu předem, nevšimne si toho a nereaguje ani na náš email s výzvou k platbě a zboží je sice skladem, ale čeká na uhrazení částky. :(

• člověka který čte objednávky, byla objednaná jiná barva

Musel jsem se po 2 dnech (pracovních)připomenout, že mám objednané zboží, pak už to nebralo tempo.

• Standart
    • Telefonická komunikace

Prodavač ani neví co má daná zásilka obsahovat a uchyluje se k neproduktivní
    konverzaci

• zatím jsem žádnou neobjevil
    • komunikce, dodací lhůta

objednal jsem si, zboží nedorazilo, dorazil však dotazník o spokojenosti s oznámením, že jsem zboží převzal již před několika dni

NEDOPORUČUJI

Koupila jsem si kulatý dřez a přišel mi OKOUSANÝ dřez! A to doslova...vypadá to jakoby dítě vzalo nůžky a ten "kulatý" dřez vytřihlo z kusu plechu! Bohužel už zde víckrát nenakoupím...

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Dobrý den, objednala jste si totiž od výrobce Novaservis dřez TYP pro spodní montáž - máte to napsáno v názvu výrobku. Tento dřez se dává pod pracovní desku, proto nemá zaoblené okraje. U dřezů pro spodní montáž je to tak vždy.

• Cena.
    • Nekorektnost.

Prve jsem byl nadšen cenou a dokonce doprava byla v mém okrese zdrama, ale když jsem se raději prodejce dotázal jestli to tak opravdu je, tak mně napsal klasickou cenu za dopravu...tak jsem znovu napsal, že mé bydliště je stále v okrese, kde je doprava zdarma. Pak jsme se tedy dohodli a já si zboží objednal. Vše probíhalo v pořádku, potvrzení objednávky...čekám již 10 dnů a stále nic nepřišlo. Napsal jsem tedy prodejci, ktrerý mně obratem napsal, že objednávka byla stornována vzhledem k nepochopitelné komunikaci. Ani se mně prodejce neobtěžoval to zdělit žádnou formou.
    Takže 10 dnů jsem promarnil kvůli něčí uraženému Egu či co. Pro mě naprosto nepochopitelné a rozhodně již nechci nic mít s takovým prodejcem.

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Ještě, že se všemi ostatními zákazníky je domluva normální. Pokud přes 500 objednávek za měsíc proběhne o.k a všichni nás chválí za vlastní dopravu, rychlé termíny atd. Tak nevím kde je chyba, pokud z toho množství není domluva s jedním jediným zákazníkem. A lžete pokud říkáte, že jsteztratil 10 dní, protože okamžitě po emailových neshodách Vám emailem šlo doporučení nákupu v e-shopu, který Vám budevyhovovat a stornování objednávky :) Tak jak to standartně provádíme. s přáním krásných Vánoc se loučí obchodní oddělení :)

• Zboží (umyvadlo) bylo špatně (nedostatečně) zabaleno a při přepravě se poškodilo, bohužel jsme si toho všimli až po sestavení a usazení celé umyvadlové skříňky. Přesněji až když jsme likvidovali papírový obal tak jsme našli na dně nekolik úlomků z umyvadla.

Křehké věci nekupovat.

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Škoda, že jste se neozval. My se snažíme řešit reklamace i po převzetí zboží. Myslím, že by se to podařilo. Jinak bohužel chování přepravce k náladu neovlivníme. ;( nábytek většinou posíláme na paletě obalený bublinkovou fólií

• Cena.
    • Termín dodání. Komunikace.

Nenakupovat.

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

To je bohužel jedna zakázka, kde co se mohlo pokazit se pokazilo ;(