• nejlevnější cena zboží
    • rychlá a bezproblémová komunikace s obchodem - telefon, email
    • předem nevím, kolik bude stát doprava
    • problém s dopravou - chtěli zaplatit dobírku, přitom jsem předem za zboží zaplatil
    • nedostatečný popis zboží na faktuře

Protože jsem nevěděl kolik zaplatím za dopravu, tak jsem se dotázal v obchodě. Bohužel jsem dostal taky nejasné odpovědi. Naštěstí mě prošla nejlevnější cena za dopravu. Nechtěl jsem platit dobírku a příplatek za ni, proto jsem platil převodem. Dopravce mi zboží přivezl a chtěl zaplatit dobírku. Tak jsem problém nahlásil prodejci a ten rychle sjednal nápravu. Dopravce mi po pár hodinách zboží přivezl znovu a už mi ho jen předal a hned odjel. Zboží bylo nepoškozené, bohužel byla dodána jiná zrcadlová skříňka - vybíral jsem při objednávání i mezi touto, ale měl jsem objednanou dražší variantou. Proto jsem se domluvil s prodejcem, že si tu levnější ponechám a prodejce mi vrátil rozdíl v ceně. Po zkoumání objednávky a faktury jsem zjistil, že je na faktuře uveden název asi té levnější skříňky ale s cenou té dražší - celkové popisy zboží na faktuře jsou nedostatečné. Naštěstí komunikace přes telefon a emaily byly rychlé a bez problému. Bohužel tyto 2 zbytečné chyby mě odrazují od možných dalších nákupů v obchodě.

• protože neměli požadované zboží,poslali mi jiné bez oznámení a doufali,že to projde

Buďte hodně opatrní,při přebírání zboží buďte důslední

• neaktuálnost nabídky na webu

Objednané zboží se ukázalo jako nedostupné (dvě z pěti položek). Dodatečné změny v objednávce se už neprojevili v systému, takže až do rozbalení balíku nebylo jisté co dorazí.

• Dobre ceny
    • Neaktualnost nabizeneho zbozi.

Viz vyse. Na druhou stranu je pravdou, ze me e-shop kontakoval hned druhy den po objednavce s tim, ze objednane zbozi jiz neni a nebude k dispozici, coz urcite vnimam pozitivne.

• mylné nabídky zboží,které nemá skladem a ani neví,že už ani nebude
    • viz výše
  • Objednal jsem zboží uvedené skladem. Objednávka byla stornovánána bez jakéhokoliv udání důvodů.

nedoporučuji, nekomunikují, zboží jsem neobdržel

• doprava byla drařší než bylo dohodnuto
    • zboží zatim nedorazilo a komunikace nulová

Neaktuální webové stránky !!!!!

• e mailově jsem si ověřovala, zda zboží dorazí v pátek. Odpověd zněla ano. V pátek v poledne jsem volala, že zboží ještě nedorazilo. Hledali, hledali a zjistili, že zboží zapomněli odeslat. Žádná omluva ze strany prodávajícího.

• Dorazilo jiné zboží než je nabízeno.
    • Textový návod se odkazuje na obrázkový, který v balení chyběl.

Dejte pozor na to, co přesně nabízejí.

• - nízké ceny
    • - velmi dlouhá dodací lhůta, i když zboží bylo skladem
    • - dovoláte se, ale moc informací nedostanete

- pokud na zboží nespěcháte a nepotřebujete poradit, klidně objednávejte

• všechny

nedoporučuji, kupte někde jinde

• Výhodou je jedině, že lze sjednat termín dodání, který vyhovuje zákazníkovi. Nelze uložit na poště.
    • Obchod má velké slabiny: Moje objednávka č. 297793 z 11.09.2014 zněla na adresu: POD SKALKOU 7, Praha 5-Smíchov (kde bydlím). Dodací (přepravní)list a Faktura z Gamanovy s.r.o. zněla na úplně jinou adresu - "Pod skalou", což je v Butovicích (dost daleko od správné adresy)- pochopitelně řidič místo doručení nemohl na chybně zadané adrese najít a doručil zboží (které nebylo v jeho dodacím rajonul)se zpožděním 3/4 dne, jen díky své ochotě jet mimo svou trasu, jinak bych snad ani zboží neobdržela, díky Vaší chybě. Další vadou je, že zboží neobsahovalo návod k použití (jak smontovat a jak používat, případně jak vyměnit opotřebené díly, na co je tlačítko na tyči....), pouze malý letáček A5, jak dlouho trvá vyčištění koberce a že se válečky hodně opotřebovávají a že jdou vyjmout....

Ostatním nedoporučuji, svého zboží se zřejmě nedočkají, nebo mohou mít komplikované doručení, jako já.

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za překlep v adrese, ale podle nás to není na takové hodnocení jaké jste napsali. Zboží jste obdrželi do 24 hod od objednání, což u konkurence zvykem nebývá.......... Proto nás mrzí takovéto hodnocení. Tepovaču jsme za 4 roky prodali přes 1000 ks a nebyla jediná reklamace. A pokud píšete , že se zákazníci svého zboží nedočkají, to už opravdu nechápeme když vy jste své zboží dostali do 24 hod od objednání .....................

• klamave informace

Pokud mam napsano skladem tak chapu ze to ma fyzicky. Ferovy obchod tohle nedela

• a velky vyběr zboží
    • slibili, že dodají do dvou dnů zboží přislo po ctrnacti dnech nezavolaly, neomluvily se kdybych si tam nezavolala nic bych se neozvěděla

zklamaly mě

• Žádné
    • Nedoporučuji!Nefunkční web ukazoval zboží skladem a to již skladem neměli,komunikace,neochota.

Velmi špatná komunikace.Když se mi 3 dny nikdo neozval tak jsem tam zavolal sám. Telefon vzal nějaký pán který mluvil slovensky a zjevně mi dal na jevo že jej o půl jedné odpoledne dotazem na stav objednávky čerpadla zjevně ruším. Jak sem pochopil s komunikace s jeho kolegou, tak za 3 dny nestihli dát objednávku do systému aby zjistili že objednané čerpadlo již není a nebude.Vyhněte se tomuto obchodu velkým obloukem.Nedoporučuji!

neochota prodavajiciho.

To byl muj posledne nakup v tomhle obchode, tak drzej personal jsem jeste nezazila.
    Firma udelala chybu ve fakture a dobirke a vinnikem jsem byla ja protoze jsem si nevsimla chybu a chtela jsem je oklamat. Bohuzel tahle firma ma nezodpovedne zamestnance a neprizna si to misto toho obvinni zakaznika. Fakt super pristup!!!

Reakce obchodu g-koupelny-topeni.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci ale chtěli bychom vše uvést na pravou míru. Bohužel jste zapomněla dodat , že vámi objednané zboží nejste schopni zaplatit, že nemáte peníze. Samozřejmě se stala chyba u nás, že se zaměstnanec překlepl a do dobírky dal menší částku. Ale při telefonátu a omluvě jsme požádali o doplacení, tak nám bylo sděleno, že nemáte peníze, což je podle mne nezodpovědné. Objednávám si zboží na které mám peníze na zaplacení. Se zaměstnancem, který popletl dobírku vše vyřídíme a Vám se omlouváme, ale to neřeší, že nám nechcete hned zaplatit dodané zboží. :(