• Rychlost a komunikace se zákazníky na výbornou

Žádná

• Rychlost - dobrá komunikace!

Super komunikace a ochota. Jen je potřeba si opravdu zjistit do detailu jak kola sedí na dané vozidlo, protože v mém případě kdyby jsem zvolil kolo s et jako u origo kola a nevzal o 10mm menší et, tak kola na vůz nedám.
    Jinak tento e-shop 100% doporučuji.

• Odborné poradenství

• Výborná komunikace, ochotný prodejce, rád poradí a pomůže

Zatím nevím zboží ještě nemám

Dobrá komunikace, vše vyřešeno k mojí spokojenosti, doporučuji

• výběr
    • komunikace
    • dobře zabaleno
    • rychle doručeno

• Dobrá cena

• dobre ceny oproti konkurencii
    • pri odbavovani objednavky vas telefonicky kontaktuje obchodnik a dodatocne preveri kompatibilitu a homologaciu diskov s vasim vozom
    • rychle odbavenie
    • na vyber len 1 dopravca - 123 kuryr (staci pozriet recenzie)
    • na webe mozno zvolit iba platbu kurierovi dobierkou (avsak po dohode s eshopom je mozne vyziadat fakturu a uhradit prevodom)

Disky dorazili v krabici s vnutornou vlozkou coz je obrovska vyhoda najma pri kurieroch ako "123 kuryr", ktory jednu z krabic dorucil poskodenu a tak som musel riesit dilemu ci tovar preberiem alebo nie. Nakoniec bolo poskodenie obalu iba vonkajsie a vnutro krabice bolo vdaka extra kartonovej vlozke neposkodene a disky boli tym padom vporiadku. Ak opomeniem povinny vyber tohto kuriera, ktoreho odporucam vymenit, jednanie s obchodom na jednotku, obzvlast telefonicke overenie kompatibility diskov s automobilom a pripadne dalsie doporucenie skrutiek ak je treba.
    Vzhladom k povinnemu vyberu konkretneho kuriera by som chcel upozornit na nekonzistenciu pokynov ohladom zasielky. V obdrzanom emaile sa pise, ze akekolvek drobne poskodenie obalu je nutne ohlasit a zapisat u kuriera - problem je, ze kurier nenosi ziadny protokol o preberani, kde by sa tato poznamka dala zapisat. Zrejme by som krivdil konkretnej sluzbe ak by som tvrdil, ze ine sluzby podobne protokoly vozia (skor si myslim, ze nie). Kurier sa tym padom pevne drzal zakonnika a jednoducho ak je obal poskodeny, koncovy zakaznik moze tovar jednoducho odmietnut - kolki zakaznici to ale realne urobia ked na ten tovar cakaju a tym padom by cakali aj nadalej a radsej to risknu s tym, ze tovar vnutri je bez poskodenia...inymi slovami, ak eshop dava nejake pokyny na preberanie zasielky, mal by si byt isty, ze sa u danej kurierskej sluzby daju realne aj aplikovat.

• Celkově sen velmi spokojen stoprocentní jednání od počátku celé objednávky

Velmi ochotní a vyšli mi vstříc dle mých pozadavku

• Rychlost doručení
    • Komunikace s obchodem
    • Ceny

Obchod sám zavolal a řešil správný rozměr disků na mé auto. Vše proběhlo v pořádku a doporučili ještě správné šrouby, které jsem také objednal.
    Perfektní přístup k zákazníkovi a rychlost doručení.

Naprostá spokojenost. Oceňuji zájem pomoci při výběru.

• Rychlost, Komunikace, Vstřícnost, Předávání informací

Objednal jsem plechový disk. Disk nebyl skladem, po telefonátu vše vysvětleno a upřesněny terminy dodání.

Přístup je nejlepší jaký může vůbec být, prostě vynikající. Jsem rád, že jsem našel tak báječného a ochotného člověka. Děkuji.

• Slibuji ověření kompatibility alu kol a následně telefonicky kontakt - a opravdu to tak dělají, nakupoval jsem již 2x
    • Dobré ceny
    • Rozsah sortimentu