Průměr není 60mm ale necelých 59 mm a to mě mrzí už bych neobjednal

• Cekate na zbozi a potom vam zavolaji,ze zbozi neni!
  • Na stránkách jsem zadal přesnou specifikaci mého vozidla a vybral dle ní elektrony. CCa týden se nic nedělo, jen přišla automatická odpověď, že objednávka byla přijata. Po týdnu mi kdosi zavolal, že kola nejsou k dispozici a poslal mi na výběr ze 4 jiných.

Zboží nedorazilo za skoro 2 měsíce od objednávky! Ačkoliv měli v době objednávky uvedeno, že zboží mají skladem.

• Zboží došlo o 3 dny déle než bylo slíbeno. Dva ze čtyř disků už byly před tím, než jsem je koupil, obuto pneumatikami, bylo to poznat na okrajích ráfků i dle toho, že byly naraženy středové záslepky.

Čekám na doručení

Reakce obchodu FUSION1.cz

Vaša zásielka bola odoslaná hneď na druhý deň po objednaní o čom ste dostali aj info e-mailom.

Mrzí nás ,že pravdepodobne KURIER zásielku stratil a hlavne nás mrzí ,že ste vyplnili hodnotenie skôr ako ste nás kontaktovali o tom že tovar ešte nemáte doručený.
    Po tejto informácii sme Vám obratom poslali náhradu za stratenú zásielku a problém vyriešili.

Ďakujeme za hodnotenie.

• Po odeslání objednávky druhý den volali jestli rozměr kol sedí, vše platí. Po telefonu řekli že mi zašlou mail kam poslat zálohu
    • Mail kam poslat zálohu neposlali a neberou telefon…
    • Dodací lhůta na webu 7-14 dní. Po telefonu mi řekli že 3 týdnu po zaplavení zálohy.

Zboží měli na eshopu skladem,tak jsem objednala. Za pár dní mi volali, že ho nemají a nevědí kdy bude. Nabídli, že pošlou nabídku na alternativní zboží. Poslali, ale vše bylo dražší. Požádala jsem o cenu původního zboží a to mi nedali. Takže jsem objednávku zrušila i když mi mělo být vyhověno (práva kupujícího), protože zboží měli uvedeno skladem. Btw stále ho mají na stránkách že je skladem!

• Velice nespolehlivý obchod.Po Telefonu naslibují slevu za nedidané příslušenství a v realu faktura stejné výše!

objednal jsem si disky skladem , obratem mi volá pán že disky nemá, a poslal mi mail s dražším zbožím.

Strašný produkt, nalepil jsem na středy kol, první sada nevydržela ani dva dny, druhá sada se po par dnech odlepila také ze 30%..

Dlouhá doba dodání, příšerná komunikace ze strany obchodu. Možná spíš žádná komunikace.

Dobry den,
    hned po prijati objednavky sme sa Vam niekolko krat pokusali dovolat no neuspesne.
    Potom ked sme sa uz spolu skontaktovali, preverili spravnost vyberu kolies ktore ste si objednal sme vas infomovali kedy Vam budu kolesa dorucene.
    Podla toho co vidim dalej uz prebehla objednavka bez problemov .
    Mrzi nas ten prvotny problem s komunikaciou.

• Nálepky nedrží, druhý den všechny čtyři spadly. Doporučuji přilepit pořádaným lepidlem.

Dobry den,
    tychto nalepiek predavame uz roky na svovky a mame na ne dobre ohlasy, problem moze nastat len vtedy ak nieje stredova krytka dokladne ocistena a odmastnena. Alebo ak je krytka velmi vypukla a teda nalepka sa na nu samozrejme nevie dobre prilepit koli jej tvaru.
    Nevidim to ale na dovod neodporucat nas obchod, kedze objednany tovar sme vam bez problemov dorucili v priebehu niekolkych dni.
    Pokial je ale nejaky problem s tovarom treba nas hned kontaktovat aby sme to vedeli vyriesit.

Zboží stále nepřišlo a firma Fusion za devět dní neposlala jediný email.

Dobry den,
    kolega sa pokusal kontaktovat Vas niekolko krat telefonicky na kolko chcel preverit spravnost vyberu a odkomunikovat s Vami objednavku diskov no nedarilo sa mu to.
    Je pravda ze neviem z akeho dovodu Vam po niekolkych neuspesnych pokusoch neposlal mail, ale chcel znovu telefonovat avsak v navale objednavok uz potom Vasu objednavku prehliadol za co sa ospravedlnujeme.
    Uz sa taketo veci nestavaju akonahle sa nedovola dvakrat prise mail aby sme predisli podobnym problemom.

• Jednání a odezva na úrovni totálních amatérů , s dotazem na určitý druh kol jsem ještě doteď nedostal odpověď a to že nějakým způsobem se jim stala chyba v ceně kol převod eur na czk na stránkách a objednávka byla vystavena správně a obchod vám jí zruší , tak to beru jako klamání zákazníka!!

Dobry den,
    niekolko krat sme vam to vysvetlovali, tak ako pisete pri aktualizovani ponuky boli na na cesku stranku nahrane sumy ktore ale boli v € no samozrejme tato stranka pracuje v ceskych korunach.
    Vy ste si ale nedali povedat a stale ste tvrdil ze je to klamanie zakaznika.
    Realna cena tohto Vami objednanyho disku je 4106Kc, no nam na stranke zobrazovalo 149Kc za 18" alu disk, co je myslim kazdemu hned jasne ze ide o nejaku chybu a nie klamanie zakaznika.

Ako ale vidim, o mesiac ste si tieto kolesa objednali v spravnej cene a boli Vam bez problemov skontrolovane, odkomunikovane a dodane v termine ako sme vopred oznamili.

Dlouhé čekací lhůty.

Prodali mi nevhodné, pouze kompromisně použitelné lité disky. O problému moc dobře věděli, ale nijak mě na něj dopředu neupozornili. Spoléhali na to, že problém objevím až poté, co už disky nepůjde vrátit kvůli poškození způsobeným nazutím pneumatik.

Objednávka odeslána 12.3.2020, dnes je 26.4.2020 a stále nic

I přes mé dotazy , jsem do dnešního dne nedostal odpověď, kde se zboží nachází.Prý ho předali dopravci, ale další informace nemají.Komunikace žádná a nejsem si jist, jestli to zboží vůbec mají, i když psali, že je skladem.
    ????? Čekám a čekám.

Zboží mělo být původně dle webu skladem (5. 11.), poté prý naskladněno 13. 11., nakonec zásilka odeslána až 19. 11.