Přístup je nejlepší jaký může vůbec být, prostě vynikající. Jsem rád, že jsem našel tak báječného a ochotného člověka. Děkuji.

• Slibuji ověření kompatibility alu kol a následně telefonicky kontakt - a opravdu to tak dělají, nakupoval jsem již 2x
    • Dobré ceny
    • Rozsah sortimentu

Zboží nedorazilo za skoro 2 měsíce od objednávky! Ačkoliv měli v době objednávky uvedeno, že zboží mají skladem.

• Všechno tip top
    • Super komunikace
    • Zboží krásně zabaleno + šrouby ke kolům zdarma

• Kladné hodnocení

• Ochota,bezva jednání

• Zboží došlo o 3 dny déle než bylo slíbeno. Dva ze čtyř disků už byly před tím, než jsem je koupil, obuto pneumatikami, bylo to poznat na okrajích ráfků i dle toho, že byly naraženy středové záslepky.

Naprosto nadstandardní snaha o zákazníkovu spokojenost. Prodejce několikrát telefonicky i písemně ověřoval zda výrobek odpovídá typu vozidla. Po potvrzení objednávky byl výrobek doručen do 2 dnů s polovičními dopravními náklady oproti českým eshopům.

ok

Dobrá komunikace , rychlé dodání. Doporučuji.

• Dobré ceny

• Bohatý sortiment v široké cenové škále, podle mne si každý vybere. Perfektně zpracovaná nabídka na e-shopu. Oceňuji zpětný telefonický kontakt pro vyladění detailů a odbornost pracovníka. Bezkonkurenční cena dopravy a vynikající mailová komunikace. Velmi rychlé dodání.

Doporučuji - viz výhody.

rychlost

Obchod super, jen místo černých poslali stříbrné přičníky. Potřeboval jsem hned tak nemůžu vyřešit.

• vše proběhlo bez problémů
    • dobrá komunikace (odpověděli na mé dotazy)

• Veliký sortiment

Na kanystru s olejem není žádný hologram ke kontrole na stránkách Motul!!
    A tak je obecně vše v pořádku

• volali pro kontrolu, zda kola opravdu sedí na mé auto

S obchodem jsem maximálně spokojený. Výborná komunikace, skvělá ochota a přístup lidí. Doporučuji

Čekám na doručení

Reakce obchodu FUSION1.cz

Vaša zásielka bola odoslaná hneď na druhý deň po objednaní o čom ste dostali aj info e-mailom.

Mrzí nás ,že pravdepodobne KURIER zásielku stratil a hlavne nás mrzí ,že ste vyplnili hodnotenie skôr ako ste nás kontaktovali o tom že tovar ešte nemáte doručený.
    Po tejto informácii sme Vám obratom poslali náhradu za stratenú zásielku a problém vyriešili.

Ďakujeme za hodnotenie.