• Přpravní společnost Geis zásilku nedodala, po týdnu čekání telefonovali, že se někde asi zatoulala a budou to hledat. Takže jsem jim oznámil, že po takové době již dodání nepotřebuji.

• Zboží mi doposud nebylo doručeno.!!!!!

Ještě jsem nic nedostal,tak co mám hodnotit?

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nabizeji zbozi, ktere nemaji.

• Neposlali matice zdarma a jeste meli trapne vymluvy proc je neposlou

Dobry den,
    mrzi nas ze si myslite ze islo o trapnu vyhovorku. Slusne som Vam vysvetlil ako to s Vasimi kolesami je.
    Ze su niektore ktore su presne urcene pre dane vozidlo, maju presne vrtany stred, cize sa nepouzivaju vymedzovacie kruzky
    a taktiez maju diery pre originalne srouby / matice a v tom pripade sa dalsie nedodavaju.
    Je to tak riesene pri mnohych znackach diskov.
    Priamo vyrobca bali ku kolesam montazne prislusenstvo podla auta , pokial je teda potrebne.

Obdržel jsem pouze potvrzení objednávky, zboží nedorazilo a ani nepřišla žádná zpráva že se objednávka ruší, vyřizuje se atp..

Zaslal jsem obchodu opakovaně dotaz, úplně bez odezvy.

Dobry den,
    mali sme od Vas jediny dotaz este ohladom minulorocnej objednavky kde sme Vam tovar dodali v termine ako sme Vas vopred informovali a na dotaz aj odpisali.
    Ziadne ine dotazy od vas neevidujeme, cize neviem preco ste nam dali hodnotenie ze nas obchod neodporucate.

• NIC
    • Nedoporučuji - ceny uvedené při nákupu si druhý den změní +571Kč/ks

Zdravím všechny potencionální zákazníky tohoto Slovenského e-shopu a chci se podělit o svoji zkušenost s nákupem alu disků.
    Rozhodl jsem se pro nákup právě u nich protože měli super cenu 7238,-Kč za sadu 4ks Alu disků Platin P69 včetně dopravy (390,-Kč).
    Přišlo mně potvrzení objednávky na výše uvedenou cenu. Následující den mně přišel do Spamu mail:
    Veľmi sa Vám ospravedlňujeme ale bohužiaľ kvôli systémovej chybe sme mali uvedenú nesprávnu cenu pri diskoch "PLATIN P69 6,5x16 4x108 ET20" ktoré ste si u nás objednali.
    Podla bodu 3.4. našich obchodných podmienok sme publikačnú chybu už opravili a cenu zmenili.
    Správna cena kolies je 2283Kč za 1ks.
    Hodnota celej objednávky je teda 9522Kč s DPH s dopravou
    Nicméně v obchodních podmínkách mají uvedeno:
    Spočátku na maily nereagovali a výsledek je ten, že jsme se nedohodli a objednávku jsem učinil u českého prodejce.
    Takže je na zvážení každého jestli jít do takového rizika.
    Za mne rozhodně tento e-shop N E D O P O R U Č U J I !!!

Dobry den,
    Mail s potvrdenim je poslany automaticky ze sme prijali objednavku ktoru ste vytvorili.
    Az nasledne bola objednavka spracovana a boli ste kontaktovany aby sme vyriesili vasu objednavku na kolko sme mali na strane chybu tak ako mame uvedene v bode 3.4.
    K tomu bodu 3.6. ktory ste uviedli trochu zavadzate, na kolko ste tu dali len cast ktora vyhovuje Vam.
    Cele znenie je: 3.6. Prodávající garantuje dodání zboží za cenu, která byla uvedena v internetovém obchodě v době objednání zboží. To neplatí v případě podle bodu 4.11. věta třetí a podle bodu 3.4.
    To znamena ze garantujeme dodanie tovaru za cenu kedy bola objednavka vytvorena v pripade ze sa cena pocas riesenia objednavky a dodania tovaru zvysovala.
    V tento den nam prislo niekolko takychto objednavok, vseci pochopili co sa stalo a bud sme sa dohodli na ponuknutej lepsej cene alebo objednavku zrusili. Len vy aj napriek tomu ze ste sam uznal ze islo o vyrazne nizku cenu oproti cenam vsade inde, ste chceli tovar pod nasu nakupnu cenu.

Objednal jsme zboží, které nebylo skaldem 23.9.18 s tím, že v informačním mailu bylo psáno že zboží bude 3.10.18 expedováno. Dnes 10.10.18 bohužel nic nedorazilo.

Dobry den,
    ospravedlnujeme sa za problemy s Vasou objednavkou, tovar ktory ste si objednali bol vypredany , no dodavatel nas o tom neinformoval.

• Na stránkách píšou, že zboží je skladem, ale ve skutečnosti není. Čekám už skoro 14 dní.

Reakce obchodu FUSION1.cz

Ospravedlnujeme sa za momentalny vypadok tohto tovaru a chybu dostupnosti v systeme.
    Ide o vacsi vypadok na kolko sa tovar vypredal aj u dodavatela.
    V tychto dnoch uz bude tovar naskladneny.
    Dakujem za pochopenie.

• komunikace ohledně obědnávky super
    • čas doručení obědnávky super
    • nevědí co prodávají (kvalita výrobku)

Super obchod, jen si musíte dát větší pozor na to co kupujete, víc se zajímat o výrobek.

Dobry den,
    pokial nieste spokojny s tovarom staci nas kontaktovat a tovar vam vymenime, alebo vratime peniaze.
    Neregistrujeme vsak z Vasej strany ziadnu informaciu, ze by bolo s tovarom nieco zle.
    Mrzi nas, ze koli nespokojnosti s jednym tovarom neodporucate cely nas obchod.

U zboží (potah volantu) je uvedena dodací lhůta 2-3 dny. Od mé objednávky již uplynulo 11 dnů a zboží stále nemám. Rád bych věděl, kdy zboží dostanu. Objednávka číslo: 40658.

• netusim
    • dodaci lhuta

trpelivost velikou

Dakujeme za hodnotenie.
    Mrzi nas, ze nieste spokojny s dlzkou dodacej doby, avsak o termine naskladnenia ste boli informovany hned ako sme spracovali Vasu objednavku. A aj pri produkte na stranke je uvedena obvykla doba dodania tohto produktu 8-14 dni.

• žádne stráta času
    • nic nemají na sklade všechno objednávají s třetích strán

Když to skutečne potřebujete schánejte jinde

Dakujeme za hodnotenie.
    Radi by sme mali skladom kazdy jeden produkt ktory mame v ponuke, nieje to vsak mozne vzhladom na mnozstvo rozneho tovaru ktory ponukame. Pri produktoch je uvedene co je skladom, pripadne je hned uvedena obvykla doba dodania. Taktiez po spracovani objednavky informujeme zakaznika s terminom dodania. Pokial je termin pre Vas nevyhovujuci, staci nas kontaktovat pre zmenu, alebo zrusenie objednavky.

• Velký výběr.
    • Katastrofálně zabaleno pouze v igelitovém obalu, přišlo pomlácené a poškrábané.

Doporučuju upozornit na kvalitnější zabalení při objednávce.

Děkujeme za hodnocení.
    Ospravedlnujeme se za zle zabalenou zasilku.

• Zboží jsem objednal a ještě nedorazilo.

No nevím, ale asi ne!!

• cena zboží
    • přehlednost
    • množství zboží
    • dodací doba

Nemyslím si žeby byl obchod špatný, ale má první zkušenost s ním je dost mizerná. Hlavní důvod je dodací lhůta. Objednal jsem si zboží jenž mi dost spěchalo ve čtvrtek 14.9. E-mailem mi přišlo že 14. a 15. mají zavřeno a proto se objednávkou budou zabývat až v pondělí (stejně jsem nepočítal že by mi zboží přišlo před víkendem tak jsem to nechal plavat. V pondělí mi přišel další e-mail a to že zboží bude naskladněno až 21.9. ve středu (Tento e-mail jsem si ale přečetl až ve středu a tedy již nemělo smysl objednávku rušit. V poznámce k objednávce jsem psal o co nejkratší dodání zboží!! Realita je ale taková že do dnes jej nemám doma (dnes je 28.9. tedy statní svátek). Z e-mailu alespoň vím, že je již u dopravce.

Na webu u zboží dodací doba 1-2 dny,ani nahodnou nejspíš nemají skladem asi nic.Nejdříve přijde mail z datumem na skladnění tak to jsem ještě bral,ale steně to trvalo ještě skoro o další týden déle.TAkže obchod sice OK super ceny,ale pouze v případě že tam je něco co jinde nemají či pokud je člověk liný si to objednat sám někde z aliexpresu.