• Pouze zprostředkovatel obchodu přes jinou firmu.která fakturuje a další firmu ,která je odesílatelem.Nechtěl bych něco hledat = reklamovat !!!

Příště bych raději volil jiného = přímého prodejce.

Reakce obchodu FurniGO.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Ovšem nerozumíme Vaší recenzi. Naše firma je zveřejněna na stránce také ve faktuře která Vám přišla. Pokud by se reklamovalo zboží tak kontaktujete nás jako obchod přes reklamační email který je zveřejněn na naší stránce.

• rychlé doručení zboží

Furnigo.cz

• Nejlepší cena zboží, které jsme kupovali (mají ve více e-shopech)
    • Pohodová komunikace

Museli jsme řešit reklamaci, jedno prkýnko asi špatně předvrtané, takže prasklo, ale začali hned řešit, zdá se, že půjde vyměnit, jen ten samostatný díl, takže není důvod strhávat hodnocení. :-)

Reakce obchodu FurniGO.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a projevenou důvěru, jsme rádi, že u nás nakupujete.

• Velká spokojenost

Cena, rychlost

Furnigo.cz

Zakoupeny dva velké ratanové květináče.(cca po 2000,-)
    Jeden byl Bohužel mírně zdeformován.
    Pravděpodobně již z výroby a prošel kontrolou kvality....
    Nastává otázka zda nad tím pouze mávnout rukou a neřešit problém, anebo se pustit do peripetie reklamací a vracení zboží..???

Reakce obchodu FurniGO.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Pokud máte nějaký problém s produktem, neváhejte nás kontaktovat na našem reklamačním oddělení a rádi Vám pomůžeme.

Zkušenosti dobré

vše proběhlo v pořádku

Furnigo.cz

Zboží objednáno v pondělí odpoledne a dodáno ve středu. + rychlé dodání, řádně zboží zabaleno proti poškození. Určitě doporučuji.

Furnigo.cz

• Jsem velmi spokojená,zboží dodáno včas a v pořádku.

Furnigo.cz

• Rychlost dodání, včetně vyřízení dotazu na zboží

Furnigo.cz

Zboží bylo doručeno rychle a v pořádku

• Vzhled finálního nábytku
    • Fér ceny
    • Dopravce jen GLS
    • Zboží může být poškozeno během dopravy
    • Komunikace s obchodem je špatná když nefunguje telefonní infolinka
    • Návody občas nepochopitelné a jsou pouze v němčině

Dávejte si pozor na to co si objednáte z eshopu a také na stav krabice kterou vám GLS doručí. Mě přišlo propíchnuté čelo postele a teď budu řešit výměnu.

děkujeme za Vaši reakci.

Zboží je vždy třeba při přebírání od kurýra zkontrolovat zda nejeví obal známky poškození, jelikož poškození při přepravě se může stát. Bohužel toto nedokážeme ovlivnit. Pokud jeví známky poškození a zboží chcete přebrat je třeba sepsat s kurýrem škodový zápis. Tak jak to máme psáno iv obchodních podmínkách i v emailu o odesílání zásilky.

Na naší infolince jste nás kontaktovali mimo pracovní hodiny po 18 hodin večer ao víkendu. Naše infolinka je dostupná pracovní dny od : 9:00 do 16:00. Váš email is fotografiemi jsme obdrželi. Reklamační oddělení zahajilo proces řešení.

Furnigo.cz

Měla jsem trochu obavy, vzhledem k tomu, že balík obsahoval zrcadlo, ale vše dopadlo v pořádku. Nábytek se skvěle skládal, každý díl i spojovací materiál označen jako na návodu.

• překvapivě rychlý

• -rychlé doručení zboží

Při převzetí zboží od dopravce na obalu nebylo vidět větší poškození, takže nebyl sepsán protokol. Bohužel pro rozbalení jsme zjistili větší promáčklinu a podření plechu na několika místech. Napsal jsem prodejci email pro reklamaci a připojil i fotky poškození. Až po třetí telefonické urgenci s operátorkou mi prodejce napsal, abych mu poslal protokol o poškození při přepravě (ten nemám) anebo nabídl slevu 300 Kč. S tímto jsem nesouhlasil a navrhl prodejci, aby mi dal větší slevu. Prodejce se už pak neozval, takže to asi nehodlá dál řešit.

Reakce obchodu FurniGO.cz

děkujeme za Vaši reakci. Tak jak máme psané na našich stránkách iv informačním emialu je třeba si zkontrolovat zásilku hned převzetí zboží. Vy jste nás o problému informovali na 5 pracovní den. Jelikož jsme od Vás neobdrželi fotografie balení ani sepsaný škodní zápis jako první krok reklamace Vám byla poskytnuta finanční kompenzace. Reklamační oddělení s Vámi komunikuje.

Furnigo.cz

• Dodané zboží neodpovídalo popisu na stránkách obchodu!!!

Reakce obchodu FurniGO.cz

děkujeme za Vaši reakci. Neevidujeme od Vás žádný email ohledně neodpovídajícímu popisu zboží. Pokud zákazník není spokojen se zbožím, má nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky.

• Rychlost, cena, kvalita dodání... Mohu doporučit

• Rychlost jednání

Furnigo.cz

• Rychlost, kvalita zabalení, dodání na místo a čas mého určení.
    • Přijatelná cena
    • Objednání na základě e-mailu