Kvalita zboží je velmi nízká. Švy kolem krku jsou špatně ušitě a pomalu se třepí. Toto funkční prádlo bych určitě nedoporučil.

• komunikace, nabídka náhradního zboží
    • neaktuálnost nabídky na webu, inzerované zboží nebylo dostupné

• nemožnost platby kartou,
    • nekomunikace s dopravcem DPD

Zboží nebylo možno zaplatit kartou (jak za krále klacka) a tudíž byla nutná dobírka a tím i osobní kontakt s dopravcem DPD.
    Řidič DPD 2 x přijel bez předchozího upozornění a neobtěžoval se zavolat, jen nechal lístek ve schránce.
    Obchod ani dopravce nesdělili číslo zásilky, dopravce tvrdil, že mu obchod nesdělil kontakty na zákazníka (mne) , a proto mě nemohl kontaktovat.
    Nakonec jsem zásilku byl nucen vyzvednou na 20 km vzdáleném terminálu DPD (po jednání asi s 10 tupci jak z obchodu, tak od dopravce)

• zbozi doslo v dezolatnim stavu,bylo spinave od bile barvy na viceromistech,visacka utrzen- prvni dojem: pouzite zbozi!

• Sortiment
    • Neaktualizovaný stav zásob

Obchodů s funkčním prádlem je dost, od obchodu který má funkční prádlo v názvu, očekávám zboží které fyzicky existuje a když už ne tak alespoň nabídku nějaké alternativy.
    Svým známým doporučuji http://www.devold.cz/ a http://www.moira.cz/

• Nabízejí zboží, které namají na skladě.

Neschopnost aktualizovat nabídku.

Reakce obchodu Funkční prádlo.cz

Ano, to se bohuzel stane, vsechno zbozi neni propojeno na on-line system skladu dodavatele. Hodne polozek se musi kontrolovat "rucne", zhruba 10tis. polozek se uhlidat na 100% neda. Omlouvame se, ze to postihlo zrovna Vas.

• strašně to trvá, kterýkoliv krok

Reakce obchodu Funkční prádlo.cz

Dobry den, Vase objednavka z 29.12. mohla byt vyrizena az 2 tyden v lednu jelikoz v 1 tydnu probiha u nas a u vetsiny dodavatelu inventury a zbozi nezasilaji. Na webu na tuto skutecnost vzdy upozurnujeme.

• po uložení do košíku, se nedá vrátit zpět k nákupu, háže to na homepage, udávají zboží skladem a nemají ho

dle webovek mělo být zboží skladem, ale nebylo, telefonicky jsme domluvili jinou barvu, ale stejně poslali jinou

• Posílá zboží, které jsem si neobjednala.

• bohužel, přišel mi sice dotazník spokojenosti, ale zboží nikoli...

• Nemá na skladě ,dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu Funkční prádlo.cz

Po obdržení objednávky jsme pána informovali, že zboží není skladem a že u výrobce bude probíhat invetura, tudíž zboží může obdržet až později. Pán souhlasil s pozdějším termínem dodání, tak nerozumíme tomuto hodnocení.

• neshledávám žádné zvláštní výhody oproti ostatním e - schopům
    • Klamavá reklama ( zboží dodáme do 3 dnů )
    • Dlouhá dodací lhůta.
    • Chybí info o aktuálním stavu objednávky, pokud se do 3 dnů nerealizuje.

Spíše sliby, ne činy.
    Slušná firma nabídne slevu jako omluvu za pozdní vyřízení.

po deseti dnech od objednávky o zboží na uložence v ČB nic neví a zboží zde také není

Reakce obchodu Funkční prádlo.cz

Triko co jste objednaval se sije na zakazku, obvykle je dodavano do 3 dnu, ale u vyrobce probihala inventura, tudiz se dodani malinko zdrzelo, za zdrzeni se omlouvame.