• Výborné kytice
    • Krásné produkty

Krásné a chutné kytice, rychlé dodání

perfektní servis

• Vždycky úžasné zboží.Perfektní chuť i servis.Opět využijeme vaše služby.Děkuji

Skvělý naprosto profesionální

Frutiko objednávám cca 3 roky, různé produkty a jsem velmi spokojená s kvalitou, komunikací i dodáním. Objednávám jak na firmu, tak pro soukromé účely.

Velká spokojenost, ovocná kytice pro vnučku dorazila v pořádku, ovoce čerstvé a šťavnaté. Objednávám vnučkám opakovaně, protože ovoce na špejli je moc baví.

• Rychlé a chutné řešení dárků

• Rychlé jednání
    • Čerstvost
    • Krásně zabalené

Nádherně vytvořeno, zabaleno.

Bohužel musím dát negativní hodnocení. Kamarádce jsem objednala jahody v čokoládě, balíček dorazil ve smluvený termín i čas ale polovina jahod byla zkažená. Kamarádka s rodinou prozvracela celou noc. NEDOPORUČUJI!
    Nerozumím tomu, jak je možné, že takto velká firma si dovolí dodat zboží v tomto stavu

Reakce obchodu Frutiko.cz

ještě jednou se omlouváme za vzniklou situaci. Jsme moc rádi, že se nám společně i s obdarovanou podařilo vše vysvětlit a společně můžeme takto ojedinělou záležitost napravit.
    Tým Frutiko

• Bezva

• Ovoce vypadalo nádherně, krásně servírováno. Chuťově vynikající.
    • Ceny jsou vysoké, ale jako dárek to za to stojí.

Rychlý servis, neočekávané překvapeni ve formě neobvyklé kytice s ovoce. Perfektně čerstvé. Určitě využijeme znovu.

• Коробочка максимально миниатюрная, на фото выглядит больше. Эустомы были все абсолютно завявшие и помятые, максимально не презентабельный вид. Пришлось заменять цветы чтобы сделать подарок

Reakce obchodu Frutiko.cz

mrzí nás, že flowerbox nesplnil Vaše představy. Jsem ráda, že se nám podařilo dohodnout se na nápravě a moc Vám děkuji za pochopení a vstřícnost.
    S přáním příjemného dne,
    Olga, Frutiko.cz

JSEM MOC SPOKOJENA, VŽDY JE OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ VYŘÍZENA K MÉ SPOKOJENOSTI A I TĚCH, KTERÉ TÍM OBDAROVÁVÁM

radost dárkem z frutika vždy zaručena :-)

• výborné zboží, velmi dobré ovoce

• vše proběhlo ok,

• Rychlost, dodání bez ohledu na vzdálenost, kvalita

• velka kvalita produktu, zakaznicky orientovane sluzby

Veľká spokojnosť. Posielala som kyticu ako prekvapenie. Osoba, ktorú som chcela prekvapiť sa však nenachádzala na adrese, ktorú som udala. Kuriér si s ňou dohodol novú adresu a čas odovzdania a pani z Frutiko ma o tom telefonicky informovala. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.