dlouhá čekací doba od objednání

• Maso je vynikající. Profesionálně zabalené a ve výborné kvalitě.
    • Po objednání jsem nedostala žádnou informaci, kdy mám zásilku čekat. Tak se stalo, že mě proháněl kurýr a já nebyla k dispozici. Maso bylo v plastové schránce obalené ledem, takže do druhého dne naštěstí v pořádku vydrželo, ale nevím, co by se bylo stalo, kdyby bylo třicet stupňů. Chyběla mi včasná komunikace jak obchodu, tak kurýra (kdyby aspoň ráno poslali sms, že budou ten den doručovat, zvládla bych to nějak zařídit...)
    • Maso jsem objednala (myslím) v neděli a v úterý mě poprvé kontaktoval kurýr. Na to, že jelo z České Kanady do Prahy, to bylo opravdu bleskové.

• jen ty nejlepší , vřelé doporučují
    • rychlost , kvalita

• 100 % spolehnutí, přesné dodání zboží na požadovaný termín

• Ryclé vyřizení a super jednání

• objednal jsem si 2x Sirloin 250g,přišly 2 ks nevzhledného šedivého masa,obrázky na stránkách nejsou pravdivé.Maso,ale psovi chutnalo

ok

Pokud kupujete maso za 1500,-/kg, tak očekáváte, že dostanete, co jste objednali. Balíček deklarovaný jako Sirilion 500g měl ve skutečnosti 400g a o co hůře, maso označené jako Striploin bylo úplně stejné jako druhý balíček označený (a objendaný) jako Sirloin. Maso bylo stejné kvality. Mám pocit, že mne mají za vola. Už nikdy. Krom toho, neochotná obsluha. Paní majitelka by si měla dávat pozor na personál. Dobrou reklamu nedělá.

• spolehlivost, a doufám, že to tak bude i příště
    • v době objednání nebyly některé produkty k dispozici

spolehlivý obchod - vyzkoušejte!

• Maso bylo perfektně ošetřeno, zabaleno a dorazilo ve vynikajícím stavu.
    • Mimořádný produkt při ubohém českém výběru masa na trhu.
    • Žádné jsem nezjistil.

Jedná se o výrazné obohacení trhu sice za vyšší cenu, avšak vyváženou kvalitou masa a jeho vysokou profesionalitou přípravy. Tomu odpovídaly i ostatní služby včetně dopravy, kdy zboží došlo přesně podle mého požadavku.
    Proto tento obchod mohu všem jen vřele doporučit, ani má objednávka nezůstane poslední.

• Kde jinde koupíte bizoní maso?

Bohužel cena odpovídá kvalitě, takže si nemůžu dovolit tam kupovat maso každý týden, ale za to si můžu sám :-D Vřele doporučuji, alespoň jednou za život ochutnat bizoní steak!

Přestože jsem dostal potvrzenou objednávku a objednával jsem dostatečně dopředu (dle obchodních podmínek), žel zboží v termínu nedorazilo. Po urgencích bylo zjištěno že se jim objednávka někde ztratila.

Bylo mi nabídnuto express dodání, nicméně ani to nedopadlo.

Pokud tedy potřebujete něco na přesný termín nespoléhejte se pouze na potvrzenou objednávku a jistěte si to ještě telefonováním. A i tak to nemusí dopadnout jako v mém případě. Jednání po telefonu bylo sice korektní a za chybu se slušně omluvili, ale výsledek bylo to že jsem musel na poslední chvíli shánět maso někde jinde.

Přiznávám obavy při objednávce masa, ale: steaky mi byly doručeny jednotlivě zavakuované, proložené sáčky ledu v polystyrenových bedýnkách a kartonových krabicích, opravdu precizně zabaleno, bizoní maso ve špičkové kvalitě. Děkuji panu Tomášovi za předchozí konzultaci.

• Bizoní maso

Jsem moc rád, že tento obchod znám.
    Rozhodně doporučuji.

• poslání přes PPL, nedorazila mi zpráva o dodání zboží na PPL centrum, polovina klobás se rychle zkazila, nikdo z obchodu mi neodpověděl na dobu trvanlivost po mém mailovém dotazu

• znáte termín doručení
    • není

maso krásně balené, podchlazené s ledem uvnitř přepravního boxu. Pivo vzorně baleno, nic se nerozbilo.

• zboží jsem chtěla doručit jako balík na poštu, což obchod normálně umožňuje. Přes mi balík doručila zásilková služba PPL a na balíku byla uvedená adresy poštovní pobočky, kam měl balík na poštu dorazit. ještě že řidič předem volal, na poště by koukali co jim PPL veze

• výjimečné zboží

skvělé maso!

• Zbozi ktere jen tak nekde nesezenete v takove kvalite !!!
    • Absolutne zadne

Luxusni maso s vlastniho chovu
    Ktere pro jeho vynikajici chut neni nutne solit a peprit ! :)
    Mohu jen doporucit

• Výbrné bizoní maso