Špatný objednavka

Dobrý den . Když to tety mam vše shrnout tak shrnují...: udělala jsem si objednavku na určitý produkt voňavek ( vyměnitelného krytu neboli kloboučku) a přišlo mi upně jiná objednávka ktera s vyměnitelnými kloboučky nema nic společného. Tak nevím zda takoví obchod mužů někomu doporučit.

Obchod deklaroval zľavu vypísanim zlavoveho kódu....alé pri zadávaní kódu do kolonky stále vypísalo, že kód je neplatný takže som si nevedela uplatnit zľavu, ktorú obchod ponúkal

• Už nevoní tak dlouho jako dříve cca 2 týdny a pak nic za Ty peníze zklamání. Dříve to vonělo déle.

• jejich zboží je na jiných stránkách levnější

• Dobrý e-shop
    • Nulová ochota při komunikaci s obchodem, na zadost 14 dni nikdo nereaguje.
    • Otevírací doba obchodu od 9-16

Reakce obchodu FrePro

Dobrý den, toto nás velice mrzí. Ale bohužel od vás nám nedošla žádná správa ani tel. hovor, že by jste ráda vyzvedla jindy. Určitě jste mohla zavolat tak jak je v emailu popsáno a vše by se vyřešilo. Pokud vám nevyhovovala naše otevírací doba, mohla jste si nechat zásilku zaslat na pobočku Zásilkovny.

Nedorazilo mi vše, co jsem si objednala a nikdo nereaguje na email.

Ani obraz ani zvuk. Peníze v piči , zboží nikde, co si o tom myslet.

Reakce obchodu FrePro

Vážený pane, vaše recenze je absolutně mimo a nepravdivá. Ano, je pravda, že zboží zatím nebylo dodáno, protože jsme mělí týden zavřeno a všechny objednávky vyřizujeme dnes. Tuto skutečnost jsem vám ovšem včera telefonicky potvrdil a dnes napíšete tuto nesmyslnou recenzi. Vaše peníze jsem vám poslal na bankovní účet. S pozdravem Rostislav Zmátlík

• Dne 23.12.2017 jsem objednávala zboží. Dosud zboží nedorazilo, obchod na mojí výzvu nereaguje a ješte mi přijde dotaz na spokojenost s nákupem.

Reakce obchodu FrePro

Dobrý den, vaše reakce nás mrzí, Z důvodu hlášené dovolené jsme nebyli schopni vaši zásilku připravit ihned po objednání. Zboží k Vám dorazit ani nemělo, když jste měla zadaný osobní odběr. Po návratu z dovolené jsme vás kontaktovali a zboží již máte doma. Věřím, že příště bude nákup jednodušší. Hezký den FrePro.cz

• žádná komunikace, zboží stále nedoručeno

Reakce obchodu FrePro

v tomto případě se opravdu jednalo o pochybení na naší straně. Nebyl v tom žádný úmysl, bohužel shodou náhod jsme na tuto zasílku 2x zapoměli. Zákaznici jsem zavolal, omluvil se a zboží již má v pořádku doma. Věřím, že toto se nám již v budoucnu nestane. Děkuji, Rostislav Zmátlík, majitel obchodu FrePro.cz

• Velice omezená možnost vyzvednutí zboží, jen 2 hodiny denně, když jsem si pro zboží přijela, nikdo tam nebyl, ani mi nebral telefon. Když jsem se po několikáté pánovi dovolala, oznámil mi, že je na poště a že brigádnice má volno. Sice mi zboží ještě ten den doručil na jinou adresu, ale přijde mi to dost neprofesionální.

Reakce obchodu FrePro

Vážená paní makléřko Zuzano, ano opravdu se stalo, že brigádnice, která má na prodejně být, ten den nemohla a já jsem zařizoval jiné pracovní povinnosti na poště. Za nepříjemnost jsem se Vám omluvil a ještě ten den, zhruba za 3-4 hodiny jsem Vám zásilku doručil k Vám do kanceláře zcela ZDARMA. Pro maximální spokojenost Vám doporučuji využít dopravu na určenou adresu. S prátelským pozdravem Rostislav Zmátlík, majitel obchodu FrePro.cz

• Ve vonných závěskách ma malý výběr.

Klipy na Wc stále voní ,ale vonná závěska mi v autě voněla pouze týden. zavesk

Reakce obchodu FrePro

ve vonných závěskách máme kompletní výběr, který výrobce nabízí. To bohužel ovlivnit nemůžeme.
    Výrobce udává dobu vonění minimálně 30 dní, doposud s tím nikdo ze zákazníků neměl problém a zpravidla to voní ještě déle, takže pokud Vám to vonělo jeden týden, tak jste měla náš obchod kontaktovat a zboží bychom vám vyměnili.
    S pozdravem Rostislav Zmátlík

• ohledně objednávky se ozvali až po 10 dnech; dvakrát slíbili, že bude zboží doručeno, což nebylo, aniž by se mě o tom obtěžovali informovat, zbytečně jsem čekala; požádala jsem o jiný způsob doručení, nebo stornování objednávky, ale odpověď žádná; jdu si zboží objednat jinde

pokud jde o nakupování přes internet, zatím moje nejhorší zkušenost

Reakce obchodu FrePro

Je nám líto této negativní reakce. Každopádně si nemyslíme, že by bylo pochybení na naši straně. Dvakrát jsme se zákaznicí mluvili po telefonu a domluvili se, že bude zboží dodáno dle jejich požadavků po 19. hodině v místě bydliště, buď ve čtvrtek, či v pátek. Několikrát jsem se ujišťoval, zda na zboží nespěchá. Ve čtvrtek k předání nedošlo a v noci na pátek dorazil požadavek o předání zásilky na poštu. Tudíž jsme zboží dali na poštu a nyní tato recenze.

• Nedodává zbozi

Nevím proč vůbec tento obchod existuje,

• -přehledné stránky
    • -nizká cena
    • -dlouhá dodací lhůta
    • -špatná komunikace se zákazníkem

V tomto obchodě jsem nakoupila poprvé a nejspíš i naposledy. Zboží jsem si objednala s tím, že mělo být skladem. Když uběhlo 10 dní od nákupu psala jsem do obchodu mail, kdy zboží dojde. Majitel mi na druhý den odepsal, že se omlouvá a že zboží pošle v nejbližší době (snad jediné plus při komunikaci). Zboží došlo za 3 dny. S delší dodací lhůtou bych neměla problém, kdyby na to byla jako zákazník upozorněna.

• Velmi špatna komunikace!

Byl to náš prvni a poslední nákup. Zboží super,ale jednani k zakaznikum žádné. Zbozi jsme si objednali a zaplatili 14.2. Přišlo až 4.3. Mezi tim obchod vubec nekomunikoval. Zadny email ani zvedani tel.

• Nemohu posoudit obchod nekomunikuje
    • Ochod nepotvrdil přijetí platby
    • Žádne onformace o dodání zásilky
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Zboží nedorazilo,na dotaz přes email,,mě bylo obratem odpovězeno,že během příštího týdne,zboží dojde.Tak čekám.

• Zboží jsem objednal 5.12.2013 a zatím nedorazáilo a nikdo se neozval.

Obchod nekomunikuje, nelze se na tel. č. dovolat.