Super jednání jen doporučuji

Rychlé dodání, velmi dobrá komunikace s obchodem.

• perfektní komunikace, rychlé vyřízení objednávky, osobní přístup
    • žádná

objednávka přišla velmi rychle, krásně zabalená a s velmi milým průvodním dopisem :-)

• rychlost a cena

• Cena sluchátek
    • Neskutečná rychlost vyřízení
    • Velmi milý přístup
    • Nevím o žádné

Tak tenhle obchod velmi doporučuji, jsou skvělí, rychlí a cena za klopové mikrofony vs jejich kvalita je opravdu super.

Dobrý den, Martino,

moc Vám děkujeme za skvělou recenzi! Jsme rádi, že Vás rychlost vyřízení, milý přístup a kvalita klopových mikrofonů za výbornou cenu potěšily.

Vaše doporučení nás velmi těší a těšíme se na Vaši další objednávku.

• Rychlost,spolehlivost...

Dobrý den, Jane,

děkujeme za pozitivní recenzi! Těší nás, že jste byl spokojen s rychlostí a spolehlivostí. Pokud budete potřebovat další pomoc, jsme tu pro Vás.

Přeji krásný den,

• není co vytknout

• Skvělá komunikace, rádi poradí a vysvětlí úplně vše od zacatku, všem doporučuji.

Dobrý den, Jane,

moc Vám děkujeme za krásnou recenzi! Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naší komunikací a že jsme Vám mohli se vším pomoci. Naším cílem je poskytovat co nejlepší služby a jsme rádi, že to oceňujete.

Vaše doporučení si velmi vážíme a těšíme se na další objednávky.

Daniela / Fotověci.cz

• Hodlám produkt vyzkoušet, tedy dobrá cena

Dobrý den, Lubomíre,

děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že Vás naše cena zaujala. Doufáme, že budete s produktem spokojen po jeho vyzkoušení.

Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Přeji krásný den,
    Daniela / Fotověci.cz

• Rychlý a bezproblémový nákup.

Reakce obchodu FOTOVĚCI

děkujeme za Vaši recenzi! Jsme rádi, že byl Váš nákup rychlý a bezproblémový. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a tak nás těší, že vše proběhlo hladce.

velice dobrá

• Informace

Dodání bylo do druhého dne, na stránkách vše jasně popsané. Za mě obchod určitě doporučuji

Dobrý den, Radime,

moc Vám děkujeme za Vaši recenzi a milá slova! Jsme rádi, že jste byl) spokojen s rychlostí dodání a že jste našel všechny informace, které jste potřeboval.
    Vaše doporučení si velmi vážíme.

Přeji Vám krásný den a těším se na další objednávku!

• Slevy

Tenhle obchod je skvělý. Jde vidět, že ho dělají nadšenci a proto to celé má duši.

Dobrý den, Marku,

moc děkujeme za tak milou recenzi! Jsme opravdu rádi, že je vidět naše nadšení, které do práce vkládáme.

Moc si vaší recenze vážíme a přeji pěkný den!

S pozdravem,

Rychlost vyřízení objednávky.

• Baterka s velkou kapacitou
    • Doručení bylo trošku zdlouhavé a musel sem se ozvat já, až na tento pokyn bylo vše zařízené rychle.

I přes drobný zádrhel, doporučuji komunikace dobrá a příjemná

Dobrý den, Jane,

děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu! Omlouváme se za zdržení při doručení a děkujeme za Vaši trpělivost.
    Jsme rádi, že se vše nakonec vyřešilo k Vaší spokojenosti a že jste ocenil naši komunikaci.

Vážíme si Vašeho doporučení a těšíme se na příští objednávku :)

• Rychlost. Skvělé balení balíčků :-) a navíc zajímavý dopis

Dobrý den, Libore,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí, balením i dopisem.

Přeji pěkný den,
    Daniela / Fotověci.cz

Bohužel mi jedna objednávka nepřišla kompletní a v té druhé bylo zboží poškozeno a musela jsem zaslat zpět.
    Řekla jsem si o úhradu poštovného, tak mi pán zaslal kód pro zásilkovnu, kde mi ale řekli že je s kodem spárovaná špatná adresa. Prostě celkově zmatek, nepříjemnosti, personál sice příjemný ale znovu si již objednávat nebudu.

Dobrý den, Gabrielo,

děkujeme, že jste nás upozornila na problémy, které se vyskytly při Vašich objednávkách. Velmi nás mrzí nepříjemnosti spojené se zásilkovnou. Rádi bychom Vás ujistili, že jsme na Vaši situaci reagovali co nejrychleji – kolega ihned zajistil kurýra a peníze jsme Vám obratem vrátili.

Vaší zpětné vazby si velmi vážíme a uděláme vše pro to, aby se podobná situace již neopakovala. Abychom Vám ukázali, že nám na Vás záleží, tak jsem Vám na email poslala Váš speciální slevový kód, který můžete uplatnit při Vaší příští objednávce. Věříme, že tímto napravíme Váš dojem a budeme mít příležitost Vám poskytnout lepší zkušenost.

Ještě jednou se omlouváme za způsobené nepříjemnosti a doufáme, že nám dáte další šanci.

S pozdravem a přáním pěkného den,
    Daniela / Fotověci.cz

• Zboží přišlo o den dříve než byl původní odhad
    • Dobře zabaleno
    • Oceňuji smysl pro detail. Papírový dokument v igelitovéuzaviratelnem sáčku.
    • Nabídka pomoci a rady s dodanymi produkty

Doporucuji

Dobrý den, Ivano,

Děkujeme za Vaši úžasnou recenzi! Jsme rádi, že jste byli spokojeni s rychlostí doručení, pečlivým balením a naším smyslem pro detail. Vaše doporučení si velmi vážíme a těšíme se na další spolupráci!