Rychlé dodání, nemám co by se dalo vytknout.

Rychlost obchodu.

• Rychlé zaslání
    • Jednání

Nechci hodnotit obchod jako takový, vždycky je všechno o lidech. Bohužel jsem narazila na "milého, slušného a vstřícného" pana Zahradníka, který je uveden jako kontaktní osoba. Dorazilo mi jiné zboží, než jsem si objednala, nebo alespoň jinak vypadající než na obrázku na webu, když jsem chtěla problém řešit, arogantně se mnou mluvil právě pan Zahradník, který mi vysvětlil, že je to moje chyba, že jsem si neobjednala vzorek (vzorek by to zřejmě nevyřešil, když místo dekoru fototapety dub sonoma dorazil dub sanremo) a začal být hrubý a sprostý. Vyslechla jsem si slova jako ku**a, p**a, ty v**e, do p***le a podobmě. To opravdu není jednání, jak se jedná se zákazníkem, argotem mluví spodina a ne člověk,který má na starost jednání s klienty. Nicméně i přes nadávky a urážky došlo k vrácení peněz, ale v tomto obchodě již nenakoupím, nebo aspoň odmítám mluvit s panem Zahradníkem.

Reakce obchodu FotoTapeta.cz

Děkujeme za recenzi slečno Coufalová
    pokud budete potřebovat v blízké budoucnosti lékařskou péči jsem Vám nápomocen.

PS: tak to jsme tady ještě neměli : o )(

Jaroslav Zahradník

Tapeta, kterou jsem zakoupila, se mi ve skutečnosti líbila více než na obrázku.
    Super Díky

• Naprostá spokojenost
    • Žádná

Bez výhrad

+ dobrá komunikace, potvrzení obj. a platby, info o stavu expedice

• - široký výběr tapet
    • - příznivé ceny
    • - přehledný e-shop
    • - dobře promyšlený filtr
    • - možnost zaslání vzorku tapety zdarma (do druhého dne a opravdu zdarma, i bez poštovného)
    • - u tapet více fotografií, ne jen samotný vzorek, ale i foto z místnosti, což velmi oceňuji

Přehledný e-shop s velkým výběrem a rozumnými cenami, kvalita zboží se dá ověřit pomocí vzorku tapety zdarma, který zasílají opravdu obratem. Filtr na stránkách promyšlený, fotografie nejen vzorečku tapety, ale i z celé místnosti, což je pro osobní představu mnohem lepší.

• zatím někde pluje

Pokud vám dopluje včas tak by to nemuselo být špatné.LEDOBOREC

• Ry\chlé, levné, přehledné

Výborná komunikace a hlavně super rychlost

• Rychlost vyřízení objednávky

• 10 dnů zboží nikde

Po 10 dnech zboží stále nedorazili!!!

Reakce obchodu FotoTapeta.cz

Děkujeme za klasickou negativní recenzi zákazníka nespokojeného s doručení Českou poštou, Zákazník si zvolí svobodně přepravu ČP a když má problémy s přepravcem, kterého si sám vybral, dostaneme negativní hodnoceni. Relevantní hodnocení našeho obchodu? Zboží jsme odeslali v daném termínu!!!
    Děkujeme za recenzi panu Řeháčkovi z restaurace na Staré poště Hradec Králové, přejeme mu jen samé objektivní zákazníky :-)

PS: od 15.12.2017 je Vaše zásilka uložena na poště.
    2x neúspěšný pokus o doručení....
    2x poslán email o nedoručení....
    2x poslána SMS o nedoručení....
    A k tomu všemu jste uvedl neexistující tel. číslo....
    Vám se velmi těžko doručují zásilky....

• +

• nabídka originální vzoru povlečení
    • Výborná kvalita materiálu
    • Dobrá komunikace s majitelem obchodu

• Lépe zpracovanou objednávku jsem dlouho nezažila, blesková informovanost i distribuce. Opravdu profesionální přístup, za který moc děkuji.

• Bez problemu

Dobrý sortiment,přehledný web.
    Až na to poštovné-převýšilo cenu zboží

• široký sortiment, výběr z domova