Zboží bylo doručeno rychle

• vše dobré

Objednala jsem si a zboží velmi rychle přišlo a vše bylo v pořádku.

• Dopravce ups

Dopravce ups nemohl najít kde bydlíme a nikdo mi nedal nijak vedet, ze je problém.pak jsem jim volala a snažila se nejak vyřešit aby mi to zvládli dovézt na čtvrtý pokus.

Reakce obchodu FotoTapeta.cz

1, dopravce jste si vybrala sama. Byla to Vaše volba a nevěřím, že Vás nemohli najít.
    2. Odobně jsem Vám posílal číslo balíku a mluvil s Vámi kdy Vám zboží dovezou.
    3. Nebyla jste schopna zadat platbu k nám na účet, jelikož to neumíte....poradili jsme Vám ano poradili jak platit na bankovní účet, ale to v recenzi nikde nevidím zmíněno :-0
    Takže zde prosím paní Boháčová nelžete, lež má krátké nohy. Vůbec nechápu smysl a důvod této recenze......

Super

• tapeta vůbec nelepi

Reakce obchodu FotoTapeta.cz

Na jaký povrch jste fólii lepila? Jelikož s fóliemi pracuji nemůžu s Vámi souhlasit a navíc nemáme žádné negativní ohlasy na samolepící fólie d-c-fix, které jsou světovou jedničkou na trhu. Jelikož jste fólii lepila na stěnu, chápu, že nedržela. Bohužel nečtete popisky výrobků. To znamená, že jste zvolila špatný postup, a nás tímto nedoporučujete....
    Fototapeta.cz

Nakoupila jsem podruhé, opět spokojenost, pracovníci zasílají na vyžádání vzorky tapet vpodstatě obratem.

• přístup

Zboží nebylo skladem ale i při objednávce ve čtvrtek večer jsem jej měl v pondělí nachystané. Paní Zahradníková byla velmi vstřícná a příjemná. Dokonce mi poradila, který tapetář by mi s mou mini-zakázkou dokázal pomoct, jelikož její manžel byl na jedné velké zakázce. Nicméně s jejími radami jsem to zvládl sám

• super

Překvapila mne rychlost dodání.

• Rychlé jednání

• Rychlost zpracování.

Zboží, které jsem si objednala přijelo velmi dobře zabezpečeno proti poškození, děkuji

• Milá komunikace, rychlá dodávka, absolutní spokojenost se zbožím

Velice spokojena s jakou rychlostí bylo zboží dodáno a v pořádku.

• Rychlost vyrizeni objednavky.
    • Ochota a prijemne jednani.

• Ceny
    • Přehlednost webu
    • Kvalitní informace

Objednala jsem z obchodu zboží již po druhé. Tapeta DUB mi oživila dveře. A dříve objednáná Samolepicí fototapeta do kuchyně Violet Petals KI-180-055, 180x60 cm mi udělala radost v kuchyni :-) Zboží dorazilo rychlo a v pořádku. Super, děkuju .

• Dobra komunikace
    • Rychlost vyrizeni objednavky
    • Dobre ceny
    • Kvalitni zbozi

Rychle, bezpečně a v pořádku