Spokojenost

• Široký sortiment

Cena skvela. Fotoobraz ve vynikajici kvalite. Urcite budu priste objednavat tam. Oneline aplikace ma sve mouchy ale vse ok.

Reakce obchodu FotoŠkoda

těší nás, že jste byl se zpracováním Vaší zakázky spokojen.
    Budeme rádi, pokud nám sdělíte, co konkrétně bychom mohli v on-line aplikaci zlepšit? Napsat nám můžete na email: [email protected] , v předmětu uveďte: "Recenze Heuréka".
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a objednávku.

Jinde nekupuji fotopotřeby

Reakce obchodu FotoŠkoda

děkujeme za projevenou přízeň a důvěru.
    Náš tým bude dělat maximum pro to, aby pro Vás byly nákupy u nás příjemným zážitkem i nadále :).

Kamenná prodejna s velmi rozsáhlým sortimentem kvalitní značkové foto techniky, binokulárních dalekohledů a příslušenství.

Dobrý den, Honzo,
    děkujeme za pochvalu a Váš nákup.
    Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

SUPER

ochotný personál, spokojenost

Jednoduchá komunikace, super rychlá expedice a doručení zboží

Dobrý den, Honzo,
    jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen.
    Děkujeme za pochvalu a Váš nákup.

Bohužel komunikace nulová. Z oddělení bazar. Bez reakce na můj dotaz.
    Proto jsem objednávku nakonec zrušil a koupil jinde.
    A po dalších 2 mejlech, že obj ruším mi stejně poslali 2x vyzvu k vyzvednutí.
    E-shop a prodejna jsou super a možná bezkonkurenční v ČR, ale k bazaru bohužel důvěru už nemám.
    Je tam jeden člověk co nestíhá číst mejly.

Reakce obchodu FotoŠkoda

je nám líto, že jste nebyl spokojen s rychlostí reakce na Váš email.
    Po dvou hodinách od prvního emailu od Vás přišel požadavek na storno objednávky...
    Omlouváme se, že nebylo možno na Váš email odpovědět dříve a nebyl zpracován požadavek na zrušení objednávky.
    Snad naši omluvu přijmete a my uděláme vše pro to, abychom znovu Vaši důvěru získali.
    Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu.

Už podruhé jsem neudělal online objdnávku dle svých představ a vyvolal něco jiného, než jsem chtěl. Je to sice uživatelská chyba, ale zároveň webová aplikace mi přijde neintuitivní a zastaralá, špatně se v ní orientuje a není uživatelsky přívětivá. Přeprogramování by klientům ulehčilo život a peníze.

Reakce obchodu FotoŠkoda

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Oceňujeme, když nám zákazník sdělí, s čím konkrétně nebyl spokojen, co bychom mohli/měli zlepšit.

Je nám líto, že shledáváte webovou aplikaci jako uživatelsky nepřívětivou.
    Jednotlivé kroky zadání zakázky shledáváme jako intuitivní a než je objednávka odeslána, zákazník vidí, co vše zadal a objednává.
    Zatím jsme na tuto aplikaci neměli od jiných zákazníků negativní zpětnou vazbu.
    Pokud je však zákazníkovi cokoliv nejasné, jsme připraveni pomoci buď telefonicky nebo jsme k dispozici na chatu, případně může využít email. Veškeré kontakty jsou k dispozici na našich stránkách: https://www.fotoskoda.cz/kontakty/ .

Děkujeme za pochopení.

• Rozumné ceny.
    • Odborný obchod se školenými prodavači.
    • Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Nakupuji zde pravidelně, vždy bez problémů.

Dobrý den, Antoníne,
    Vašeho hodnocení a projevené přízně si velmi vážíme. Budeme dělat vše pro to, aby pro Vás byly návštěvy FotoŠkoda příjemným zážitkem i nadále.
    Děkujeme za pochvalu a Váš nákup.

Profi !!!!!

• rychlost vyřízení

objednané zboží do druhého dne k vyzvednutí, prefektní služby

• Objednávka byla rychle vyřízena. Široký výběr produktů. Na prodejně vždy poradí s výběrem.
    • Vyšší ceny.

Velmi dobrý obchod se širokým výběrem produktů. Na web stránkách jsou užitečné odborné popisy k jednotlivým produktům, takže je možné již podle nich si vybrat produkt. Velmi dobrý bazar, také široký výběr produktů se zárukou.

Dobrý den, Lenko,
    jsme rádi, že jste s naší nabídkou zboží, obsahem webu a i přístupem našich prodejců spokojena.
    Děkujeme za slova chvály a Váš nákup.

• Mají všechno. Tedy pro foto.

Dobrý den, Alane,
    jsme rádi, že jste s naší nabídkou zboží a služeb spokojen.
    Děkujeme za kladné hodnocení a Váš nákup.

• Odborníci na foto
    • Kvalitní servis
    • Výborná lokalita prodejny

Dobrý den, Petře,
    děkujeme za pochvalu a Váš nákup.

OK

Reakce obchodu FotoŠkoda

těší nás, že jste si k nákupu zboží vybral právě náš obchod. Děkujeme za kladné hodnocení a Vaši objednávku.

vše ok

• vysoká kvalita; telefonická podpora; krátká dodací lhůta; automatické přiřazení fotek do knihy

Fotokniha Zlatá svatba je nádherná! Úplně mi to vyrazilo dech:)

Dobrý den, Otakare,
    ve větě: "úplně mi to vyrazilo dech" je vše! V kombinaci s tématem fotoknihy to vyvolalo krásné emoce i v nás.
    Děkujeme za Vaši objednávku a úžasné hodnocení :).

rychlé a jako vždy velmi profesionální

Reakce obchodu FotoŠkoda

jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen. Náš tým bude dělat maximum pro to, aby pro Vás byly návštěvy FotoŠkoda příjemným zážitkem i v budoucnu.
    Děkujeme za kladné hodnocení a Vaši návštěvu.