• Kvalitní zboží

Velmi rychlá dodávka. Super obchod s odbornými recenzemi prodávaných produktů. Naprostá spokojenost.

Dobrý den, Petře,
    Vaše spokojenost nás velmi těší a náš tým bude dělat maximum pro to, aby pro Vás byly nákupy u nás příjemným zážitkem i nadále.
    Děkujeme za Vaši objednávku a krásné hodnocení.

• Krytku externího blesku měli skladem. Dlouho jsem ji nemohl sehnat.

Reakce obchodu FotoŠkoda

jsme rádi, že jste u nás dostal zboží, které jste dlouho nemohl sehnat.
    Budeme dělat vše pro to, aby pro Vás byla naše nabídka zboží i služeb nadále pestrá.
    Děkujeme za kladné hodnocení a Váš nákup.

• Spolehlivost

Vše vzdy na jedničku.

Reakce obchodu FotoŠkoda

děkujeme za krásnou známku ;) a Vaši návštěvu. Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupeným příslušenstvím.

Očekával bych, že když platba jde okamžitým převodem do 9:00, tak se bude expedovat týž den.

Reakce obchodu FotoŠkoda

je nám líto, že objednávka nebyla vyřízena dle Vašeho očekávání.
    Pro odeslání zboží týž den, doporučujeme platbu objednávky jedním z online způsobů, nebo platbu dobírkou.
    Děkujeme za Váš nákup, pochopení a pětihvězdičkové hodnocení :).

• Kompetentnost
    • Spolehlivost
    • Odbornost

Dajcie możliwość wpisania polskiego nr telefonu z prefiksem +48 żeby kurier mógł się dodzwonić

• Profesionální přístup a skvělý servis víc není co dodat. Po letech sem se vrátil k fotografování ( mobilní foto mě už přestalo bavit) tak jsem tak nějak šel zpět tam kde sem začínal a kvalitní služby nepolevili ba právě naopak.
    • O žádné nevím

Reakce obchodu FotoŠkoda

moc nás těší, že jste s pořízením fototechniky i po letech obrátil na nás! A máte naše velké sympatie - návrat k fotografování není ani v době mobilních telefonů krok zpět. Ba právě naopak... ;)
    Děkujeme za krásné hodnocení a přejeme Vám hodně radosti a zábavy s novou foto-výbavou.

Nákupy přes eshop , rychlost dodání super :-)

Velmi rychlé vyřízení objednávky a velmi vstřícné jednání pracovníků obchodu, kteří nejen že dovedou poradit, ale také oceňuji jejich odbornost a ochotu.

Dobrý den, Josefe,
    děkujeme za pochvalu, moc si Vašich slov vážíme! Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupenou fototechnikou :).

• Velká pěkná prodejna.

Reakce obchodu FotoŠkoda

jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupenou fototechnikou.
    Děkujeme za pochvalu a Vaši objednávku.

• Profesionální jednání

• Rychlé vyřízení

• Rychlost odeslání
    • Bazarový výběr
    • U většiny zboží vyšší cena

Dobrý den, Petře,
    jsme rádi, že jste byl s průběhem vyřízení objednávky spokojen. Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupenou fototechnikou.
    Děkujeme za kladné hodnocení a Váš nákup.

• Rychlé vyřízení, výborně zabaleno.
    • Velký výběr pro analogovou fotografii.
    • Žádná.

• Velmi rychlý nákup a doručení
    • Velmi ochotný poradci. Vše jsem vyřešil přes jejich chat na podpoře, než jsem nákup uskutečnil. Takže můj dotaz vypadal tak, že jsem napsal co mám a co potřebuji a poradce mi hned nabídl varianty sortimentu. Byl jsem velmi překvapen, že reagovali i ve večerních hodinách mimo pracovní dobu
    • Rychlé doručení a ochota. Kvalitní zboží a profesionální přístup
    • NIC
    • Jen by obchod mohl být blíže mého bydliště Tohle neberte jako negativní hodnocení.

Profesionální přístup, kvalitní sortiment. Ochotný personál, který se vám na chatu bude věnovat klidně i večer. Mám to vyzkoušené. V podstatě stačí jen popsat co máte a co chcete a zbytek vám najdou oni. Všem mohu jen doporučit

Reakce obchodu FotoŠkoda

Vaše recenze nás velmi potěšila. Jsme rádi, že Vám můžeme být nápomocni i na dálku, respektive mimo provozní dobu prodejny.
    Naším cílem je, doporučit zákazníkovi fotovybavení tak, aby co nejvíce odpovídalo jeho představě a zohledňujeme i účel, pro který je fotovýbava pořizována.
    Odměnou nám je recenze, jako jste napsal Vy. Nebo také to, že zákazníkova výbava následně obsahuje vše co potřebuje a nic, co nepotřebuje:).
    Moc děkujeme za krásné hodnocení a projevenou důvěru.

• rychlé jednání

• poměrně redukovaná nabídka zoomů pro fotoaparáty Sony alfa, cena zoomů se pohybovala ve stejné relaci jako cena vlastního fotoaparátu

Reakce obchodu FotoŠkoda

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a nákup.
    Mrzí nás, že jste nebyl s nabídkou zoom objektivů, nebo i s jejich cenou spokojen.
    Váš komentář předáváme produktovému manažerovi jmenované značky.

Skvělá firma, výborné služby

Reakce obchodu FotoŠkoda

děkujeme za krásné hodnocení a Vaši objednávku.
    Přejeme Vám hodně spokojenosti se zakoupenou fototechnikou :).