Už podruhé jsem neudělal online objdnávku dle svých představ a vyvolal něco jiného, než jsem chtěl. Je to sice uživatelská chyba, ale zároveň webová aplikace mi přijde neintuitivní a zastaralá, špatně se v ní orientuje a není uživatelsky přívětivá. Přeprogramování by klientům ulehčilo život a peníze.

• Rozumné ceny.
    • Odborný obchod se školenými prodavači.
    • Velmi rychlé vyřízení objednávky.

Nakupuji zde pravidelně, vždy bez problémů.

Profi !!!!!

• rychlost vyřízení

objednané zboží do druhého dne k vyzvednutí, prefektní služby

• Objednávka byla rychle vyřízena. Široký výběr produktů. Na prodejně vždy poradí s výběrem.
    • Vyšší ceny.

Velmi dobrý obchod se širokým výběrem produktů. Na web stránkách jsou užitečné odborné popisy k jednotlivým produktům, takže je možné již podle nich si vybrat produkt. Velmi dobrý bazar, také široký výběr produktů se zárukou.

Dobrý den, Lenko,
    jsme rádi, že jste s naší nabídkou zboží, obsahem webu a i přístupem našich prodejců spokojena.
    Děkujeme za slova chvály a Váš nákup.

• Mají všechno. Tedy pro foto.

Dobrý den, Alane,
    jsme rádi, že jste s naší nabídkou zboží a služeb spokojen.
    Děkujeme za kladné hodnocení a Váš nákup.

• Odborníci na foto
    • Kvalitní servis
    • Výborná lokalita prodejny

Dobrý den, Petře,
    děkujeme za pochvalu a Váš nákup.

OK

Reakce obchodu FotoŠkoda

těší nás, že jste si k nákupu zboží vybral právě náš obchod. Děkujeme za kladné hodnocení a Vaši objednávku.

vše ok

• vysoká kvalita; telefonická podpora; krátká dodací lhůta; automatické přiřazení fotek do knihy

Fotokniha Zlatá svatba je nádherná! Úplně mi to vyrazilo dech:)

Dobrý den, Otakare,
    ve větě: "úplně mi to vyrazilo dech" je vše! V kombinaci s tématem fotoknihy to vyvolalo krásné emoce i v nás.
    Děkujeme za Vaši objednávku a úžasné hodnocení :).

rychlé a jako vždy velmi profesionální

Reakce obchodu FotoŠkoda

jsme rádi, že jste byl s vyřízením objednávky spokojen. Náš tým bude dělat maximum pro to, aby pro Vás byly návštěvy FotoŠkoda příjemným zážitkem i v budoucnu.
    Děkujeme za kladné hodnocení a Vaši návštěvu.

• Dobrá komunikace

Bez problémů.

Dodržení termínu a kvalita

• Ochota
    • Milý přístup

Šlo o objednávku "přání" pro kolegyni, která se loučila. Měli jsme objednané personalizované přání s fotkou celého týmu u jiné firmy, to nám ale nestíhali doručit včas, takže jsme den před rozlučkou v 16:00 volali do FotoŠkoda jestli by bylo možné objednat si přání u nich do druhého dne.
    Řešila to s námi slečna Davidová, která byla moc milá a ochotná. Zařídila, aby naši objednávku udělali přednostně a ta byla hotová hned druhý den dopoledne. Přání bylo moc hezké a kvalitní a celé to stálo jenom 50 CZK. Ten přístup je opravdu vstřícný a osobní a to se cení. Moc doporučuji.

Dobrý den, Moniko,
    jsme rádi, že jsme měli možnost, zpracovat pro Vás objednávku do druhého dne.
    Děkujeme za krásné hodnocení a budeme rádi, pokud se na nás někdy v budoucnu opět obrátíte :).

• Very fast
    • Great quality

Velice spokojen s firmou Foto Skoda, ale lifrovaci sluzba DPD Velice Nesokojen!!!!

Reakce obchodu FotoŠkoda

je nám líto, že jste nebyl spokojen s přepravní službou DPD.
    Pro kvalitu doručení není zpravidla rozhodující volba přepravní společnosti, ale ovlivňuje ji poslední článek přepravního řetězce, a tím je řidič.
    My jako plátce přepravy můžeme na případné komplikace s doručováním zásilek ve vaší lokalitě upozornit. Pokud jste ochoten nám sdělit více, informace přepravci předáme. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím emailu: [email protected], do předmětu, prosíme, uveďte: "recenze Heuréka".

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a pochvalu naší firmy :).

Solidní obchod, velmi dobré zboží

• Rychlé a pohodlné řešení od počítače.

Dobrá komunikace, rychlé dodání objednaného zboží.

• Rychlé odborné jednání, poskytnutí odborné rady
    • Není

• Rychlé vyřízení objednávky.
    • Rozumné ceny.
    • Odborná obsluha.