• Výborná odborná porada po telefonu. Bleskové zaslání zboží.

Doporučuji.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

Super komunikace s prodejcem, doporučuji.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Do dnešního dne se mi nepodařilo nastavit posílání emailu návod je tak nepřehledný a strašně malá písmena a na počítači to je anglicky a né česky je mi 60 let a nejsem počítacovej aitak

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Věříme, že Vám naše technická podpora pomohla s nastavením fotopasti k Vaší spokojenosti a fotopast využíváte naplno. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

• Sem velmi spokojen stim to obchodem

• Velká spokojenost , ochota , rychlost , obchod vřele doporučuji

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Přesto ,že byl deklarován český návod na použití, tak nebyl dodán
    a bez něho je použití značně omezeno.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Za nepřiložení návodu se omlouváme, následně jsme Vám ho odeslali na e-mail. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

Pri vlozeni baterii a naslednem zapnuti baterie vytekli do fotopasti.
    Nasledne jsem odepsal a popsal co se mi stalo .
    DO DNESNIHO MI NIKDO NEODEPSAL ANI NEODPOVEDEL.
    Baterie byli prilozeny u fotopasti...

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Za vzniklé komplikace se omlouváme, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

• velice rychlá reakce a dodání

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vřele doporučuji. Velmi rychlé dodání (ve čtvrtek objednáno, v pátek obdrženo), skvělá komunikace. Do hodiny od odeslání objednávky mi volali, že mé objednané zboží bohužel již není skladem a nabídli mi o něco dražší zboží za stejnou cenu dle mé objednávky.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Dostal jsem slevu na SIM kartu, protože v rámci jejich i tak dobré ceny (příslušenství k fotopasti zdarma v ceně) nebyl můj operátor.

Nebál bych se zde nakupovat. Je to můj druhý nákup zde. Dohodnuté podmínky na online chatu dodržené. Zboží velmi dobře zabalené, aby ho Česká pošta mohla bez problémů doručit (bublinková fólie) :)

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

Super obchod, nakupovalo se jedna báseň. Vřele doporučuji

• Velký výběr

• velký výběr zboží
    • konzultace s obchodním zástupcem

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Pár minut po objednávce zavolali, poděkovali za objednávku a upřesnili termín dodání. Fotopast měli skladem, hned druhý den jsem ji měl doma. Každému tento obchod doporučuji.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Nizke ceny a siroky sortiment
    • Odbornici co umi poradit
    • Ochotny personál
    • Rychle doručení zásilky

Perfektni obchod vedeny lidmi, pro ktere je zákazník na prvnim miste. Tento obchod budu vsem doporucovat.

• Fotopasti od TOP výrobců
    • Široký výběr
    • Rychle dodání
    • Vynikající jednání se zákazníkem

Dlouho jsem vybíral mezi shopy prodávající fotopasti. Zvítězil u me shop fotopasti-levne.cz a musím konstatovat, že to byla jednoznačné nejlepší volba! Odborne mi poradili vhodnou fotopast pro me účely (ochrana majetku před zloději) , před odesláním mi ji nastavili a hned druhý den dorucili. Děkuji!