• Rychlost , ochota
    • Není

Super

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

• rychlost dodávky

Rychlá dodávka

OK.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Dobrá komunikace a také cena.

• Bohužel výrobek byl bez SD karty

rychlost,ochota,kvalita

• Dorazilo obratem

• včasné dodání zboží
    • není možnost volby operátora dodané SIM karty

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Fotopasti které jsme od Vás zakoupili jsou mimořádně výkonné nejsou drahé tak se nepohoršete a kvalita +spolehlivost funkcí těchto fotopastí i s detaily skryté diody je bezva!!! jen tak dál doprava zdarma to jest SUPER!!!

vše nej....vřele všem kdo máte nechtěné sousedy a drzé nežádoucí pořidte si toto máte krásné, čisté a fotogenické včetně kamery a nahrávání zvuku ten nejlepší důkaz***s pozdravem , přání hezkého dne a at jdou obchody ve velkém/ nic nemněte na svém programovém obchodu/a dopravy to se vám vrátí 10x 10 haléřů je jedna koruna a je to lepší než na tu jednu korunu čekat půl roku/

Krestešová/

Frýdlant v Čechách

Rychlost dodání

bez problémů

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Objednávka dorazila v pořádku, zboží vyzkoušené a zatím funguje.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Druhý den už fotopast nešla.

• Fotopast funguje.

dobrá nabídka fotopastí
    příznivé ceny
    rychlé doručení.

• spolehlivost

• OK!!!!!!

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Zatím sem obj.jednou,ale obj.byla plně vyřízena,zboží došlo v pořádku.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Po oprávněné reklamaci mi tvrdili, že odešlou nový přístroj, ale došel jen dobře vyčištěný ten starý téměř nefunkční.

• Výborné ceny