• pohodlný nákup z domova
    • nevím

byla jsem spokojena

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

• - velmi dobné vystupování
    • - ochota
    • - Hlavní slabinou je, že vaše stránky neuvádji rozměry ocelových skřińek pro fotopasti.

- Doporučil bych tento obchod svým přátelům,za
    předpokladu že budou uváděni rozměry.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Vaše připomínka je pro nás podnětem ke zlepšení našich služeb, v brzké době se pokusíme tyto informace k jednotlivým produktům doplnit, abychom usnadnili nákup dalším zákazníkům. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

• S výběrem mi ochotně poradili
    • O žádných nevím

Doporučuji všem, určitě zde opět nakoupim

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Profesionalita, poradenství, recenze, vstřícnost a ochota, cena, ...
    • Nezpozoroval jsem...

Mohu maximálně doporučit...

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Rychlý a spolehlivý obchod. Vždy se mohu spolehnout na rychlé dodání a perfektní komunikaci. Tak příjemný přístup k zákazníkovi se dnes moc nevidí. Prostě SUPER.
    • NEMÁ

Vřele doporučuji...

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Rychlé doručení objednávky.
    • Pán na telefonu mi odborně poradil s výběrem fotopasti.
    • Bezplatná telefonní linka.

Naprostá spokojenost, obchod doporučuji.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• perfektni vyber a pristup k zakaznikovi
    • nema slabiny

Vrele doporucuji vsem

• Vše.ok.
    • Žádné

Všechno v pohodě.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Chtěla jsem poradit a po telefonu jsme se domluvili, kterou fotopast mám koupit. Dokonce jsem po telefonu i objednala a zboží dorazilo rychle.

Bez obav zde můžete nakoupit.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Přehlednost a podrobný popis.
    • Doprava přes českou poštu je katastrofa. Dlouhá doba dodání a email o plánovaném doručení přišel 12 hodin po doručení. Pošta přijme balík 7.12.2016 a dodala až 12.12.2016. Pět dní je na tak malou republiku opravdu hodně.

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto je Vaše doporučení našeho e-shopu velmi potěšující. Komplikace s doručením zásilky ze strany ČP nás velmi mrzí, bohužel toto my neovlivníme. S přepravcem máme uzavřenou smlouvu na dodání zboží do 24 hodin od předání zboží. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-levne.cz.

• dokáží poradit

dokázali poradit i po telefonu

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• skutečná odborná znalost produktů
    • pružnost
    • o žádných nevím

pokud hledáte kvalitní fotopasti pak jste na správném místě

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• hlavně poradili, co koupit
    • nevím

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Pokud koupím zboří za několik tisíc, myslím jsi, že pro zákazníka by bylo poděkováním dodat k zařízení i datovou SIM kartu a ne jen SD kartu. (i za úplatu )

Padl mi do oka,

Přehlednost produktů a popis,

Doporučuji,

Ano pro celkovou manipulaci

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

Velmi vám děkujeme za hodnocení. K fotopastem uovision již sim karty dáváme a v brzké době se dočkáte sim karet i u dalších modelů. Děkujeme za inspiraci, kterou jste nám dal. Ještě jednou děkujeme za hodnocení.

• rychlost dodání, super komunikace, ochota při dotazech a ujasnění všech dotazů, přehlednost webových stránek, přijatelná cena

určitě doporučuji!!!

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• Rychlost doručení, kvalita, dobré ceny
    • o žádné nevím

tento obchod doporučuji pro jeho rychlost doručení a dobré ceny

• Specializace na fotopasti
    • Ochotně na info lince poradí
    • K nákupu dárek s poštovným zdarma

Specialisté na svém místě.
    Poradí a přímo doporučí vhodnou fotopast.
    Rychlé vyřízení.
    K nákupu více kusů jsem dostal slevu!

DOPORUČUJI

• Přehledné stránky eschopu
    • Ochota
    • odbornost

Celkově jsem byl velice spokojen a doporučuji

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• velký výběr, kvalitní produkty

skvělá komunikace a ochotný přístup, přehledné informace o produktech, které souhlasí s reálnými funkcemi a parametry výrobků. Určitě doporučuji

Reakce obchodu Fotopasti-levne.cz

• rychlý přehledný a super ceny

já jsem spokojený i s fotopastí co jsem si koupil, je malá nenápadná a má super výdrž