• rychlost-ochota

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-fotopast.cz.

• rychli nakup

• profesionálně a tychle

Vše ok.

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

• Bleskové doručení zboží. Ochota a profesionální přístup. Především bych chtěl vyzdvihnout technika pana Vohnouta.

Vše ok

• Velmi vstřícný 90

+ komunikace
    + rychlost dodání
    + spolehlivost

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

• Zboží rychle doručeno, jsem spokojená s kvalitou zboží.

• Rychlost vyřízení objednávky

Obchod doporučuji rychlé jednání rychlé doručení a český výrobek.

• Velmi rychle vyřízeno

• poradenství, rychlost, spolehlivost

• Přehlednost

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Rychlé profesionální jednání. Platba kartou a daňový doklad bez problémů.

• ferove jednani

kupujte

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Zatím neodzkoušeno, je to dárek.

• Okamžitá reakce
    • Vyčerpávající informace k produktu, přesný popis.
    • Prodejce z vlastní zkušenosti ví, jaký produkt nabízí.

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Skvělá komunikace, rychlé dodání.

Vše ok

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Malá a jsou z ní kvalitní fotky.