• Vše v pořádku.
    • Možnost rychlého a levného doručení do z-boxu

Dobrý obchod

• spokojenost s dodáním zboží

naprosta spokojenost

• Rychlost.

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou, těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Fotopasti-fotopast.cz.

ok

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

S obchodem jsem spokojená. Nákup proběhl v pořádku.

velice rychlé doručení
    naprosto spokojen

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Velmi dobrá komunikace, obrovská ochota

• Zboží skladem
    • Skvělá komunikace

Doporučuji!

• Dobré ceny
    • Poradili s výběrem

• Znalost sortimentu

Děkuji za poskytnuté rady při výběru produktu.

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Rychlé dodání, ochotně poradí s výběrem

Kvalitní značky
    Široký sortiment zboží
    Rychlé doručení

• Rychlá dodávka
    • Slušné ceny

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

Zboží dodáno velmi rychle a OK.

• Výborný následný servis

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

• super komunikace, velmi rychle dodani

Obchod rozhodne doporučuji. Mnou objednane zboží ( fotopast ) diky me nepozornosti pri nakupu nebylo uvedeno jako skladem, obratem mi volali a byla mi nabidnuta jina dražší alternativa jine znacky a to za stejne penize na coz jsem samozrejme kyvl.. Prozatím ji používám cca 5 dní a zatim slape jako hodinky, takze z moji strany naprosta spokojenost.

• Naprosto perfektní!

Reakce obchodu Fotopasti-fotopast.cz

vše proběhlo všeobecné spokojenosti, fotopast také funguje jak má.