• široký sortiment

Rychlé dodání, zboží skladem za velmi dobrou cenu. Mohu doporučit ochotu a vstřícnost.

Koupila jsem dvě knihy, které se již bežně koupit nedají, jsou brožované a možná i to je příčinou pomačkaných rohů a několika stran jedné z nich.
    Ale obsahu to neublížilo ;o)

A já jsem ráda, že jsem je sehnala !!!

• Výborná komunikace

• - rychlost
    • - stabilní kvalita
    • - dobré ceny
    • - trochu starší a méně přehledné stránky
    • - neukládání fotek z proběhlých zakázek (pokud si neudělám zvláštní složku)

• Rychlost, komunikace.

Rychlost, komunikace.....

• Obednani fotek pres internet
    • Zadna podpora pri problemu s obednavkou na internetu
    • Dale jsem neobrzela email ze zakazka je hotova
    • Baleni zakazky bylo dost sokujici jen v obycejne bile obalce, zadne logo obchodu
    • Zakazku pracovnici obchodu nemohli najit
    • Cenik je nepredhledny a matouci

Sluzba je superova, ale musi se zlepsit zakaznicka podpora
    Rada bych ji vyuzila do budoucna
    V minulosti jsem v tomto obchodu hodne nakupovala a a zohoto duvodu jsem vyuzila I internetove sluzby

• Dobra cena, rychlost a kvalita
    • Trosku zlepsit web a elektronicke zadavani objednavek

• Rychlost, perfektni komunikace

• rychlost vyhotovení objednávky

super, určitě doporučuji

• Kvalifikovaný personál.

Nebyli zaskočeni rozšířením objednávky - sami mi zavolali, že objednané zboží není samo o sobě funkční a poradili ve výběru doplňku. Obchod doporučuji.

• Jsou zaměstnáni odborníci ne jenom prodavači nebo podavači zboží.

Dostala jsem doporučení od mého kamaráda, který je poloprofesionál-fotograf.
    Ve Zlíně patříte mezi poslední fungující odborníky, kteří umí poradit.

• přehledné stránky
    • jednoduchost nahrávání fotek
    • rychlé vyřízení objednávky

opravdu doporučuji!

• Rychlý obchod
    • Příznivé ceny
    • Výborná komunikace

Sony Cyber-Shot DSC-WX200 uváděn jako nový. Byla však vložena baterie, která má být zatavena v igelitovém sáčku a přišel bez ochranné fólie displeje. Kdyby byl pouze předveden zákazníkovi, ochranná folie by na něm byla. Zřejmě byl používán. Fotí však bezchybně, tak OK.

• vysoky poplatek za zpracovani - ikdyz zbozi vyzvedavam osobne na prodejne...

• komunikace

• Komunikace perfektni
    • Nevim o zadnych

Provedla sem objednavku a do ctvrt hodiny se mi pan z firmy ozval. Popsal o jaky vyrobek jde a ze jej hned zasila. Doporucil i dalsi veci. Naprosto spokojena. Verim ze to nebyl posledni nakup.

• Bleskové jednání, skvělá komunikace, příznivé ceny.

S nákupem jsem byla velmi spokojena, vždy mě potěší, když nějaká firma funguje jak má. Děkuji.

• Velmi dobrá cena.
    • Poněkud zavádějící terminologie a obsah komunikace, např. potvrzena je ne objednávka ale zakázka. V potvrzení přijetí (objednávky)zakázky a v další komunikaci je stále obsaženo objednání a dodání fotografií. Zřejmě těžiště činnosti obchodu byla (nebo je) v zpracování fotografií. V nabídce je možnost doručení uváděno PPL, v textu objednávky PPL není a je jen Č.Pošta, ve zprávě o expedici je PPL. Je to poněkud neprofesionální a kazí to dobré zhodnocení obchodu. Relativně drahé je doběrečné - u PPL činí 50 korun, takže cena doručení je celkem 150 Kč.

Sympatický obchod se zajímavou nabídkou a zajímavými akčními cenami. Dobrý dojem kazí způsob komunikace.
    Obchod bych doporučil.

• fotky vyvolány extra rychle :-)