• Rychle zhotovené a krásné fotografie, skvělá komunikace.
    • Problém s nahráváním fotek přes e-shop, vše dlouho trvá, nelze v rámci jedné objednávky objednat více formátů fotek.

• rychlé vyřízení

• Kvalita zhotovených fotografií
    • Profesionalita personálu
    • Horší dostupnost provozovny oproti předchozímu působení na OC Čepkov

Co se týká zhotovení fotografií od formátu 9x13 po 30x45, nikdy jsem nebyl nespokojený.

Web a jeho online část tragedie ... lokalita s tragickým parkováním. Fakt ale je, že jde o obchod, kde člověk dostane co očekává - profesně jsou na svém místě, byť velkoformátový tisk a klasickou fotku bych raději řešil v ColorPointu ve 22. budově, právě díky pohodovému parkování a profesionálnímu přístupu.

Foto CZ umí navíc oblast fotky i z druhé strany, tedy foťáky, objektivy, atd ...

Dnes se mi majitel věnoval, i když jsem dotáhl starý foták, poradil mi. Velmi vstřícný, děkuj, příště nakupuji zde. Obchod určitě doporučuji.

• rychle, kvalitně

pokud chcete kvalita za dobré peníze a rychle doporučuji

• Velmi rychlé dodání fotek
    • Příznivá cena fotek

Pro Zlíňáky fotky do druhého dne, kvalitní papír Kodak, ceny super!

Objednala jsem si fotografie ve formátu 13x18 cm, dostala jsem 13x19 cm, což jsem zjistila až doma. Do alb a rámečků se nevejdou. Vzhledem k tomu, že jsem si fotky (vánoční dárky) vyzvedávala 22.12., do Vánoc už by mi nové, správné, vyrobit nestihli, takže jsem si bohužel musela nechat tento paskvil.

• V případě potřeby, osobní kontakt.

Cit pro fotografie.

Profesionální obsluha, kvalitní služby.

• Hmm...
    • Hmmm...

No nevím, nikdy jsem tu nic nekupoval, ale stačil mi pohled na nabídku Nikkoru 18-140/3,5-5,6 za více než 16 000 a udělal jsem si obrázek. Pan majitel shopu by se měl porozhlédnout po konkurenci, jestli to trochu nepřehnal

• Ochota
    • Sortiment
    • Možnost domluvy
    • Dodací lhůta
    • Doba refundace
    • Kvalita zboží
    • Arogance

Fotocz mám opravdu rád, vedoucí prodejny je vždy ochotný slevit a pokud jste věrným zákazníkem, dá se s ním domluvit na všem možném.

Problém nastane pokud jste nespokojeni s nákupem nebo je třeba reklamovat. Doby trvají dlouho, vyřízení reklamace někdy není dle dohody a vracenéí a refundace se táhne nekonečně dlouho - ale s dobrým koncem. Takže tak:)

• fotky byly vytisknuty během jednoho dne :-) moc doporučuji
    • jeden formát jedna objednávka

Moc doporučuji, vstřícná komunikace, vyvolání fotek do jednoho dne. Paráda

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• zatím nic
    • Neshodují se jim specifikace výrobků.
    • Bohužel Nikon 18-300mm f/3.5-5.6G ED AF-S DX VR není to samé jako Nikkor AF-S 18-300 mm f/3,5-6,3G DX ED VR
    • A cenový rozdíl skoro 10 000,-

Pozorně číst co píší

• samovolně asi ruší objednávky a nedávají o tom vědět
    • nikdo od nich nevolá nepíše (nekomunikují)

Objednal jsem fotoaparát,za cenu co měli uvedenou v eshopu,mám to potvrzený i v emailu a nic neposlali.
    Skoro po týdnu jim volám co bude s objednávkou a asi až na 3 pokus jsem se dovolal,a bylo mi sděleno, že za tu cenu mi fotoaparát nepošlou.
    Takže profesionalita co se tu píše v recenzích žádná, když to nechávají vyšumět a ani nenapíšou sami s omluvou.

• Úžasně milá a ochotná paní na telefonu, která se vším pomůže a poradí.

• Osobní přístup

• Profesionální přístup. Takto to má vypadat.

Bohužel mi byly vytisknuty fotografie poněkud špatně. U asi 3 typů fotografií, u kterých jsem měla nastaveno vytisknutí dvakrát mi nakonec byly vytisknuty dvakrát fotografie jiné. Měla jsem tak fotky, kreré jsem chtěla mít jednou dvakrát ... a fotky které jsem chtěla mít dvakrát jednou :( Byl ale čas před Vánocemi (sama jsem neměla čas objednávku reklamovat) a pochopila jsem i, že se chybička mohla vloudit.