• Žádné zkušenosti nemám ale už vím že jsi tady nikdy nic objednávat nebudu protože to trvá dlouho a dosud mi zboží nedošlo

Reakce obchodu Fotbalový dres.cz

Vaše objednávka nebyla až do dnešního dne 8.12.2022 uhrazena, proto nemohla být odeslána. Nejspíš jste si to uvědomil a dnes jste objednávku uhradil. Škoda jen, že jste to řešil zbytečně špatnou recenzí. Objednávku jsme Vám po hrazení již nachystali a bude odeslána nejbližším svozem dopravce zítra.

Hezký den

fotbalovydres.cz

Mají naspáno komplet ,přišle pouze Dres .

Reakce obchodu Fotbalový dres.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost, nicméně, jak jsme si již vysvětlili po telefonu... u těchto kompletů je zobrazena celá nabídka kompletu tedy dresu, trenýrek i štulpen a hned vedle obrázku jsou bannery, ve kterých si zvolíte příslušnou volbou, zda chcete k dresu i trenýrky, štulpny, dárkové balení a potisky. Podle volby se pak automaticky navyšuje uvedená cena, aby zákazník věděl, kolik to stojí. Vzhledem k tomu, že u těchto nabídek jste měl zadáno ne, pak jste samozřejmě obdržel pouze dres. Také cena, která ve Vašem případě byla 289 Kč + poštovné, by byla velice nízká, aby mohla obsahovat dres, trenýrky i štulpny. Na obrázku nemůžeme zobrazit pouze dres, to by zase ostatní zákazníci, kteří si zvolí trenýrky i štulpny, nevěděli, jak vypadají.

Děkujeme za pochopení.

Fotbalovydres.cz