• Objednal jsem si otvírák podle obrázku a poslali jste navíc s nějakým bodlem
    • nesouhlasí podle objednaného obrázku

• Strašná kvalita

Rozměry "hasičáku" jsou i s horním ventilem. Tudíž se dovniř nevleze žádné "speciální" pivo, které jsem chtěla jako dárek k narozeninám. Jediná láhev byla rum Božkov. Za mě zklamání...

• nekvalitní
    • v reálu vypadá objednané zboží jinak

• Zboží má vadu, která omezuje funkčnost (2 ze 3 kusů)

2 ze 3 kusů zboží jsou poškozené.

zboží bylo doručeno na zásilkovnu. ale to je problém já jsem a vozíku. Se zbožím nejsem spokojen potže neodpovídá mé představě kterou jsem měl po shlédnutí vaší nabidky

Reakce obchodu Fóry a žerty

mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojen. Objednal jste si Hasící přístroj - úkryt na alkohol. Produkt je nafocen a detailně popsán s rozměry i k čemu je přesně určen.
    Jestliže Vámi vybraná zásilkovna nemá bezbariérový přístup nebo případně ztížený vstup, skutečně nemůžeme ovlivnit.

Přejeme hezké dny,

• rychlé odeslání
    • zboží po 20 sekundách se rozbilo

objednány skákací prsa...po vyzkoušení se cca po 20 sekundách se začaly zadrhávat a v přístroji uvnitř se ulomil kousek plastu. totální šunt kdo ví odkud! Skončili v koši - místo toho aby se daly jako dárek...zbytečně vyhozené peníze vč dopravy!!!

• Zboží přišlo rychle

Jedna věc nefungovala, jedna byla naprasklá a dle mne jedna špatně popsána v e-shopu, takže přišlo něco jiného, než jsem čekal. Věřím, že by asi zboží refundovali, ale u zboží za cca 200,- Kč nechcete procházet reklamačním procesem.

Reakce obchodu Fóry a žerty

mrzí nás Vaše nespokojenost. Před odesláním vše kontrolujeme, k poškození mohlo dojít při dopravě. Kdybyste nás kontaktoval, reklamaci bychom vyřídili obratem k Vaší spokojenosti.

Fóry a žerty

• komunikativnost to vám jde :D
    • komunikativnost dobrá ale stejně je k ničemu, když nedodržíte co slíbíte
    • nedoporučuji

Dorazila mě zásilka v které něco chybělo, pán mi volal že mi to ihned pošle a už to je za chvíli měsíc a nic, určitě nedoporučuji.

Reakce obchodu Fóry a žerty

omlouváme se za nepříjemnost. Chybějící položku jsme Vám v následujícím týdnu odeslali. Bohužel se jako nepřevzatá (4. 12.) vrací zpět. Přesto Vám dnes 3. 12. (po 14 dnech) pošleme zboží znovu. Věříme, že tentokrát zboží bude převzato.

S přáním hezkých svátků

Fóry a žerty

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• přišlo to brzo
    • hned se to rozbylo

Reakce obchodu Fóry a žerty

před téměř dvěma měsíci jste si objednal 2x elektrošok žvýkačky a 1x elektrošok pero. Proto je pravděpodobné, že se zboží nerozbilo, ale vybilo. Elektrošoky obsahují baterie, které se samozřejmě dají vyměnit. Po jejich výměně opět fungují.