Dne 29.2. jsem posílal dotaz na který mi zatím nikdo neodpověděl.J.V.
    <[email protected]>

Datum:
    29.2. 2024 16:36

důležité
    odepsat
    osobní
    pracovní

Před 2 dny jsem si od vás zakoupil plašič na myši kod ODH_004_2 faktura vs 1019959. Po vložení baterií vydával plašič jen jediný nepřerušovaný a nijak nemodulovaný tón,při koupi jsem se domníval že tón je měněn. Je to tak správně resp nedal by se vyměnit za podobný plašič s modulopvaný tónem (regulovatelná hlasitost)?.J.Valášek, tel: 603700346, Brno

Velmi špatná komunikace.

• Žádná výhoda není !!! Myslel jsem, že eshop výrobce bude výhodou, ale šeredně jsem se spletl, měl jsem si to objednat přes Heuréku, tak příště...
    • Jsou pomalí (na odeslání objednávky potřebovali týden, a to bylo zboží u nich skladem!), lžou do telefonu a vymlouvají se jak děcka ve škole, ale peníze přijali hned.

Hrůza, při telefonickém hovoru personál mluví sprostě jako dlaždiči v hospodě 4. cenové skupiny. Pro mě prostě jasná věc: s nimi nikdy více !!

Zboží bylo zasláno na úplně jinou adresu než bylo napsáno v objednávce.

Obchod se ozval že zaregistroval objednávku a že čeká na naskladnění od výrobce, to uváděl že má skladem. Od té doby jsou to tři měsíce a obchod se neozval. Naštěstí jsem si dal že zaplatím a vyzvednu osobně jinak bych neměl nic v zásadě nedoporučuji.

Zboží zaplaceno, nedodáno

• hrizec vesele kutá dál 2 metry od plašíče asi je hluchej NEFUNGUJE opět sem přešel na PEPO to aspon kapku funguje

Dosud nemàm info o dodàvce.

Už třetí dotazník o spokojenosti a zboží nikde , si děláte srandu

• Po 7 dnech a zaplacení objednávky mi zboží zatím nepřišlo a ani se nikdo neobtěžuje mne kontaktovat.

Objednal jsem zboží které ještě nedorazilo. Ani se nikdo neozval . Ale zboží na stránkách měli skladem. Už je to týden a nic.

nevýhoda dlouhá čekací doba než bylo zboží odesláno(týden )v dnešní době nemyslitelné

• zboží jsem před týdnem objednal a zaplatil. Od té doby se mnou nikdo nekomunikuje, zaslal jsem urgenci a opět se nikdo neozval.

Na zboží stále čekám,obchod nekomunikuje.

• zboží skladem je na oko, podobně jako hodně nepoctivých obchodů na internetu

20.06.2022 11:30:27 objednávka potvrzena , 21. 6. 2022, 14:15
    na dotaz kdy objednávku odešlou , byla odpověď : máme vyprodaný termín dodání do 14ti dnů ihned jakmile nám budou el. lapače doručeny Vám je pošleme, v internetovém obchodě pořád skladem , platil jsem kartou a po zrušení objednávky když jsem vyžadoval poslat platbu zpět ,tak to nejde ,musel jsem poslat číslo účtu, peníze vrácený druhý den, takže další obchod co si dělá z lidí srandu, když objednáváte strašný profesionálové který jsou již na trhu 20 roků ale jak informovat zákazníka a upravit stránky s dostupností do teď nepřišli.

je to již týden a žádná reakce obchodu. Zboží bylo ihned v den ojednání uhrazeno a dosud nedodáno.

Reakce obchodu format1.cz

Dobrý den, omlouváme se za pozdní dodání. Přejeme, ať Vám zboží dlouho dobře slouží.

• zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu format1.cz

Dobrý den, omlouváme se za pozdní dodání, bohužel i naší firmě se nevyhnulo onemocnění COVID, navíc nyní máme velké množství objednávek.
    Prosíme, abyste nás v případě nespokojenosti kontaktovali napřímo a ne přes sociální sítě nebo internet. Vyřeší se tak daný problém rychleji a efektivněji.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

tým společnosti Format 1

16/11 jsem si objednala zboží a ani dnes 24/11 mě zboží nedošlo …

Reakce obchodu format1.cz

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme za komplikace.

tým společnosti Format 1

Nemám co hodnotit. Zboží jsem jestě nedostal. Navíc to trvá dlouho a ani nevím,kdy objednané zboží přijde.

Reakce obchodu format1.cz

Dobrý den, omlouváme se za pozdější dodání, aktuálně máme velké množství objednávek.

Děkujeme za pochopení a přejeme, aby Vám plašič dlouho dobře fungoval.

tým společnosti Format 1

Informace o objednávce je nulova.

Reakce obchodu format1.cz

Dobrý den, omlouváme se za komplikace. Odesíláme aktuálně velké množství zásilek, tak bohužel někdy může dojít ke zpoždění, navíc situaci komplikuje pandemie a delší dodací lhůty od našich dodavatelů. Vždy se ale snažíme komunikovat a prosíme naše zákazníky, aby nás v případě nespokojenosti kontaktovali napřímo a ne přes sociální sítě nebo internet. Vyřeší se tak daný problém rychleji a efektivněji.

Děkujeme za pochopení a přejeme, aby Vám plašič dlouho dobře fungoval.