Naprostá spokojenost. :)

• Dostatek informací emailem

Vše v pořádku, doporučuji

• Šlo o moji první objednávku, s vyřízením jsem 100% spokojena! :-)

Děkuji! :-)

• ochota
    • velký výběr zboží

Jediný obchod, kde jsem našla vybrané zboží skladem. Zboží bylo velmi rychle dodáno a obrázky u zboží odpovídají zcela realitě.

• Nákup z tepla domova

Velký výběr, nákup z domova, v klidu si vše mohu prohlédnot
    rozmyslet

• Bezproblémová komunikace
    • Dobré ceny

Skvělý e-shop, určitě ještě využiji jeho služeb. Nakupovala jsem zde poprvé a žádná nepříjemnost se nekonala. Jako jeden z mála e-shopů mi zaslal zboží opravdu rychle.Doporučuji.

• Rychlá dodávka zboží.
    • Jinde jsem tu kabelku nenašla.
    • V neděli jsem si obědnala kabelku a hned v pondělí jsem ji měla .

Fotografie a skvělej popis výrobku.Který odpovídal skutečnosti.
    Velice mě překvapili ,že jeden den jsem si kabelku obědnala a druhý den jsem kabelku už měla.
    Vřele doporučuji tento obchod ostatním.
    Mám s nima jen kladné zkušenosti.

• vše OK

• S nákupom na stránke forladies som bola velmi spokojna odcenujem najme skutocne rychle vybavenie.
    • Darcek ktory som dostala mi vsak prisiel vtipny pri takej sume som skutocne obdrzala gic. Radsej by som uprednostnila nieco menej napadne nejaky reklamny predmet ako nausnice kt. sa vobec nemusia pacit. A sklamalo ma to ze zlava kt. som obdrzala je len na jeden mesiac.

Hladala som urcitu znacku kt. nebolo jednoduche zohnat na tejto stranke vsak bola dostupna takze mozem vrelo odporucit

• Perfektní komunikace se zákazníkem.
    • Zajímavá nabídka zboží.
    • I lehce poškozené zboží nabídnuto ke koupi za atraktivní ceny
    • nemám žádnou špatnou zkušenost

Tento obchod určitě doporučuji.

• Našla jsem v obchodě přesně takovou tašku, kterou jsem hledala.

Objednávka byla vyřízena velmi rychle a balíček dorazil opravdu záhy po zaplacení předem na účet. Jsem spokojená.

• Velice rychle vyřízená objednávka, zboží došlo bez potíží a v pořádku.

Solidní prodejce, doporučuji!
    Informace o objednávce e-mailem.
    Dobré ceny.

• - Rychlost dodání
    • - velký výběr zboží
    • - slušné a korektní jednání
    • - možnost výběru dodávky pouze přes Českou poštu

S firmou jsem velice spokojena. Objednala jsem si tašku přes rameno a musím říct že jsem byla příjemně překvapena, že zboží dorazilo 2 dny po objednání. Taška vypadá přesně tak, jak jsem si jí představovala.

• Byla jsem s nákupem moc spokojena, sehnala jsem tašku Gola v co nejlevnější cenové relaci, obchod byl velice rychlý a byla jsem o všem informována mailem. DOPORUČUJI VŠEM!!!

Bezva obchůdek, rychlé,spolehlivé,doporučuji

• široký výběr značkových věcí
    • ochota a vstřícnost
    • rychlé zaslání

Super obchod, milé, vstřícné a ochotné jednání, mohu všem jen doporučit, aby zde nakoupili.

• Kvalitní zboží, komunikace, vstřícnost
    • bez výhrad

Tento obchod vřele doporučuji. Paní je velmi ochotná, zasílá zboží bleskově, zboží dorazilo v pořádku a přesně tak, jak bylo zobrazeno. A když jsem chtěla jednu věc vrátit (mou chybou), paní okamžitě reagovala vstřícně, počkala na dodání a asi po čtyřech dnech jsem měla vráceny peníze na účtu. Opravdu toto je firma, která má velmi kladný vztah ke klientům!!!!

PS: dokonce si všimla, ze stále objednávám vel. L a omylem jsem při druhé objednávce objednala vel.M. Okmažitě mi psala, zda-li jsem se nespletla ve velikosti a já se opravdu spletla!!!