nebylo zboží na skladu

• Obdržel jsem jiné pouzdro než jsem objednal.

• barvoslepý skladník

• plenky dorazily 5let prošlé! bez upozornění!!

Neaktuální sortiment, blby no....

Opět neúplné zboží..co jsem si objednal neprišlo kompletní...

• e-shop uvadi ze baterie je k telefonu Huawei P8 lite ale baterie je na jiny telefon takze do telefonu nepasuje takze je mi nahradni baterie nanic

e-shop klame zakazniky a technicke parametry baterii neodpovidaji skutecnosti

Reakce obchodu Forcell

dle Vaší objednávky jste si objednal baterii na Huawei P8, viz výše uvádíte, že máte model P8 Lite, což je samozřejmě jiný model a proto Vám baterie nesedí. Doposud jste nás nijak nekontaktoval, můžeme se domluvit na případné výměně.
    www.forcell.cz

• Levné.
    • Zboží, která má být skladem, tak skladem není.
    • Domluva vypadala na jedničku, ale po doručení balíčku tam chybělo zboží, takže ne.

Raději nakoupím jinde, bohužel. A to jsem z toho e-shopu měla takovou radost, když jsem na něj narazila.

několik vět k vámi dodanému výrobku.
    Tento výrobek budu při cestě do Ostravy vracet !!!! Výrobek jsem si objednal před cestou do zahraničí k moři. Teď po návratu ho reklamuji- vracím.
    Výrobek nesplňuje použítí ke kterému slouží!!! Přes slepené švy do něj vniká voda ( přední nalepená vrstva je shrnutá z výroby a tím pádem na jejích krajích není dostatečně tepelně sešitá - jsou tam dírky) Můžete být rádi, že jsem v něm první den neměl svůj mobil za cca 20.000,- Kč, ale jen bankovky a mince.
    Žádám vás o informaci , kdy a kde tento výrob reklamovat a vrátit. Jestli v obchodě, kde jsem si ho vyzvedl - Ostrava - Hravbůvka.
    Hodnotit komunikaci zatím nemůžu, protože k ní zatím ze strany obchodu nedošlo.
    Gbelec Oldřich
    tel: 603224983
    mail: [email protected]

Reakce obchodu Forcell

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že výrobek nebyl ve 100% stavu, voděodolná pouzdra bez potíží používáme na našich dovolených. Samozřejmě můžete pouzdro vrátit k reklamaci, přímo na prodejně Vám vrátíme platbu nebo zboží po domluvě vyměníme. Co se týče komunikace z naší strany, ta zatím proběhnout nemohla, nedohledali jsme z Vaší strany žádný kontakt přes email nebo telefon.
    www.forcell.cz

• Všude je psáno, že je skladem a když objednám, tak přijde e-mail, že se čeká na dodávku zboží, aby mohli odeslat.

• Zadní strana pouzdra je odřená

Objednáno pouzdro na telefon, které mělo být skladem. Zaplaceno předem přes GoPay. O týden později přišel e-mail, že zboží není skladem. Domluvili jsme se na vrácení peněz. Už jsou to dva měsíce, chodí mi e-maily od Forcell, že mou reklamaci (což je nesmysl) vyřídili, nicméně peníze na účtu dodnes nemám.

• Nepoznají červenou barvu... Vyhozené peníze :(

Hooodně dlouhá doba doručení Objednal jsem 11.3.2019 a dnes je 22.3.2019 a ještě mi nic nepřišlo

Dobrý den.
    Nic vám nepřišlo protože vaše objednávka je nachystána od 12.3 a čeká na zaplacení.
    Máte zvoleno GoPay
    Typ platby: Online platba kartou.

• dobrá komunikace-obchod se omluvil za storno
    • obchod nabízí zboží které nemá, zřejmě si neumí hlídat počet nabízeného zboží se stavem skladu
    • Na zboží "skladem" se ozvali po deseti dne že není u jejich dodavatele
  • objednané zboží nebylo.Dohodli jsme se na jiném (dokonce se slevou)pak přišlo od obchodu storno.Na můj email jsem nedostal odpověď.

Na internetu hlásí že je zboží skladem, při objednávce ujistíte že zboží nemají,ale přesto jej dál nabízí

Reakce obchodu Forcell

Děkujeme za vaši recenzi. Zboží, které jste objednal se vyprodalo před vaší objednávkou a tím vzniklo dvoudenní prodlení se zasláním zboží. Na zlepšování informací a služeb pracujeme...
    S pozdravem,

• Velký výběr
    • Pokud sklo pasovalo na telefon, kvalita odpovídá ceně
    • Objednány 4 typy skel, dvě skla naprosto jiný rozměr a výřezy
    • Správné krabičky, skla na jiné telefony

• výdejní místo s extrémně krátkou otevírací dobou a v nevhodných prostorách
    • pouze pár dnů na vyzvednutí, poté odesílají zpět