Aby se mi ani týden po objednání nikdo neozval jsem opravdu ještě nezažil!

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouvám se za zmatek, zboží je připraveno k vyzvednutí na prodejně, kolega Vás dnes bude kontaktovat.
    S pozdravem za FOMEI s.r.o. Martin Veverka

Špatný popis dárku k produktu, zároveň mi přijde dost komické prodávat produkt a k tomu jako dárek něco, co ostatní e-shopy dávají automaticky, protože je to součást balíčku.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu a mrzí nás, že jste zrušila objednávku. V kategorii malých RGB světel se jedná o momentálně nejvýhodnější světlo se skvělým poměrem cena - výkon - funkce - příslušenství.
    Pokud Vás odradil od nákupu popis produktu u dárků, tak se Vám velmi omlouváme. Přejeme fajn léto a mnoho zajímavých fotografií. Za FOMEI s.r.o. Martin Veverka

Fomei jsem leta pouzival, letos jsem objednal par zbozi znacky Terronic a uz nikdy vice... Za poslednich 10let se kvalita hodne zhorsila, dily nelicuji, drhnou, nejsou zacisteny, krive srouby, hodne spatna Cina... Mozna vyrobky Fomei na tom budou lepe, ale bez moznosti vyzkouseni uz do toho nejdu. A to je problem Fomei, na jejich strankach si moc predstavu neudelate, co a jak a kam pasuje, jak co sviti apod. Takze spise jen pro lidi z Prahy nebo HK.

Vážený pane,
    děkujeme za Vaši recenzi. V případě, že nejste s produktem spokojen, můžete využít 14denní lhůtu na vrácení bez udání důvodu. Jakmile to epidemiologická situace dovolí, bude opět možné si zboží naší firmy prohlédnout a vyzkoušet v celé síti partnerských prodejen. Za FOMEI s.r.o. s pozdravem Martin Veverka

klapky byly mírně poškozené

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouváme se Vám za chybu, spojte se prosím s naším servisním oddělením, a vše určitě vyřešíme k vaši spokojenosti. S pozdravem za FOMEI s.r.o. Martin Veverka

• objednávka mi byla potvrzena, ale zboží už nebylo skladem
    • obchod objednávku zrušil a neměli žádnou snahu mi vyhovět

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouváme za způsobené komplikace. Bohužel bylo zboží v rámci online výprodeje Black Friday vyprodané rychleji než probíhala aktualizace stránek. Je nám velmi líto, že jsme neuspokojili vaše potřeby, ale objednaný výrobek již nemá žádnou alternativu. Ještě jednou se Vám omlouváme. Za FOMEI s.r.o. Martin Veverka

• Doba dodání
    • Fotky nesedí se zbožím
    • Slabý a špatný popis
    • Žádná komunikace

Vzhledem k cenám jsem se rozhodl poprvé vyzkoušet tenhle e-shop. Ceny jsou skvělé, ale co se týče prezentace tak je dost slabá. Špatný popis a zla fotografie mně vedla k tomu, že jsem si objednal špatný produkt, tudíž jej nevyužiju.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouvám se Vám za způsobenou komplikaci. Snažíme se našim zákazníkům maximálně vyjít vstříc a neustále zlepšovat naše služby a nabídku. Mohu Vás tedy požádat o sepsání konkrétní výtky do emailu a kolegové se Vám ozvou a udělají maximum pro odstranění nedostatků. Děkuji s pozdravem za FOMEI S.r.o. Martin Veverka

Zboží uvedené v internetovém obchodě nebylo na skladě, přestože bylo inzerováno, zhruba po 5 dnech jsem obdržel email že zboží není, od té doby se firma neozvala.

1.Nebyl ¨dodán návod k použití
    2.Na dosedací ploše montáže vrstvy laku,které bylo nutno oškrabat, aby kolimátor rovně dosedl na plochu lišty
    3. Baterie v kolimátoru byla vybitá
    4.Šroubky M4 držící montáž na liště ,mají radiální vůli v závitě( větší předvrtaná díra pro závit)

Adaptér dorazil sice funkční, ale se skrytou vadou - prasklina v těle adaptéru.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkujeme Vám za objednávku a omlouváme se za vzniklý problém. S pozdravem FOMEI s.r.o.

• Byl doručen nefunkční výrobek !!!

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, za komplikaci se Vám omlouváme, výrobek prosím reklamujte na výdejním místě a dohodněte si výměnu nebo okamžité vrácení peněz. Ještě jednou prosíme o prominutí. S pozdravem FOMEI s.r.o.

• Zboží jsem si musel sám hlídat zda dodavatel dodal na prodejnu.Na prodejně jsem musel sám nahlásit opět moje osobní data aby ve výběrném místě vůbec věděli pro koho to je,dodavatel pouze shrábl peníze za dodání zboží na výběrné místo ,v mém případě 60K plus cenu za zboží takže vlastně objednávku prodal de facto obchodu (odběrné místo) kdybych se nepřihlásil sám a sám se nezajímal, zboží bych jen tak rychle nedostal.Doporučuji objednávat zboží v obchodech kde ho nabízejí a oni případně doobjednají u Fomei a ještě bez dopravného,pokud nebude uvedeno jinak.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkujeme za Váš nákup a omlouvám se za chaos při dodání zboží. Za FOMEI s.r.o. Martin Veverka

Nevim jak slusne popsat odpoved obchodu: "kdo to vyrabi nevim, technicke parametry nemam k dispozici a navod je na jednom obrazku u jineho zbozi".

• jedinný obchod, kde se dá zboží sehnat
    • dlouhá doba doručení
    • žádné detailní fotografie produktu
    • lakonický popis bez specifikace
    • nedodán návod k použití a průvodní doklad od výrobce
    • špatná kvalita výrobku

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkuji za vaši objednávku a omlouvám se za komplikace. Kolegové z produktového oddělení detailnější popis produktu v co nejkratší době doplní. Za FOMEI s.r.o. s pozdravem Martin Veverka

Zboží objednáno, k doručení do vybraného obchodu, zboží ani po deseti dnech není. Už ho ani nechci.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku, bohužel jste se trefil do termínu inventur, tak jak bylo na našich stránkách avizováno. V týdnu od 5. do 9.2. probíhala inventura a zboží jsme v tomto termínu neexpedovali. V pondělí 12.2. byla expedice zahájena v pořadí jak nám byly doručeny objednávky. Díky za pochopení s pozdravem FOMEI s.r.o.

• Ochotný personál v prodejně Megapixel v Brně Londýnské nám.
    • Doručení zboží z Fomei dlouho trvá

Objednal jsem inkjet fotopapír s vyzvednutím v prodejně Megapixel v Brně a čekám na zboží již 8. den...

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku, bohužel jste se trefil do termínu inventur, tak jak bylo na našich stránkách uváděno. Zákazníci byli z webu informováni, že v týdnu od 5. do 9.2. probíhají inventury a zboří bude expedováno od 12.2. V pondělí 12.2. bylo zboží do prodejny Megapixel odesláno. S pozdravem FOMEI s.r.o.

Objednal jsem, ale na zboží již čekám 10 dnů. Žádnou zprávu, natož omluvu jsem nedostal...

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouváme se Vám za nepříjemnost. Z expedice se Vám kolegyně pokoušela dovolat, ale telefon nikdo nezvedal. Zboží bude expedováno tento týden. Mohu Vás požádat o kontrolu tel čísla ve vaši objednávce? S pozdravem za FOMEI s.r.o. Martin Veverka

• Zbozi skladem nebylo skladem

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouváme se Vám za způsobenou nepříjemnost. FOMEI s.r.o.

• Při objednávce s vyzvednutím v megapixelu megadlouhá dodací doba - fotopapíry stále nemám...

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, omlouvám se za nekvalitní službu, celou záležitost s Megapixelem řešíme. s pozdravem FOMEI s.r.o.

• Behem 10 dni,kdy jsem objednala zbozi,nikdo z obchodu se neozval.A zbozi stale nemam.Poprve a naposledy.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, děkujeme za vaši objednávku, ihned druhý den Vám na meil odešla faktura a informace, že bylo zboží předáno dopravní službě s odkazem kde lze zásilku sledovat. Bohužel se dopravci ani na potřetí Vás nepovedlo kontaktovat a včera se nám balík vrátil zpět. Od včerejška se snažíme Vás kontaktovat, ale Váš telefon nikdo nezdvíhá. Pokud máte o zboží nadále zájem kontaktujte nás na tel 495 056 500 nebo 731 679 166 za FOMEI a.s. Martin Veverka

• zamyšlení že jsou i jiné podstatně lepší a kvalitnější obchody
    • tak to bych tu seděl dlouho

dobře rozmyslet jestli máte rádi sport a diskoteku - koupit zboží a v zápětí posílat zpět a tak pořád dokola i s jinýma věcma nebo zkousnout to že to je jak z nějakýho bazoše.. Já už si zvykl ale tento poslední nákup je poslední kapka.

Reakce obchodu FOMEI

Dobrý den, za nepříjemnosti se Vám omlouvám. Jak jsem byl informován problém již řeší příslušný produkt manažer. Za FOMEI a.s. Martin Veverka