ok

• přehledná nabídka, rychlé vyřízení objednávky a informace o průběhu doručení.

• obchod měl na skladě zboží, které jinde nebylo
    • hodnotím kladně i rychlost dodání

Po objednání a zaplacení bylo zboží neprodleně odesláno, takže obchod byl během 3 dnů vyřízený. Naprostá spokojenost.

• Mám dobré zkusenosti super tapety a rychlé dodání

Bez problemu,jsou fajn

• dobré ceny, vstřícnost, ochota pomoci

Dodavatel e-shopu dodal jiné kachle, než jsme chtěli, takže čekáme na vyřízení, tudíž nemohu posoudit kvalitu výrobku aj. Doufám, že to bude fajn. Ale na obchod si stěžovat nemůžu. Když jsem se nedovolala, zavolali mi zpět... Vstřícnost...

Rychlé vyřízení super jednání doporučuji

Rychlost,kvalita

• Obchod “folie-tapety.cz” NEDOPORUČUJI.
    • Tapeta dorazila poničená (trhlinky jako při chybě tisku či neopatrnou manipulací). Vykomunikovala jsem reklamaci při které opět dorazila poškozená tapeta, kterou někdo při manipulaci či řezu poškrábal.
    • Paní majitelka chybu stále dokola svádí na mě či dopravce (tapeta byla zabalená v krabici, která poškozená od dopravce nebyla a já krabici rozdělávala s maximální opatrností). Chování paní majitelky mi tedy přišlo velmi neadekvátní.

Veľmi rýchle vybavenie mojej objednávky.

skvělý

velice spolehlivý obchod

nakoupila jsem již 2x a velká spokojenost

Rychlé vyřízení objednávky.

Zboží je přesně podle mé představy. Vyřízení rychlé

• Rychlé vyřízení objednávky

• Obchod je spolehlivý a velmi rychlý, jeden den jsem objednala a druhý den poslali.