• Kvalitní site .. Dobrý konfigurátor, naprosto spokojený

Skvělý obchod, výborná komunikace, dobře poradí, kvalita provedení. Již mám celý byt s roletou den a noc a jsem maximálně spokojená.

rychlé vyřízení, doporučuji

• Konfigurator (sit proti hmyzu)
    • Kontrola objednavky zo strany eshopu

• Kvalita
    • Snadná montáž

DOBRÝ

Spokojená

Spokojeni s kvalitou výrobku i s rychlostí doručení.

• Rychlé doručení
    • Výroba na míru
    • Snadná instalace

Dobrý

• Objednávka byla doručena v pořádku, dobře zabalena a perfektně popsána
    • objednávka byla doručena na 2x, na což nás nikdo neupozornil

Vše bylo doručeno v pořádku a kompletni

Reakce obchodu FOA - Rolety a žaluzie

děkujeme za zpětnou vazbu. Ještě jednou se chceme omluvit za nepříjemnosti se spodním dílkem. Vše jsme již společně vyřešili v rámci reklamace, na kterou zde máte nárok. Jinak se velmi těšíme, že s našimi produkty jste spokojená :)

Krásný den, Vaše FOA stínění

Od objednání až po dodání vše OK!

• Vše je popsáno tak aby člověk byl schopen změřit si vše sám
    • Pokud jsou pochybnosti volají a overuji

Myslím že n sítě proti hmyzu konecne zpříjemní leto. Za tu cenu jsem opravdu příjemně prekvapena.

• Validace rozmeru telefonicky
    • Produkt je překvapivě dobře zpracovany
    • Jednoduchá instalace
    • Baleni
    • Možná trošku delší potvrzení objednavky

Site překvapivě kvalitní, vše sedělo jak má. Maximální spokojenost.

• Zboží přišlo poškozené
    • už déle než měsíc čekám, až si vyzvednou poškozené rolety a dají mi opravené, na reklamaci měli měsíc...už je to déle než 40 dní, Foa rolety možná mají závodní dovolenou
    • urgentně se mi snaží dovolat bezmála týden, ale asi ztratili mé číslo
    • několikrát jsem tam volal, nikdy se nedovoláte a když se náhodou dovoláte, řeknou Vám, že Vám zavolají a urgentně se tím budou zabývat, ale bohužel nikdo nezavolá

Reakce obchodu FOA - Rolety a žaluzie

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. V první řadě nás velmi mrzí, že i navzdory tomu, že naše rolety balíme co nejpečlivěji (bublinková folie + karton) došlo k poškození zadní profilu u rolet. Reklamaci jsme již řešili i přímo s dopravcem. Řešení takové reklamace je velmi jednoduché, poškozený díl lze jednoduše vyměnit a standardně celý proces netrvá déle než pár dní. Od Vás ale bohužel již od 3.4. čekáme na informaci, jaké jsou rozměry zadních lišt, abychom díl mohli nechat vyrobit znovu a zaslat Vám. Tyto rozměry je nutné zaměřit v milimetrech. Poslední email, který jsme Vám ohledně rozměru psali byl ze dne 2.5. Ani na jeden email jste se bohužel neozval, tudíž nedokážeme reklamaci vyřídit. Reklamační lhůta plyne od doplnění všech podkladů, k čemu bohužel nedošlo. Obratem se pokusíme Vás kontaktovat, abychom vše vyřešili, nicméně pokud od Vás nemáme odezvu, nedokážeme se pohnout dál. Pro nás je samozřejmě velmi důležité, aby byl celý průběh co nejrychlejší a zákazník byl spokojen.

Krásný den, Vaše FOA stínění

Jsme velice spokojeni. Již jsme dříve využili - na jiné výrobky

Velká spokojenost rychlé dodání super komunikace s obchodem a ochota objednávala už dvakrát a vždy super

• KVALITA, RYCHLOST, SLEVA

Obchod doporučuji!