Velmi brzy po zaslání objednávky mě zkontaktovali telefonicky kvůli mým specifickým požadavkům v poznámce objednávky. VELMI!!! vstřícná komunikace, obeznámení s následným průběhem mé objednávky, zaslání informačních e-mailů, není jediné slovo, které by se dalo vytknout. V zásilce doslova za pár korun přibaleny vzorky parfémů. Komunikace s tímto obchodem mi pozvedla ten den náladu.
    Za mě doporučuji.

Reakce obchodu Parfemy FM Group

Pěkný dobrý den p.Urbánková. Vážím si také Vašeho kladného hodnocení služeb a obchodu jako takového. Kladné hodnocení vždy potěší, stejně tak jako záporné přiměje k zamyšlení co ještě zlepšit ke spokojenosti většiny návštěvníků eshopu. Rád jsem Vás obsloužil, snad objednané zboží je přesně to, které jste potřebovala. Je příjemné slyšet, že někomu děláme i radost :-). Jste kdykoliv vítána v mém eshopu, stejně tak jako všichni noví zákazníci. Příjemné dny s produkty značky FM Group. Petr Beneš, distributor.

• Lenvnější parfémy

• z pohodli domova
    • nevim ozadnych

mohu doporucit opravdu mily laskavy a velice ochotny pristup

Reakce obchodu Parfemy FM Group

Pěkný dobrý den. Taktéž děkuji za Vaši kladnou reakci a hodnocení nabízených služeb obchodu. S klienty se snažím komunikovat v přátelském duchu a vyjít v rámci možností vstříc jejich požadavkům. Jste v mém eshopu kdykoliv vítán, milý zákazníku. Petr Beneš, distributor.

• jednoduchost,rychlost objednávky,komunikace
    • atd
    • označení vzorků parfému . seznam k orientaci

doporučuji,vybere si každý,to svoje.

Reakce obchodu Parfemy FM Group

Pěkný dobrý den. Děkuji za kladní hodnocení obchodu. Snažím se především objednávku odbavit v co nejkratším čase což se daří především pokud mám objednané produkty skladem. Taktéž jednoduchost objednávání zpříjemňuje celý nákup, v tomto ohledu více dělat nelze, a pochopitelně příjemná komunikace je základem přátelského jednání mezi klientem a prodejcem. Jen několika slovy k označení vzorků... nabízené vzorečky jsou originálními produkty společnosti a jsou označeny číselným kodem parfému. Jiné označení vůně není možné, samozřejmě je tu však možnost si detailní info o vůni vyžádat u prodejce, v tom problém není. Hodně spokojenosti s produkty FM Group. Petr Beneš, distributor.

jsem velice spokojen, rychlá komunikace a vše proběhlo bez problémů

• Spolehlivost
    • kvalitu

• přehlednost a rychlost

bezva

• Rychlé doručení. Prodejce v kontaktu se zákazníkem. Zájem prodejce doručit zboží včas.
    • Neznám slabiny. Byl to můj první nákup. Vše bylo ok.

Mohu doporučit. Ochotný prodejce.

Reakce obchodu Parfemy FM Group

Dobrý den vážený recenzente, děkuji za kladné hodnocení obchodu. Své zákazníky nepovažuji za zdroj příjmu z jejich nákupu, ale především jako člověka, přítele, kterému se snažím vyhovět, pomoci s nákupem a kterému se snažím dodat jeho zboží dobře zabalené a co nejdříve. Každému vyjdu vstříc. Jste vždy vítám v mém eshopu. Petr Beneš, distributor.

doporučuji především pro vstřícné a korektní jednání

• Body za zakoupené zboží díky kterým můžu poté nakupovat levněji
    • u nákupu vzorků bych dala poštovné a balné zdarma...chtěla jsem si objednat další a neudělala jsem to

zatím jsem spokojená

• supr ceny
    • bezva komunikace

• okamžité zpracování objednávky
    • příjemná komunikace
    • výhodné cenové nabídky
    • nepřehlednost webových stránek při vyhledávání určitého produktu

spokojenost - doporučuji

• přehlednost
    • načítání bodů

super vřele doporučuji

• Rychlost a spolehlivost.
    • Rozhodla jsem se podle rychlosti - přes internet je to nejjednodušší cesta.
    • Výrobky znám, dříve jsem si je objednávala přes známou.
    • Zatím jsem žádné nenašla.

Velmi jednoduché a rychlé objednání, vyřízení i doričení.
    Taky velký výběr.

• široký výběr
    • ochota
    • rozumná cena

Nákup byl rychlý,příjemný,opravdu velký výběr....mohu všem jen vřele doporučit.

• nakoupím si vůni kdykoliv mně napadne a nemusíém chodit po obchodech. To nesnáším.
    • ještě o žádných nevím

dobrý obchod, doporučuji.

• Zboží bylo velmi dobře zabaleno. Spokojenost.

• kvalita a cenová dostupnost

doporučení kamarádky

• Nákup je rychlý a bez námahy.

Jsem spokojena!!

• Výrobek znám,vím co kupuji.

Doporučuji ostatním.