• osobni odber- mam to za humny
    • rychla komunikace
    • prijemny pan prodejce
    • vzorky ostatnich vuni

• Výborná komunikace, rychlost, přehledná webová stránka...mohla bych pokračovat dlouho s klady tohoto obchodu.

• vstřícnost, úctu k zákazníkovi

Vždy se ráda vracím k nákupům,protože cítím spokojenost, přeji všem totéž.

• Nabidka zbozi, ktere se tezko shani

Spolehlivy, rychly obchod

• Nabízí dobrý výběr zboží, které se jinde obtížně shání, za slušné ceny.
    • Zboží je pečlivě zabalené.
    • Nezbytné zlo v podobě pošty. Na e-shopu je navíc uvedeno poštovné 50,- Kč, reálně je účtováno 60,- Kč.
    • Jeden z flakonů dorazil poškozený (kovové tělo je na jednom místě promáčknuté). Poškození muselo nastat ještě před zabalením - díky bublinkové folii nemohl být poškozen při přepravě. Vzhledem k poměru ceny flakonu a nákladů na poštovné za zaslání zpět prodejci jsem tento nedostatek neřešila.

Obchod s dobrou nabídkou a solidním provozovatelem.

• nízké poštovné.
    • bezva komunikace.

potřebovala jsem tento produkt.
    ano,rychlé doručení

• Kvalita za nízké ceny
    • o žádných nevím

Nebojte se toho

• Zboží za dobré ceny, jinak bych za originalní výrobek vyhodil tisíce korun.
    • Možná, že nemají i další výrobky, které bych ocenil. např. Guerlain Habir Rouge, Vetiver,

Pokud chcete nakoupit za rozumnější ceny, podívejte se do tohoto obchodu.

• rychlá expedicem, milá komunikace

Naprosto bezproblémový obchod.
    Děkuji,
    Valentová

• ochota, komunikace, osvědčený obchod

rozhodně doporučuji

• příznivé ceny

Příjemná a rychlá komunikace, dlouhá výdrž parfému vlastní výroby, maximální spokojenost

• pro mne vyhovující zboží, které nabízel
    • nevím

Doprava špatná - balík do ruky byl dojít si pro balík na poštu :-o

Reakce obchodu Parfemy FM Group

Hezký dobrý den, vážený zákazníku. Nespokojenost s dopravou mne mrzí, ale uvedl bych věc na pravou míru. Ve svém obchodě nenabízím službu Balík do ruky nebo Balík na poštu, čili jsem Vám jej takto odeslat nemohl. Při objednávce má zákazník možnost zvolit si ze 2 druhů doručení a platby, a to Českou poštou na dobírku neboČeskou poštou jako doporučený balíček nebo zásilku při platbě předem. V obou případech to znamená, že pokud zákazník nebude zastižen na své adrese, bude balíček uložen na poště. Někteří balíček vozí ihned na poštu a poštovní doručovatelka poté zanechá v adresátově poštovní schránce ístek o uložení zásilky na poště. Přeji pěkný den. Petr Beneš.

• Spolehlivost ve všech směrech
    • žádnou jsem neobjevila a doufám, že ani neobjevím. Ráda v něm nakupuji pravidelně.

Parfémky jsem znala již dřív - přes distributorku, která ale přestala fungovat. Jelikož mám svou vůni oblíbenou, našla jsem si tento obchod na netu. Od prvního nákupu funguje skvěle, bezproblémově, spolehlivě.

Reakce obchodu Parfemy FM Group

Vážený zákazníku. Děkuji za kladné hodnocení nákupu v mém e-shopu. Nějaké drobné nedostatky se vždy ajdou, proto apeluji na všechny zákazníky, aby mne na tyto nedostatky upozorňovali a já je mohl odstranit. Spokojenost a bezproblémový nákup je na prvním místě :-). Jsem rád, že jste si vybrala právě můj obchůdek pro Vaše nákupy. Snad budete vždy spokojena s mými službami. Petr Beneš, obchodní partner FM Group.

• nemá

perfektní

• měli zboží, které jsem nemohla nikde sehnat
    • nízké ceny
    • rychlá doprava
    • výborná komunikace

Obchod doporučuji

Byl to můj první nákup a byla jsem spokojena.

• uvítala bych, kdyby zboží bylo možno vyzvednout více způsoby, kromě pošty např. v zásilkovně.