• krásný sortiment za přijatelné ceny

Klasická rámová obuv a doplňky

• Zboží dorazilo relativně rychle. Dle uvedené skutečnosti.

Osobně bych nečekal, že bude mít tričko za 659 Kč, kde se, pevně doufám, neplatí za ne zrovna vysokou gramáž látky, díru ve švu.

Reakce obchodu F. L. Popper

mrzí nás, že nejste s nákupem neviditelného trička Covert Underwear spokojen.

Každopádně pokud byla ve švu trička díra již při jeho vybalení, pravděpodobně muselo dojít k problému ve výrobě, což budeme řešit s výrobcem. Samozřejmě máte možnost v takovém případě tričko vrátit a my Vám ho vyměníme za nové či Vám vrátíme peníze.

Neviditelné tričko Covert Underwear je doplňkovým produktem našeho e-shopu, na rozdíl od naší rámové obuvi F. L. Popper nejsme jeho výrobcem, nýbrž jen distributorem. Do této chvíle máme na tento produkt jen pozitivní reference. Pokud se v tomto případě stala někde chyba, tak se za ni omlouváme.

EDIT k 27.8.2023: Uvedený produkt nebyl ani po 6 týdnech od nákupu reklamován.

Rychle doruceni bez problemu

Výborný obchod, nabízí kvalitní výrobky za přiměřené ceny. Jednání je vždy vstřícné a doprava netrvá dlouho. Vřele doporučuji.

Vše v naprostém pořádku, rychlost, komunikace - skvělé

• Nakupuji zde opakovaně a vždy vše proběhne v naprostém pořádku.

Tento obchod mohu doporučit, vždy jsem byla spokojena, zboží dorazilo rychle, komunikace s obchodem výborná.

Výborná česká firma, k jejich jednání nemám jedinou výhradu. Zpracování objednávek je bleskové a doručení jakbysmet.

Bezproblémově a rychlé vyřízená objednávka.

Nemám připomínek, vše bezvadné.

Další dva páry výborných bot a napínáků od firmy FL Popper. Nemohu než doporučit, FL Popper vyrábí krásné kvalitní věci za skvělé ceny a jejich přístup k zákazníkovi je skvělý. Mám radost že je v Čechách firma, které skutečně záleží na kvalitě jejích výrobků a na vztahu s lidmi co je kupují.

• Velmi individuální přístup

• veľmi milý a ústretový personál
    • tovar sa dá zaplatiť na faktúru z domu po jeho vyzdvihnutí
    • pri osobnom vyzdvihnutí sa nedá platiť kartou

Všechno v pořádku, doporučuji.

• výborná komunikace
    • kvalitní zboží