Velmi profesionální přístup,to se jen tak nevidí, vřele doporučuji i o
    statním zájemcům, děkuji

Rychlé vyřízení objednávky, zboží vypadá jako na fotkách.

• Rychlé dodani

Velice vstřícné jednání, rychlé dodání a krásné a milé zabalení

Mínus není

komunikativnost a rychlost

• Příliš dlouhá dodací doba.

Reakce obchodu Flor de Cristal

Dobrý den, omlouváme se za zpoždění, balíček byla zabalen 25.4. - bohužel Zásilkovna ho díky logistickým problémům a změně v osobě řidiče vyzvedne až dnes. Moc se omlouváme za zpoždění a věříme, že expedice bude již fungovat plynule.
    Flor de Cristal

Vše bez problémů.

Obchod jsem vyzkoušela poprvé a byla naprosto spokojená jak s rychlým dodáním zboží, malou pozorností zdarma a častou informovaností o příjmu platby a zaslání balíčku.

Byla jsem dosud spokojená, ale tentokrát mi v předem zaplaceném balíčku chyběl prsten.

hezké zboží, rychlé dodání, kvalitně zabalené

Vynikající komunikace s paní Kateřinou Achrer, ale pro mě dost obtěžující každodenní !!!!! maily informující o tom že: 1) jsme rádi, že jste si zboží objednali u nás, 2) že zboží může být expedováno několik dní, 3) že ke zboží od nás určitě dostanete dárek, 4) že už se objednávka vyřizuje, 5) že už byla předána přepravci, 6) a ohodnoťte kvalitu obchodu 2 dny před tím, než jsem si mohla zboží vyzvednout...
    V lavině každodenních mailů je to fakt vos.r

Náramek je krásný, jsem spokojena jen doufám, že zlatá barva se nošením neodře

• Balík nepřevzat - doručen v roztrhaném obalu

Reakce obchodu Flor de Cristal

Dobrý den, to nás mrzí, ale, my jsme balíčky zabalili a odeslali dobře. Jakmile se nám vrátí, přebalíme ho a pošleme znovu, jak jsem Vám slíbila do telefonu. Je to spíše negativní hodnocení dopravce a ne nás. S pozdravem Katerina

• na prvním místě je zákazník je to cítit s dodávkou a komunikací...

jsem velice spokojená s rychlým dodáním, a komunikací s klientem ,
    moc milé pozornosti ve formě dárečků. vše co jsem doposud zakoupila je užasné už teď se těším jak vše budu kombinovat k šatům

• Obratem mi všechno vybrané zboží zaslali.

kvalitní a rychlé dodání

všechno ok.

Jsem moc spokojená s veškerým zbožím, náušnice a náramek jsou nádherné a svým designem neobvyklé. Batoh je praktický a zároveň hezký. Vše bylo dodáno rychle a dle předběžných informací. Zcela jistě si opět udělám radost, nebo někomu jinému, a určitě si tu zase něco objednám. Děkuji!

• Rychlé vyřízení objednávky, dobrá komunikace

Všechno proběhlo v pořádku a rychle.