• Zboží mělo být dodáno do 30 dnů. Slib nedodrželi a na stránkách změnili dodací lhůtu na 60dní.

• nevedia poriadne zabaliť tovar
    • tovar príde poškodený
    • tovar majú drahší ako inde

Bohužiaľ, so spoločnosťou floorwood veľmi nemilá skúsenosť. Objednal som si 2,5 m dlhé podlahové soklové lišty a prišli v absolútne neadekvátnom balení, bez akejkoľvek vnútornej výplne. Samozrejmým výsledkom je, že lišty prišli poškodené. Napriek tomu, že som postupoval podľa návodu spoločnosti a poslal som fotografie balenia aj poškodeného tovaru z každej strany, odo mňa spoločnosť floorwood požaduje odoslanie tovaru naspäť, aby poškodenie „zhodnotili“ oni. Takže podľa tejto spoločnosti musím nakoniec ešte ja z dôvodu ich nekompetentnosti míňať svoj čas, úsilie a financie na to, aby som si:

1. Zakúpil aspoň 2,5 m dlhú krabicu na zabalenie (ktorá sa ani nepredáva).
    2. Zakúpil poriadnu vyplň, ktorú spoločnosť floorwood do svojho pôvodného balenia nedala.
    3. Všetko poriadne zabalil.
    4. Objednal prepravcu.
    5. Zostal doma a čakal na prepravcu.
    6. Zostal doma ešte raz, aby som si prebral nový tovar a to ZA PREDPOKLADU, že mi vôbec reklamáciu uznajú.

Snaha o rozumnú dohodu so spoločnosťou neúspešná, na email neodpovedajú.

Túto spoločnosť teda vôbec neodporúčam. Vyhnite sa jej oblúkom. Tovar majú drahší ako inde a služby a balenie tomu vôbec nezodpovedajú.

Reakce obchodu floorwood.cz

Dobrý den, pochopte prosím, že výplň ani obal nezabrání poškození zboží.
    Podal jste reklamaci, ale odmítáte zboří k nám doručit. Některá poškození, která se snažíte reklamovat, nejsou poškozením ani vadou. Je to surový stav, kdy se každá dřevěná lišta musí před instalací zaříznout a napasovat na následující lištu, případně zatmelit a zatřít. Z tohoto důvodu je lišta delší, než deklarovaná délka. Jak se posuzují podlahoviny a příslušenství dle normy. Nikoliv makro objektivem, ale pod uhlem 45 stupňů ve výšce očí na denním světle.

Až lišta dorazí k reklamaci, budu se tím osobně zabývat.

Václav Urban

Dodací doba je mnohem delší než měsíc

Objednávku jsem musel zrušit, Moje chyba. Další moje chyba byla, že jsem jí zaplatil předem kartou. Dodnes mi peníze nevrátili!!!!!!!

Mám objednané rolety den a noc už je to více než 60dni a obchod ani nereaguje na dotaz kdy mi bude objednávka doručena,objednala jsem naposledy a to mimochodem jsem objednávala již po několikáté a vždy problém s doručením,za mě už nikdy!!!!

Reakce obchodu floorwood.cz

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za Vaši trpělivost a důvěru, kterou jste nám vyjádřila při nákupu v naší společnosti. Bohužel, musím se Vám omluvit za zpoždění dodávky Vašeho objednaného zboží. Naše společnost se delší dobu potýkala s problémy u výrobce, který nedodržoval výrobní plán. Rád bych Vás ujistil, že jsme tomuto problému věnovali maximální pozornost a nyní je již vyřešen.

S úctou, Václav Urban

Produkt byl s deklarovanou expedicí do 30dní. Po 35 dnech a mém dotazu na odhadovaný čas dodání nemám reakci ani na webový formulář, ani na uvedenou mail adresu obchodního oddělení. Produkt stále ve stavu "Vyřizuje se". Produkt byl placený dopředu.

Reakce obchodu floorwood.cz

Dobrý den, bohužel jsme udělali chybu a došlo k problému. Velmi se omlouváme za nedodržení termínu dodávky. Budeme se snažit situaci co nejrychleji vyřešit. Prosím, přijměte naši omluvu. Václav Urban

Žádná komunikace, zpětná vazba zda jim došli peníze kdy zboží dojde nedodržený termín, čekala jsem dva a půl měsíce na objednání.

Dlouhé čekání a to jsem platila předem!!! Jednou mi telefonovali.NE NE

• Doba dodání. Zboží mělo přijít do měsíce tj do 29.6. po telefonu jsem se dozvěděla jen to, že to příští týden mi budou zboží odesílat. Další týden stejná odpověď. Stále čekám na emai o expedici, ale marně.

• Zboží nebylo ani po 35 dnech doručeno. Zaplaceno bylo bohužel předem.

Reakce obchodu floorwood.cz

u vaší objednávky se řešila změna látky a toto prodloužilo dobu dodání, která ještě nenastala.
    Děkujeme za pochopení.
    S přáním hezkého dne
    Floorwood

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nekomunikují, ani po více jak 30 dnech nic nedorazilo, uvedené tel. číslo nefunguje a na pokusy o komunikaci nereagují

Reakce obchodu floorwood.cz

v naší telefonické komunikaci spolu vše řešíme.
    Na základě vaší reakce věříme, že vše dopadne k oboustranné spokojenosti.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    S přáním hezkého dne,

• Nezvedají telefon
    • Neodpovídají na mail

Reakce obchodu floorwood.cz

několikrát jsme se vám snažili dovolat zpět, neúspěšně. Poté zde vidím emailovou konverzaci.
    V kontaktu jsme, situaci se snažíme řešit. Bohužel nejsme výrobci.
    Jako kompenzaci jsme vám nabídli slevu.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace.
    S přáním hezkého dne,
    Floorwood

Nebyl dodržen termín dodání. To se může stát, ale komunikace nulová.

Zbozi jsme zaplatili cele dopredu, protoze bylo na zakazku a melo byt doruceno za 3 tydny. Po mesici na muj dotaz, jak to vypada s objednavkou nikdo neodpovida a telefon nikdo nebere. Nevadi mi pockat, ale kdyz nekomu poslu 6 tisic tak ocekavam, ze me bude informovat o stavu moji zaplacene objednavky sam, nebo mi alespon odpovi na email nebo zvedne telefon. Takto si nepredstavuji, komunikaci seriozniho obchodu.

Zboží stále nevím kde již 45 dní

• Žádná komunikace i když není dodržený termín
  • Výhody mi nejsou známy.

• nedodáno ani po 28 dnech

objednané a uhrazené zboží po 28 dnech ještě nedorazilo. Zato ohodnocení nákupu ,který nebyl ani avízován na odeslání, přišlo po 25 ti dnech. Co na to říci ?????

Zboží bylo objednáno před 40ti dny a stále nedorazilo. Na urgenci nereagují.