• Okamžité vyřízení objednávky a krátká lhůta dodání
    • Potřebovala jsem vyměnit délku 22,5 m za kratší, posílán požadavek e-mailem, nebyl vyřízen, zůstal bez odezvy. K dnešnímu dni mám pořád dlouhou hadici doma. Objednala jsem proto další.

• bezproblémový nákup

ŠPATNÁ KOMUNIKACE

• jednoduchý web
    • Nikde není uveden telefon
    • Nereagují na dotazy
    • Neinformují o stavu objednávky

• žádná

katastrofální komunikace, odstoupila jsem od smlouvy (zboží se pokazilo při druhém použiti) do dnes nemám peníze ani žádnou odp. Nelze se dovolat, nikde nenajdete telefonní číslo, na mail neodpovídá ji. Tento obchod nedoporučuji, zapláčete nad výdělkem. Obracím se na ČOI, snad to vyřeší oni.

Nedoporučuji

• Hadice, kterou jsem u vás zakoupila vydržela dva týdny a praskla.

• dobrá komunikace, rychlé vyřízení

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Při reklamaci další výdaje s odesláním výrobku.

Při druhém použití flexi hadice praskla -je nepoužitelná.

• Po deseti minutách stříkání mi vystřelila hadice z koncovky!
  • Píši vám bez oslovení, protože jsem naštvaná. Obdržela jsem hadici Hose, kterou jsem si u vás objednala,pod číslem potvrzení objednávky č.997048846 ze dne 12.6.2017. BOHUŽEL jsem měla jen malou možnost ji vyzkoušet, protože při druhém zalévání po 3 minutách zalévání praskla hadice u kropící hlavice a voda začala stříkat na všechny strany. Podotýkám, že tlak vody byl mírný, protože já zalévám , NE vyplavuji rostliny. Při pohledu na kvalitu materiálu vnitřní hadice jsem jen nevěřícně zírala nad teňoučkou hadičkou uvnitř. Vystavila sem si protokol na zrušení smlouvy dle vašeho návodu do 14 ti dnů a chtěla vrátit zboží osobně na inzerovanou adresu na Podpěrové ulici 6 v době uvedené na vašich stránkách.Za odeslání poštou bych zaplatila asi kolem 100 kč. Bohužel prošla jsem celý dům i okolí a NIKDO vás nezná. Poslala jsem vám i maily a ty se vrátily s tím, že nejste k nalezení.
    Takže jsem naletěla ,ale určitě naposledy. Byla jsem varována ať si toto zboží přes internet nekupuji,protože je moc stížností na kvalitu.
    Poznámka, kterou jsem vám napsala na objednávku, že doufám ,že nová
    vydrží také 5 let se bohužel nenaplnila, ale ta byla originál a kvalitní.

• Pohodlí z domu.

Je opravitelná sám jsem to zkusil.

• Nekomunikace při problému a reklamaci

Nekupovat, pokud se vyskytne problémy obchod nekomunikuje. Budu se obracet na ČOI.

• Hadice vydrzela 4x zalevani. Pak uvnitr praskla. Napsala jsem prodejci 2x emaily. Nereaguje
    • Na fakture ani v emailu neni zadny telefonni kontakt

• pohodlný nákup - rychlost, spolehlivost, operativní jednání v případě problémů
    • o žádných nevím

doporučuji - z důvodů viz nahoře!

• Nedoporučuji, nekvalitní zboží.
    Po týdnu praskla.

• Komunikace je pouze přes @, nelze se s obchodem spojit prostřednictvím telefonního kontaktu.

Nedoporučuji....!!!

• Záruka 2 roky. Jsem zvědavý jak se postaví k následné raklamaci.
    • Neuvádí, že se jedná o čínské nekvalitní zboží.

Nekupujte, hadice Vám vydrží velice krátkou dobu. Nám po cca 30min. praskla. Koupili jsme 2ks, tak uvidíme jak dlouho vydrží ta druhá. Každopádně budu požadovat vrácení peněz.

• obchod nabízí nekvalitní hadice, na reklamace nereaguje.

Určitě nedoporučuji.

• Dodávka ještě po měsíci nedorazila, v nabídce byla na skladě. Docela jsem na objednávku pospíchala. Již jsem jsem vyřešila jinde. Sice o něco dražši, ale druhý den jsem hadici mohla používat