• Kvalita, cena, doručení
    • Žádné

Vše v pořádku :)

Ak nemáte účet vedený v CZK, v žiadnom prípade neplaťte vopred-kartou !!!!!
    Objednal som si jedno turbo - figurovalo že majú skladom - zaplatil kartou 522.31 EUR.
    Nasledujúci pracovný deň mi volali že to turbo predsa len nemajú a ponúkali možnosť
    opraviť to moje, ale keďže to pôvodné už nebolo k dispozícií, teda nemohol som im poslať
    tak sme sa dohodli, že objednávku zrušia. Na účet mi vrátili 496.82 EUR, o 25.49 EUR menej !!!
    V maili mi písali, že je to konverziou kurzu + poplatok webpay. Ja som o týchto skutočnostiach
    vôbec nevedel - nemajú to ani napr. v "obchodných podmienkach" -, že tieto poplatky znáša zákazník. Konverziu kurzu samozrejme chápem, ale poplatok za platobnú bránu ??? Keby som to bol vedel, tak samozrejme dám na dobierku. Celý proces vybavenia objednávky som chcel urýchliť tým že som vopred zaplatil kartou a nakoniec som prišiel o 25.49 EUR.

Tak na to ze jsou z Brna tak super

• Turba jsou kvalitně repasovaná.

• Okamžitý odběr zálohovaného kusu bez papírování.
    • Rychlost doručení
    • Kvalitně zabaleno bez možnosti poškození.

Dobrý den, mockrát děkujeme za recenzi. Tým FlexaMiAuto.cz

Děkujeme za hodnocení. Tým FlexaMiAuto.cz

• Maji vse, co potrebuji a v dobre kvalite
    • Rychle poradenstvi a dodaci lhuty

Dobrý den, mockrát děkujeme za udělení 100 %. Tým FlexaMiAuto.cz

• zboží bylo skladem
    • dva roky záruka na repas
    • doručení na druhy den od objednání
    • slevy a výhody pro servis

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Tým FlexaMiAuto.cz

• Doba dodání

Uvádí doručení do 24h. Zboží přišlo po týdnu. Stačila by nějaká komunikace že to nepřijde v termín

Reakce obchodu FlexaMi Auto s.r.o.

Omlouváme se, máte pravdu, objednávku jsme zpozdili naší vinou a nedostatečným informováním ohledně termínu směrem k Vám

Velký výběr, bezproblémová komunikace/ konzultace, velmi rychlé dodání

Reakce obchodu FlexaMi Auto s.r.o.

Děkujeme za hodnocení, snažíme se o maximální podporu směrem k našim zákazníkům

• - přehledný e-shop
    • - vše proběhlo v pořádku
    • - příjemný personál
    • - vše funguje :)

Děkujeme

Rychlé vše funguje, odvoz starého dílu a doprava zdarma.

Reakce obchodu FlexaMi Auto s.r.o.

Dobrý den, snažíme se Vám maximálně zjednodušit objednání, dodání i vrácení starého kusu. Děkujeme mockrát za recenzi, je pro nás důležitou zpětnou vazbou na to, že nastavené firemní procesy fungují tak, jak mají. Tým FlexaMiAuto.cz

• rychlé dodání - pondělí objednáno, středa doručeno
    • repasované turbodmychadla mají skladem už hotové, pošlou ihned repasované a při doručení vezmou zpět vadné...
    • bez čekání na opravu
    • ochotná obsluha prodejny
    • při osobním převzetí je problém firmu najít, navigace nepomůže....

Reakce obchodu FlexaMi Auto s.r.o.

Děkujeme za kladné hodnocení, některé navigace si s danou adresou opravdu moc neví rady, ale přes Waze nebo Google Maps by to dle našich zkušeností mělo být bez problémů, ale mohlo se stát, že to ještě nebylo správně načteno, protože nejsme na dané adrese tak dlouho.

• Spokojen

To jsme rádi a děkujeme

Vytvořil jsem objednávku a vše jsem hned kartou uhradil. Přes dva týdny se nikdo neozval, tak jsem objednávku emailem zrušil. Následně mi zavolali na telefon, kde jsme se dohodli na zrušení objednávky. Už je to přes měsíc a peníze jsem stále neobdržel zpět.

Objednal jsem repasovaný vstrik na voyagera za velmi dobrou cenu . Komunikace po telefonu i po emailu dobrá. Doba dodání 2dny akorát dopravce měl ten den hodně adres tak to přivezl až druhý den. Vyhoda že řidič mohl převzít starý díl a tím odpadla povinnost platit zálohu za starý díl a čekat 2-3mesice jestli to vrátí. Po týdnu používání zatím funguje jak má.

Rychlá reakce, super doručení

• Velice rychlé jednání.

• rychle dodani

perfektni jednani rychle dodani vse super