Jednoduché objednaní,bezproblémové a rychlé dodáni!

Reakce obchodu FitnessOnline.cz

Dobrý den, děkujeme za příznivou recenzi, která je pro nás největší odměnou ;).

• Rychlé vyřízení
    • Ochotný personál

Velmi dobrá komunikace
    Rychlé vyřízení
    Příjemný personál
    Dobré ceny

Reakce obchodu FitnessOnline.cz

děkujeme za kladné hodnocení.

Jan Jindra - FitnessOnline.cz

• dobrý výběr zboží

Reakce obchodu FitnessOnline.cz

velmi děkujeme za kladné hodnocení a rádi Vám nabídneme vysoký servis při další objednávce.

Za vyplnění textové části hodnocení přijměte malou pozornost v podobě 5% slevy na Váš příští nákup.

J. Jindra

• spolehlivost, rychlost, dostupnost zboží

Reakce obchodu FitnessOnline.cz

velmi děkujeme za kladné hodnocení a rádi Vás znovu uvítáme v naší prodejně.

J. Jindra

• Dobrá komunikace
    • Poměrně vysoké ceny a celkem malý sortiment

Reakce obchodu FitnessOnline.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Našim zákazníkům nabízíme pouze kvalitní značky, což je naneštěstí vykoupeno vyšší cenou. Abychom byli schopni zákazníkům garantovat dodání do druhého dne, držíme radši větší zásobu užšího sortimentu. Neradi totiž slibujeme nesplnitelné ;-).

• komunikace
    • dobrá cena
    • maximálně přehlednost eshopu, mohla by být malinko lepší

kvalitní služby za dobrou cenu, rozhodně doporučuji

Reakce obchodu FitnessOnline.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Na přehlednosti zapracujeme lepším rozřazením zboží do subkategorií.