• Dobré ceny
    • Nekomunikovali

• za dobírku si nic neúčtují - nemusíte platit předem a vyhnete se případným potížím
    • většina obchodů dnes neskončí u potvrzení objednávky, ale informuje i o průběhu (zpracování, expedice, tracking), na druhou stranu nemáte mail přecpaný blbostma. Zboží přišlo za 3 pracovní dny, takže to nijak nevadilo.

Vždy jsem byla naprosto spokojena s vašimi službami

• Dostupna, levna, skvely servis

• Dlouhá doba dodání
    • Obchod nekomunikuje přes e-mail
  • To si že mě děláte srandu? Od 10.11 moje objednávka se připravuje. Neobdržela jsem email ani SMS zprávu že si zboží mám vyzvednout

• Výběr kvalitních značek
    • Poradna
    • Ochota

Objednáváme třady často a budeme objednávat i nadále, fakt dobří!

• dobírka zadarmo

Delší doba dodání, ale když je dobírka zadarmo, tak proč být nervozní.

Zbozi nedorazilo, obchod neni schopen podat info ohledne objednavky

• Objednávka byla potvrzena mailem, ale nebyly splněny požadavky objednávky. Co se týče produktu i příchutě produktu. Po reklamaci zboží správný produktu neměli a ani příchuť náhradního produktu.

• Nízké ceny
    • Výběr produktů
    • Kvalita produktů
    • Rychlost vyřízení objednávky

• Zaslali mi hodně dárků k objednávce. Možná jako omluvenku za nekomunikaci a pozdní doručení.
    • Cena produktu
    • Absolutně žádná komunikace, kromě potvrzení objednávky. Pak se tam nedovoláte a už máte pocit, že jste přišli o peníze.

Neplaťte pro jistotu předem. Pouze na dobírku. Teď mám to zboží 2x, protože jsem si ho objednal už jinde. Naštěstí se tak rychle nezkazí.

Nepřišlo mi potvrzení objednávky ani objednávka, nic. Obchod asi neexistuje? ‍♀️

• jen potvrzení přijetí objednávky, pak absolutně již žádná komunikace
    • nabízí slevu produktu po registraci, cena se pak ovšem nijak nezmění
    • objednané uvádějí skladem, ovšem po týdnu vidím stav objednávky jako stále čekající

Rozhodně nedoporučuji, zatím je to má nejhorší zkušenost s eshopem. Naštěstí jsem nic neplatila předem.

• Zatím ani po týdnu objednávka nedoručena.
    • Na dotaz, kdy bude doručeno žádná reakce.

• vrátili peníze
    • žádná komunikace
    • bez udání důvodu zrušili objednávku

Byl to z de můj první a také poslední nákup . Sice mě obchod nepoškodil, ale rozhodně není seriózní. Vytvořil jsem si objednávku, kterou jsem zaplatil kartou předem. Přišel mi potvrzovací mail a tím skončila veškerá komunikace obchodu. Kdybych se nepodíval na účet, že mi byla po dvou dnech vrácená platba, tak bych ani nevěděl, že mi obchod mojí objednávku zrušil. Když jsem jim napsal, že mi to aspoň mohli dát vědět a důvod storna mé objednávky, tak jsem jim ani nestál za odpověď. Takže nedoporučuji!

• Super přístup paní prodavačky
    • Výborná cena, která je nižší než u výrobce!

Dobré ceny a rychlé dodání.

Doporučuji. Dobré ceny a rychlé dodání zboží.

Zboží mi bylo obratem po objednávce zasláno v pořádku.